• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kaciatko az teraz som sa docitala co sa stalo. drz sa a bud velmi velmi velmi silna. dakujem za radu. budem ta posluchat. vsetko bude dobre. viem, ze je to lahke pisat, ale ver mi.....drzim ti palce, aby vsetji dibre dopadlo.
14. máj 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko držím Ti moc palce a hlavne prajem veľa sily do nového boja :slight_smile:

Lisetta to je ale úroda :astonished: supeeer...to budú minimálne dvojčatá :grinning: :grinning: :grinning: Čím si stimulovala keď je toho tak bohate?
14. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko vitaj
zdravim Ta
a drzim palce.. tvoj cas na babo este pride.... :wink:
14. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.
chcem vam ponuknut pregnyl, mam doma v chladnicke 2 ampulky po 5000. zaruka do 7/2012. darujem zadarmo, len si treba prenho dojst, som z BA. prosim v pripade zaujmu mi posite IP.

vsetkym vam hrozne drzim palce, aby sa vam cim skor podarilo splodit miminka!!!
14. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya stimulovala som merionalom,ja by som brala v pohode dvojcata aj trojcata a potom by som mala uz pokoj :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta... merional . to su injekcijky ,alebo pero?
14. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie merional sú klasické injekcie :slight_smile:

Lisetta a na clostilbegyt si nereagovala, keď si stimulovala merionalom???
14. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81, ja si to neviem predstavit ale mrzi ma to. Drzim palce aby to rychlo prebolelo a veci sa napravili.
lisetta, ja to mavam podobne a tiez na pravej strane vzdy viac a vacsie. Ale ked ich mam viac ako dve tak mi nechcu nic robit. Ze aby sme neriskovali ze budu dve tri, co by mne a mm vobec nevadilo.
14. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu s tym som mala teraz dostimilovat .. pri 3IUI, ak by mi nestacil gonal....na dopichanie...gonal som zvladla.. lebo tam su pidi ihly... ten merional .. noooo to by bola ina predpriprava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su injekcie a v jednej krabicke mas 2 ampulky,jedna je s praskom a druha je s riedidlom a to vsetko zmiesas a pichas :grinning:
14. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao ale ja na lavej strane som nemala uz vajecnik a po mimom. mi zobrali aj vajcovod preto tam uz nemam nic :frowning2:
14. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, neboj, je to také isté pichanie len sú to iné lieky, tak hore hlavu, nemáš sa čoho báť :wink:

Marad ahoj, jak je, už si na pN?

Kačiatko moje zlaté stratené :slight_smile: niet začo dakovať, urobila sby som to znova a znova a znova aznova ale ja viem, že už to nikdy viac nebude reba lebo mi tento rok budeme tehu nech sa deje čo sa deje, nás len tak predsa niečo nezloží, sme ženy :grinning:

yanina..gratulujem k tehu :slight_smile:
14. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko.... no teraz sa nebude konat 3IUI...urcite...ale tak ja by som to zvladla.. me az tak injekcie nevadia...len prvy krat by som mala trochu strach , ale pichla by som si ju urcite ja a nenechala manzela....predsa len lepsie sama
14. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, zteraz si vegetáča a vegeťáčky momentálne vegetujú, takže hore nohy a oddych...a potom, zvládneš to určite lepšie ako ja, 20 min plaču a zúpfalstva ale zvládla som a potom to už iišlo ako po masle :wink:
14. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko.... no ja by som chcela stimulovat ked uz tak na IVF s gonalom :grinning: .. jaaaaj ale dobry pocit byt vegetacka...teraz ma nic netrapi , len ak jednej z vas sa nedari
14. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si normal po dlhej dobe dneska dam vinko ale sampano...nohy hore u telky a piatkova papucova pohoda... no jak sa tesim na to :grinning:
14. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, som ti vdacna za to, ze by si isla do toho so mnou znova, ale ako pises nebude treba :wink: raz stacilo, nie?
hopie, ja som si pichala merional... v pohode :wink:
14. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak si to uzi plnymi duskami,
lisetta, a to ked ti tie vajicka rastu a len na jednej strane riadne a su takto velke aj to riadne citis? Lebo ja som mala na posledy 21 tku a tu som citila, predtym tie 19tky nie.
14. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko... no ja skor , ze ten gonal je cisty hormon FSH, merinal ma aj primesy LH, takze je gonal lepsia kvalitka...ale aj cenovy pekny rozdiel
14. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie, však parádny pocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, je to úplne super a potom aj ked pôjdeš do ďaľšieho boja budeš to brať všetko s rezervou a život sa bude zdať úplne, že coooooooooooooooool :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kači..ta jasné, že nebude treba, ba ešte čo , no určite teraz sme na rade my a basta...rok 2010 som vravela, že budeme tehule tak budeme čo by domky a stromky padali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, cenovo je to dost velky rozdiel... no a nakolko ja som si to platila v plnej vyske, tak bolo skoda gonalu na iui :sweat_smile:
14. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gonal, Merional alebo ja neviem čo ešte...hlavne, že urobia to čo majú a pomôžu k tomu vytúženému //
14. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievky ziadna z vas teda nema este ani jedno babo? nam sa to prve az po piatich rokoch podarilo. ale oplatilo sa cakat
14. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, uplne presneeee.... cokolvek, hlavne nech to konecne dobre dopadne a pribudne maly clovek :dizzy_face:
14. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano baby ... aj ruku by som si dala odfiknut....len babo aby bolo raz
14. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elizao ja nemám ani jedno, stále čakám kedy sa mu uračí aj prísť :grinning:

Ja stále hovorím, "prehrali sme bitku nie vojnu"
14. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len vzdy "kradnem" kamaratkam na strazenie.... :grinning:
14. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, taku kamosku by som chcela. skoda ze si tak daleko :slight_smile:
14. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko je dobre ze si takto naladena, netrepa to vzdavat lebo vtedy vacsinou vypukne to najhorsie
14. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao.. no neviem .. lebo my potom vzdy paradne vystrajame :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok