• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jej moni pekna fotka si na nej taka tajomna :slight_smile: tak moni ty mas dokopy 5 dierok,3 dierky boli na laparoskopiu a tie dve :unamused:
16. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta viem ja? :sweat_smile:
proste mám 5 dierok....
celkovo ked tu čítam čo a ako mali baby tak som čím ďalej viac a viac nehnevaná... :angry:

a ďakujem za foto.. :grinning:
aj mmm som sem takú dala :slight_smile:
16. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo vidím, že tu zas nie ste tak ja zas mizím..

môžte sa zasa rozpísať keď tu nebudem :angry:
16. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak ze byvaju tri som pocula-ja som aj tu tretiu najprv hladala - no fakt? byva pupok a dve po bokoch ze? no a my sme teraz vsetky mali dve dierky - pupok a desat centi pod pupkom cize linia nohaviciek-cize pupok ani spodnu tipujem nebude vobec vidno ked sa to zahoji..celkom inteligent riesenie :wink:

a nemas tie dve len dalsie vpichy? hm.. ja mam este na ramenne modrinu-ale to viem od coho-pichali nam tam na zrazanlivost dva dni taku hnusnu stiplavu...

aale Moni-hlavne ze ti to dobre urobili-co tam po dierach a po jedle... :wink:
16. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde uz zase utekas? A kde mas tych 5 dierok na ktorych miestach :confounded:
16. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez katkaajurko 3 dierky:jednu v pupku,druhu na lavej strane dole a tretiu tiez ako je linia nohaviciek,tam ma rezali na starej jazve co som mala pred 8 rokmi
16. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale ja som stále tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to ja len chcem aby ste písali chvíľu :wink:
no jeden rez mám v pupku. kde som mala predtým pruh a ten sa mi vysunul až nad pupok a oveľa oveľa sa zväčšil :frowning2:
ďalšie dva rezy mám ako hovorí katka dolu na brušku kde to ani vidno nebude a tie dve dierky mám akokeby do trojuholníka s pupkom.. a nie su to len v pichy.. priemer bol asi ako ceruzka... čiže mi to príde divné
16. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahhhhhhhhhha tak ty sa nam skryvas :wink: cez tu dierku v pupku tak tam davali tu malu kameru a v tych na obidvoch stranach v jednej hadicka s malymi noznicami a v druhej taka ako odsavacka :grinning:
16. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mám v pupku toto čo píšeš.. teraz som si to skúmala... v pupku mám dve zašité a dve nie... také malé.. toto su zas iné.. nechcem to sem hádzať a nechcem vyzerať ako pipina čo sa sleduje ale divné to je podľa mňa.. takže ich mám nie 5 ale 7.... :angry:
16. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne asi nedali noznicky a co mas tie dalsie dva vpichy to neviem... :fearful:
16. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: ked pojdes vyberat stehy tak sa opytaj na tie dierky co mas navyse,ides na to zajtra?
16. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašlať na to.. je to tam hojí sa to tak je fajn..
ja som zvedavá čo mi povie na ten pruh...
bojím sa výberu stehov :grinning:
16. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to nic nie je :grinning: zalezi ake mas tie stehy.Ja som ich mala akoby boli zaviazane na maslicku v pupku som mala 3, na lavej jednu a v tretej boli 3.Ona musela tie stehy natiahnut a roztryhnut kde to bolo zviazane,trosku to akoby steklilo a trosinku stipalo ale to trvalo len asi 2 minuty,neboj :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blee teraz sa bojím ešte viac... až je mi zle keď si na to spomeniem.. laparky som nebála a tohto sa bojím.. ťapa som...
v pupku mám dve akokeby mašličky a dolu si nevidím lebo mám veľké brucho a to mi to zakrýva :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ides na stehy?
16. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mas take ake som mala aj ja,ja som ani necitila ked ich vytahoval,len ked ich trosku musel potiahnut aby mohol prestrihnut tam kde to bolo zviazane na maslicku :slight_smile:
16. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka zajtra na 12 idem.. rovno z daňového :rolling_eyes: :grinning:
lisetta blee. bojííím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

oki kočky opúšťam vás.. idem s mmm pozerať filmík.. cmuky mojky, krásne sny a zajtra pekný ( i keď upršaný) dník...
16. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky takže zajtra laparka, klamala by som, kebyže poviem,že sa nebojím.dúfam, že to dobre dopadne. :unamused:
16. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka micka myslíme na Teba! Neboj ak som to zvládla ja, zvládneš aj ty.. a to ja som citlivka....
píšem Ti srdiečko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky Mon, ozvem sa keď bude po. :dizzy_face:
16. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem čakať :wink:
Držkaj sa kočka.. ja tam na 12 prídem a budem siiilno myslieť.. budem ti taak blízko!!!! :wink:
16. máj 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki mojky. idem pozreť partičku a potom haji..
cmuky a krásne sny!
Makinka - neboj dobre bude... ver mi mojka! :wink:
16. máj 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :slight_smile: dnes som prvá?

moni, tak ja mám dierky tri, keď ste tu už toľko tie dierky rozoberali :grinning: jednu v pupuku a dve po stranách nižšie... a na stehy neboj, možno trošku to pocítiš, no to bude len moment, držím palčulky!!!

delf, hej, myslela som práce neschopná,( kenya ďakujem :wink: ) a k tvojej váhe ti nikto nič nevravel? pri prvom si tiež bola taká mini? lebo mňa všetci dookola nervujú s tým, že somna tehotenstvo moc šťúpla, môžem ja ale za to? :angry: vždy som taká bola...

makinka, držkaj sa nám dnes, neboj, raz dva to budeš mať za sebou a pred sebou bližši k mimi :wink: myslím na teba
17. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhá.. po dlhej dobe som medzi prvými.. juchuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja mám z toho také nervy, že mám až hnačku od strachu :grinning: :grinning: :grinning:

Delf a makinka držíme vám palčeky!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno.hej bobi to víš,že povídali,tak jsem jim asi třikrát vysvětlila,že to je dědičné že žeru jak lev a tejně to nepomáhá vždyt já večer když se probudím jdu se najíst,tak já nevím jak jim to vysvětlt :angry: :grinning:
17. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makina neboj sa zvladnes to - urcite!

bobi - moja teta vazila cely zivot asi 48 kil a porodila tri deti-teda nie naraz ale v pohode :wink: tiez ma prosste enormne rychly metabolizmus-lebo co ona poje... :grinning:

monika cize ti ich vyberaju presne tyzden po? aj mne tak budu-v piatok
17. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zas nič nejem a som širšia a širšia :frowning2: :pensive:
17. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahoj.. áno presne týždeň po ...
17. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to zo strachu mávam hnačky aj ja :grinning: nebojkaj, pôrod bude horší :grinning: myslím na teba, cmuky

delf, a pri prvom tehu si tiež bola takáto a otehu si v pohodičke? lebo ja už hľadám chybu snáď všade, že prečo sa nedarí :unamused: a koľko meriaš?
17. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok