• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hopie, tak tej tvojej mrche už vôbec nerozumiem :confused: kde sa zabudla, potvora jedna? :angry: a o vyvolávačke si nerozmýšľala?
14. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi rozmyslala... ale to je 6 utrosov a tie mam doma...doki mi hovorila .. ze ked nedojde do pondelka... tak nech dojdem na kontrolu...na UTZ a ze bud si necham dat injekcijku laebo doma spapam tých 6 utrosikov... bobi .. me sa opakuje ale total minuly rok..mrcha nebola...testy negativne ..na UTZ nic nevidel.. a vies ako som dopadla(vtedy mi ale nebrali krv... preto mam teraz istotu ... ze zas to tak dopadnut nemoze, ze ta mrska proste musi prist)
14. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3, dakujem, ja uz som si jedno odkrutila ale to vyslo a nebolo to az tak narocne ako teraz. Maly ma 2,5 roka. Len mam problem lebo vacsina dievcat mi povie ved bud rada ze mas aspon to jedno. Ja som vzdy tuzila mat aspon 3 deticky, velku rodinu. No vidim ze to take jednoduche nebude.

hopie, no tu to ps nepreplaca a aj lieky si platim sama. Ale tie nie su drahe, uzivam clostilbegit na stim. a potom utrogestan. Da sa tomu pomoct aj niecim inym. Este sa napchavam kys. listovou a snazim sa zdravo jest, no stale nic nepomaha
14. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, 11.5. 2.IUI
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI červen
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne - 19 tt
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
makinka- 17.05. - laparoskopia
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
Monika
hopie
Bublinka
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙
14. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Hopie, mrzí mato, že to takto dopadlo...želám ti veľa oddychu a načerpania novej energie :wink: viem sama ako aké to je ked človek potrebuje pauzu, som v tom štádiu a poviem ti je to fajn, opmalčiky síce rišim vyereni ale všetko v klude ažije sa mi o veľa lepšie...ja ked som bola teraz u dokiho tak mi opvedal to isté čo tebe, s iným mužom bebudete mať problém, taká sprostosť, keby som to chcela s iným tak nebehám o doktoroch, kým tu je šanca tak bojujem a basta :sunglasses:

Bubli..je mi to ľúto, musí to byť ukrutná bolesť ale ja viem, že čas to zahojí a ty budeš potom znova bojovať :wink:

Jerry..gratulujem ti :slight_smile:

Monka, Bobi čaute kočeny :grinning:
14. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, a to je velky problem ked pride neskor? ja som to teda takto neriesila ze musi prist do 3 dni. Ked prisla zacala som novy cyklus. Ono ten utro. posobi na kazdeho inak a mozno nim sa ti to posuva. Alebo si uz tehotna. Mne pri prvom dietatku po 14 dnoch vyslo ze nie som tehotna a kedze mi neprisiel menzes tak ma volali znovu na krv a to som uz bola. Mozno ti treba viac ako tych 10-12 dni na uhniezdenie vajicka :slight_smile:
14. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte vám niečo poviem...
moja sestra nemohla otehotnieť so svoji priateľom takmer 10 rokov... prešli si presne takými tortúrami ako my, vrátane IVF... nepodarilo sa :confounded: potom sa rozišli (nie kvôli tomu, bola tam nejaká nevera apod...)... žila chvíľu sama, vo svojich 33 rokoch spoznala chlapa, s ktorým otehotnela hneď prvý mesiac!!!!!!!!!! samozrejme si pozor nedávali, veď ona deti mať nemôže a blá, blá... potom žiaľ aj potratila, bola pol roka na antikoncepcii a mesiac po vysadení, otehotnela zas!!!... a teď babo raď :confused: príroda je mocná čarodejka... :slight_smile:

cisielko, ahojček :dizzy_face:

hopie, tak len verme tomu, že mrška dorazí a všetko bude ok... juj,mojka, myslím na teba...
14. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ešte doplním, že jej ex mal spermie v poriadku, všetko bolo ok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to tak byva, len keby to bolo take jednoduche ze si vezmes spermie od niekoho ineho a sup. To by mozno ziadna z nas nemala problem otehotniet.
14. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som osobne s darcovským nesúhlasila :frowning2:
buď budú úplne naše alebo adoptované. No našťastie aspoň toto riešiť nemusím :frowning2:
stále riešime ani neviem čo vlastne....
14. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja si skôr myslím, že oni boli nekompatibilní ako partneri... aj také vraj býva...

moni, a s darcovskými by som nesúhlasila ani ja :confounded:
14. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, no príroda je mocný čarodej to je pravda :slight_smile:

A čo sa týka darcovských spr, neviem...nikdy som nad tým nerozmýšlala ale mať dieťa aspoň spolovici moje sa mi zdá lešpie ako vôbec :confounded:
14. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie :frowning2: :frowning2: :frowning2: posielam objatie, drž sa mojka :slight_smile:

Bublinka je mi to strašne moc ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Prečo musíme všetky takto trpieť???

Elizao ja tiež chodím do Heliosu v MT a absolvovali sme 2x IUI bohužiaľ negatívne, ale do 3-tieho už nepôjdeme...podali sme žiadosť na IVF :slight_smile:
14. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja som nad tym tiez takto rozmyslala,
poznam jeden pripad kedy mali manzelia normalne 1 dieta, potom chceli druhe a nedarilo sa. Tak isli do heliosu a tam im povedali ze jedina moznost ako otehotniet v ich pripade je IVF. Z coho boli samozrejme v soku ked prve sa dalo normalne. Takze sme sa dozvedeli ze kazdych 7 rokov sa v cloveku v nutry vsetko uplne zmeni, no a v ich pripade to bolo toto. No a ta zienka povedala ze v ziadnom pripade, ze ak nemoze mat dieta normalne tak jej asi nie je dalsie sudene. Tak na vas vsetky myslim a dufam, ze vam vsetko dobre dopadne. Hlavne nerobte taketo urychlene zavery. Ja sa pokusim este treti raz to IUI a ak to nevyjde tak uvidime co dalej.
14. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby chcem sa spytat ako prebieha IUI co sa robi pred tym a a potom ci dake vysetrenia alebo nie, my s mm by sme mali ist na konci mesiaca do centra ak dostanem ms tak doktor vypise papiere a neviem ako to tam prebieha ci si mame potom zavolat a objednat alebo s papiermi tam hned aj ist a to bude nasa prva konzultacia dakujjem
14. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elizao, ja sa snažím nepremšlať, nechcem rozmýšlať nad biečim čo sa netsane, nesmie stať, ak by sa to nepodarilo tak otom budem nad tým uvažovať...ja mám za sebou neúspešné IVF, ale keby som mala možžnosť IUI tak to určite budem skúšať pretože je to o veľa menej náročné ako IVF :wink:
14. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no me to ani nevadi ,ze mrska nie je .. teda chcela som stihnut rozumne hormonalny profil.. do toho noveho centra pred 1 konzultaciu(je tam taka moznost) a na ten sa chodi mezi 2-4 dnom...tak by som to chcela stihnut vsetko pred tou prvou navstevou... a o tehu uz vobec neuvazujem .. krv mi brali 15 den po IUI.. neesituje , ze by tam nebolo hcg, ak som tehu...uvidime ..ked nepride mrcha do nedele , budem musiet do centra.. ze co sa deje(utros uz nepapam)

zas darcovska spermijka ... ja sa na to pozeram .. ze takto aspon to tehotenstvo zazijeme .. ze manzo uvidi ako mi rastie brusko , jak nas kope....vsetko ... to dieta bude nase uplne cele.. aj pri porode bude...takze je to vlastne jeho dieta.... adoptovane dostaneme klbko hotové ... o vsetko to ostatne prideme
14. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolinka - máš to v IP :wink:
14. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, moja reč a úplne stebou súhlasím :wink:
14. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa ozyvam po dlhsej dobe... od cisielka a moniky viem, ze ste na mna mysleli, dakujem...
takze sme dalsi dokaz toho, ze aj iui moze dopadnut tehotenstvom... bola som tehotna po 3. iui, ale bohuzial v 8tt ma operovali kvoli mimomaternicovemu tehotenstvu, zobrali mi pravy vajickovod... momentalne neriesim nic, ale obdobie iui je uz asi za nami....
vsetkym novym tehulkam gratulujem a ostatnym drzim palce, nech co najskor najdete tie vytuzene //
14. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko..... velmi ma to mrzí....držkaj sa :astonished:

aj brachova priatelka bola tehotna a mala mimomaternicove tehu a zobrali jej vajickovod...ale prebolelo to .. preboli aj u teba :astonished:
14. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci srdiečko moje akurát na Teba myslim a hovorim si že dopapám a idem ti pisať.. Micka moja..
stále na Teba myslím ! Posielam cmuk!
14. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. uz davno som tu nebola. az teraz som sa docitala zle spravy.
bublinka neviedm si prestavit, ze co teraz mozes citit. som tehotna 7 tyzden, keby ze sa volaco stane, neviem jak by som to zvladla. bud silna, drzim ti palce. vsetko urcite dobre dopadne.
hopie je mi to velmi luto ze vam to nevyslo. takisto aj ty bud silna. drzim vam palce....
14. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som spät a uroda neurekom :wink: som 13DC a mam 5 folikov 20mm,20mm,19mm a 2 po 15mm :slight_smile: a endometria je 11,9mm doktor oci vyvalil ze to budem riskovat aj viacpocetne tehotenstvo :grinning: tak mi zobral krv a mam zavolat aky mam stav hormonov v krvi a podla toho sa uvidi :slight_smile: dal mi aj ovitrele keby nahodou tak bude IUI zajtra.hovoril ze 3 foliky to je ok ale tie ostatne 2 po 15mm tak to je uz riziko :angry: ale ja som mu hovorila ze aj naposledy som mala 3 dominantne a chytilo sa len jedno :unamused: tak uvidim mam volat poobede ze co a jak bude :unamused: Bublinka aj Kaciatko ja vas uplne chapem lebo som to tiez nedavno zazila :frowning2:
14. máj 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, zlatíčko, IP
Kači a neklamala si, si tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uyuy gratulujem ti a opatruj sa :wink:

Liseta, páni to je naozaj úroda a riadna..tak pfuj pfuj nech sa zajtra dve uchytia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy..nebojkaj .. vsetko bude v poriadku , hlavne aby si ty bola kludnucka.. a dakujem ... my sa poereme.. pojdeme dalej

lisetta.. teeda to je ale uuroda :grinning:
14. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem :slight_smile: celkom zvladam, vedela som, ze to bude boj a nevzdam to ani teraz... aj ked este to chce cas na to, aby som bola uplne v pohode... teraz ale babo neriesim, ani nemozem...
btw. cisielko, monika, velmi pekne vam dakujem, ze ste celu dobu stali pri mne, velmi mi to pomohlo... cisielko, ako kebz si kazdy den sedela pri mne, ved ty vies :dizzy_face:
uyuy, nemysli na to, ze sa nieco zle moze stat...
14. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to vsetko mam na pravej strane lebo na lavej nemam uz nic
14. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok