• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dakujem vam ze mi drzite palceky :slight_smile: ja asi na ten moj nos musim vymenit kohutiky lebo mi z neho staaale tecie :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
15. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bobi je to že dnes jsem byla na OPU a odebrali mi 6 vajíček ze 7 folikul,zítra mám volat v deset ráno jak to vypadá,děsně mě bolí břicho teda po OPU snad zítra bude lépe.
15. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

ked tak čítam čo ste mohli papať tak som z toho v šoku. mne sestrička povedala že môžem už v ten večer čo chcem. Nepáči sa mi ten prístup v tomto... veľmi nahnevaný je mmm... :angry:
a ked som im odpadla tak dokonca mi polievku dali a to bolo okolo 14.30? a o 9 ma brali na salu. mala som vypiť jogurtový nápoj čo som mala so sebou a na to mi dali polievku.

a že puberta? toto je horšie ako puberta... :frowning2:
15. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víkendujete, víkendujete?? :wink:

my ideme na oslavu. Švagor mal v piatok 39.. a sestra mu upiekla takúto tortu... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no delf ako to vyzerá??? :confused:
16. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky moni děkuji za zeptání takže ze 6 vajíček co odebrali bylo 5 zralích a těch 5 se oplodnilo,tak zítra kolem půl jedné mám zas volat jak to vypadá uf horší než adrenalinový sport :grinning:
a co ty holka jak je po laparce dobrý?břicho nebolí?
16. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já než napíšu tak ty si změníš foto no teda :grinning:
16. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - tak to budem silnooooooo držať paluchy!!!!

a brucho už bolí iba keď som na wc alebo ked dlhšie sedím a postavím sa. Včera som si to riadne natiahla.. až mi slzy vytiekli a myslela som že som si to roztrhala ale už je to O.K. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja čo sa týka foto milujem všetko.. :grinning: a už dlho som tu mala jednu a tú istú.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha malá Monička :grinning:
16. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsi ty?o neke hezky usměvavá :grinning: tak dávej pozor na to vše dělej pomalu jasné at tě to moc nebolí.děkuji za držení budu to potřebovat
16. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dobre bude..
a smiem sa spýtať, že koľko Ti ich dajú späť teraz? :sweat_smile:
16. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to záleží jak se udrží,ona pak záleží na tobě,oni ti třeba doporučí kolik jestli jedno nebo dvě,ale čistě to záleží na tobě,mě kdyby zbyli jen dvě tak nechám dvě kdyby zbyli tři a více tak si nechám zavést jen jedno toho nejsilnějšího a zbyek zamrazit,když jsem volala na výsledky tak se mě ptala předběžně kolik zda jedno či dvě a já jí řekla,že nevím záleží jak se to bude vyvíjet a s přítelem jsem ještě o tom nemluvlaa,ikdyž on by neprotestoval,kdyby byli dvě,ale kdo by se s tím nosil že :sweat_smile:
16. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... :confused: :fearful:

tak strašne moc držím palečky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nech sa pekne udržia všetky aby bolo z čoho rozhodovať :wink:

Teraz už musím bežať.
Ideme k sestre..
cmuky mojka a ráno na Teba siiilno myslím!!!!
16. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji moni užij si den pá
16. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf 14 drzim veeeelmi palce na zajtra :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji lisetta tebe ještě neznám takk tě přivítám já tu ted dlouho nebyla.
16. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki ja tiez tu som len kratko,vcera som mala 4te IUI :wink:
16. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hodně štěstíčka aby to dopadlo dobře aty jsi našla dvě čárky na testu :wink:
16. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, no pozerám, že vy ste už pekne pokročili :slight_smile: a kedy ti to budú vkladať? ja by som si dala vložiť asi len jedno... pri mojich 47kg by som asi dvojičky nezvládla... a vy ste už rozhodnutí?

lisi, moni, ahojček :astonished:
16. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, Delf, a budeš aj na PN?
16. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne popoludnie kočky :slight_smile:

Delf mojka zajtra budem na teba a tvojich bojovníčkov myslieť...určite daj vedieť ako to dopadlo :wink:

Lisetta, Monika, Bobi ahojte :wink:
16. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Moni ja uz som tiez domaaa :slight_smile: s tym jedlom co do teba sukali je to fakt cudne - mna sa asi sto krat este tesne pred zakrokom spytali -ci som URCITE nic nejedla ani nepila (lebo potom je to tazke pre organizmus a grcka sa) a tiez ma brali na salu o 9,20 a tak o dvanastej som bola celkom uplne "hore" a len som polihavala a sem tam zaspavala ale do 16tej mi nedovlili sestricky ani nohu z postele spustit..az potom ked som ich hadam 4x prosila aby mi dali hadicku z mocaku von-ze sa vycikam uz aj sama-tak dosla vrchna a skusila ci viem urobit par krokov a az ked videla ze uz to pojde (hlava sa mi vooobec nekrutila uz-len som bola otapena) tak mi vybrali hadicku a dovolili chodit na wc - nedovolili mi ale anni vyjst na chodbu-cize navstevy boli pase v ten den..a jedlo uz vobec nie - ani make "F"... az na dalsi den rano ten puding a marina keksy - na vetry a to dost kontrolovali-ci creva zacali fungovat..na obed polievka s polievkou :grinning: a vecera spenat... takze silne odlahcenie...

mozno tie pupaciky mas nejaku rakciu na narkozu este..telo sa s tym moze vselijako vysporiadavat...
16. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya určitě dám vědět slibuji.
bobi no jo šlo to rychle a ž mám vajucha venku připadám si jak slípka která snasla vajíčka :grinning: co je PN?no právě já mám taky tolika 47-46kg takže taky žádná sláva když mi dávali narkozu tak sestřička se úplně divila ,že mám tak málo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf PN je práce neschopná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Budeš si brať po transfere v práci voľno alebo budeš normálne chodiť do práce?Delf chcela som sa Ťa opýtať či rozmýšľaš nad tým či by si si dala vložiť 2 embryjká? :slight_smile:
16. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky hoci mate iba 47kg vy pocas tehu priberiete a vase telo sa na tehu prisposobi,ci nie?Ja vam mozem darovat 10 kg co mam navyse a tym vyriesime problem aj u vas a ja budem lahsia :slight_smile: :wink: :grinning:
16. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahá kenya o já už jí mám PN víš řekla jsemv úterý doktorro že mají v práci keci,že si furt beru dovolenou a s tím pícháním,že to tak není růžové,tak mi jí dal. :wink: já nevím kenya záleží jaký budou embrijka víš pokud by se urodilo víc tak asi jeno pokud by mi byli jen dvě z pěti tak asi ty dvě
16. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko

tak to ja pred laparkou som rano nic nejedla naposledy cca o 17:00 den pred..
isla som okolo 9:00 a cca o 11:00 som sa prebudila a okolo 12:00 som isla na WC hadicku som ani nemala....
a ked ma MM zobral domov okolo 14:00 tak som mu prikazala zastat pri pekarnach a z som is nakupila strudle, taka som bola hladna.... a o 16:00 so sa uz po zahrade prechadzala.

No le je pravda, ze mi robili lenkontrolnu lapraku a kedze nenasli ziadnu chybu tak mi neurobili ani dalsiu dierku ani nic neupravovali, mozno preto som to tak v pohode....
ja som bola na jednodnovej ale bolo to v nemocnici takze som sa nebala, pretoze v pripade komplikacii tam boli k dispozicii vsetci lekari a vsetki nemocnicne pristroje....
16. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad ani ja som nejedla-pred operaciou naposledy den pred o dvanastej iba polievku sme dostali... ani mne nic nakoniec nerobili-lebo vsetko je uuplne ok - ale dierky mam dve - vsetky v nemocke sme mali dve-sme si kontrolovali pocty :grinning:
16. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi kazdy lekar to robi inac...
ja som si nemala s kym porovnat, pretoze som na laparke bola v ten den sama, dalsie baby boli na iny zakrok....
16. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja mám tri diery zašité a ďalšie dve ranky na bruchu nezašité. dokopy mám 5 dierok. nepýtajte sa ma ako je to možné, ale je... :angry:
16. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok