• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
katka, aj moja mamina mala necelých 50kíl a sme tri baby... aj babku som mala takú celú mini a porodila 4 deti... prečo som takúto plodnosť nezdedila aj ja? :angry: :wink:

mne vyberali stehy po 6 dňoch od laparky...
17. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
při první jsem vážila dokonce bobi jen 43 jenže to bylo z práce jak jsem byla ve stresu prvě,ale ted asi vím proč se nedaří mám vysoký hormon který značí,že mi selhávají vaječník právě,tak si myslím,že to je asi kvůli tomu a přítel má morfologii mez 4 až 6 právětakže děs.to hledá každý tu chybu bobi jen se neboj taky mi nejde do hlavy,že mi selhávají vaječníky vždyt mi je teprv 30 teda bude v listopadu,nechápu to.
17. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
43? :confused: tak to si asi aj dosť nízka, že? a to sa vám podarilo prirodzene?
ako, že zlýhavajú? neprodukujú ti vajíčka? júj,moja, dnes ideš vkladať... tak držím palčulky, verím, že vám to vyjde hneď na prvý šup :wink: a koľko si dáš vložiť?
17. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko babky.... idem vas docitat.... nova sprava .. od piatka mrskujem
17. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ještě nejdeme vkládat dnes a zítra mám volat jak se vyvyjí apokud by šlo vše ok tak ve středu by měl být ETměřím 157 první se nám podařila přirozeně tak po půl roce snažení.asi tak nějáko,že se jm nechce produkovat vajíčka.a kolik vložit no záleží jak a kolik jich zůstane a budou se vyvýjet pokud by mi zbyli jen dvě tak asi obě ale kdyby zbyli tř tak asi jen jedno nevím ještě je brzo na závěry to tak zítra se to bude vědět na 800%jak to bude dál
17. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kuš hopie fákt ach jo tak přee se nepovedlo,to je mi líto a já myslela,že jo a co ted zas další iui?
17. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to je super správa, aspoň to :wink: takže teraz pauzička?...

delf, no pozerám, že si tiež taká drobnučká... ale asi tiež tak by som sa rozhodovala ako ty, ja si určite dám vložiť najviac dve, ak vôbec... ja by som dvojičky aj brala, je to zlaté, len neviem, či moje telo by to zvládlo :unamused:
17. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Liseta..pfuj pfuj pfuj aby sa zadarilo a riadne zahryzlo :wink:

Delf..silno držím palce silno :slight_smile: máš aj PK?

Makinka, držím silno palce na laparke
:wink:

MOni..a ty dnes na stehy ..neboj nič to nebude už si zvládla laparku tak toto bude brkňnkačka :wink:

Hopie tak super, aspoň že konečne došla :wink:

Bobi a ty ako?

Marda, niečo nové?

Kači..pusielam cmuky :slight_smile:
17. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bobi asi bychom byli víc hlídané si myslím a třeba by jsme museli ležet,ale třeba taky né,to se nikdy neví :confounded:
cisielko ahojky holka jak je?no zaplacenou jí mám PK tak sad to tak dopadne akorát furt nechápu od kdy se jako počítá PK když v sobotu byl odběr ráno?!
17. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano babenky .. pauzicka .. zajtra idem do noveho centra na krvicku na hormonalny profil a stitnu zlazu , aby to mali pekne pripravena na prvu konzultaciu 28 maja...teraz ziadne hormony nic ... skusime prirodzene .. dokonca mi vychadza ovulka 14DC na tu prvu navstevu toho 28....tak uvidime , co nam tam povedia ...som dost zvedava.. ze ci sa zhodnu s byvalym centrom , alebo nie.. inak mrcha je ukazkova .. ja mavam vzdy prvy den bolesti , ze leziem po 4 , teraz som ani nevedela , ze mrska dosla... a ziadne opuchnute brucho ,, v pohode som sa vopchala do najtesnejsich dzin....takze nechapem .. je recht ale ze silu mala na zaciatku ako blazon...ale neboli bolesti , takze som rada
17. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee tak ja meriam tiez 157! ale vazim o 10 kil viacej :grinning: 53 a aj to iba rano nalacno dehydrovana :grinning: a ja sa stravujem temer ukazkovo :unamused: dokonca mi v krvi zistili nieco ze jem enormne malo "tuku" takze sa mi potom nevstrebavaju ziviny-cize som dajme tomu trochu podvyzivena-cize musim jest aj tuky... :angry: a vazim kolko vazim a vychrtla niesom... taka krv a mliecko :sweat_smile: okrem brucha-tam sa mi to volajako neuklada nikdy...

delf aky hormon znaci ze neprecuju vajecniky :fearful:
17. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - do r*tky aj s tym :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko... noooo.. zacina ma trosku z toho vsetkeho chytat depka :unamused: ...ale musim dat hlavcu hore a ist dalej
17. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie držím moc pěstičky aby v nové curu to bylo lepší
katkajurko myslím,že ten hormon je fsh
17. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - chapem..myslim,ze jee to uplne normalne to takto citit..poznam tieto stavy... :unamused:

delf a je vysoke ci nizke to FSH
17. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak ja meriam 162, podľa výsledkov mám všetko ok, a tuky jedávam, no hlavne tie zdravé, vyprážané nejem, ani žiadne tučné mäsá a majonézu, môj žalúdok potom vždy štrajkuje, takže musím opatrne, no ja zase pojem kopec sladkého, tak asi tak :unamused:

cisielko, ahojček, ja v poho, vyčkávame na prvú konzultáciu v iscare, a u teba čo nové?

hopie, tak to sa teším, že aspoň bolesti nie sú, mojka :wink: a 28.5. už konzultácia na IVF?
17. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám 12 a něco právě a to by mělo být do deseti a já mám přez :angry:
17. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja tiez tak...len normalne tuky som nejedla vobec..maslo,ani smotanu...vsetko nizkotucne... vela tofu,zeleniny a ovocia. no ziadne maso temer-ja ho vobec nelubim..a tak mi kazali maso,ryby,aj maslo,sem tam smotanu a vajcia doplnit... takze tak.. na imunite sliznic sa mi to odraza....
Hopie..hore hlavu, viem, že to nieje najľahšie ale raz sato podariť musí :wink:

Delf...no počíta sa od prvého dňa..takže v sobotu bolo OPU tak asi tak sreda štvrtok najneskôr budeš vedieť na čom si ale rátam, že v sredu už bude vklad...aj dnes si volala ako sa majú bojovníci?

Bobi, kedy to vlastne ideš? som zabudla...

Ja zatial pohoda, vegetujem a užívam si nič nerobenie :slight_smile:
v stredu idem do centra s výsledkami z Prahy takže zatial toto ale inak vegetujem :slight_smile:
až o půl jedné mám volat jak ty naši bojovníčci bojujou snad ano a chce se jim do života
hele holky vždyt já už jsem těhotná dva dny :grinning: teda doufám,že se ještě nějáké vajíčko udrželo teda. :grinning:
17. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá takže ve steředu už to je teda prodloužená kultivace už jo jo
17. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko, budúci týždeň utorok 25.5. :wink: už aby to bolo :angry:

katka, tak ja tiež moc smotanu nejedávam, klasické maslo občas áno, snažím sa zdravo, no asi budem musieť občas aj takéto... :confounded: lebo ako sa vraví, topiaci sa aj slamky chytá :wink:
17. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf..no mne to bolo vysvetlené, že normílne bez PK to trvá tri dni a potom nasleduje vklad, ale PK je ešte 2-3 dni navyše a majú sotať len tie najlepšie..tak držím palce, a veru si tehu už dva dni :slight_smile:

Bobi..ved to je cupi dup ani sa nenazdáš a budeš nna tom tak ako Delf :wink:
17. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tak dúfam, že žiadosť schvália rýchlo a v júli už včeličkujem :wink:
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budúci rok kočíkujem :grinning:
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá cisielko tak už to chápu díky
17. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně bobi máš pravdu rok 2011 je náš :grinning:
17. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi... no neviem .... ale myslim ze uz to bude smerovat k IVF.. minimalne my asi potlacime smer na IVF...bude vsetko zalezat na tom , aky bude mat nazor na spg tato doktorka a hlavne aky mm bude mat teraz v maji ten spg......v juli by som aj ja rada vcelickovala a potom aj kocikovala... by nam to mohlo vyjst narovnako :wink: :grinning:

a babky dakujem za podporu.... :astonished:
17. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: Moni neboj zvladnes to,ja tiez vsade kde idem a sa bojim tak mam tiez hnacky,to som tiez zdedila po mame :grinning: Makinka drzim palce na laparku aj Delf tvojim bojovnikom,Hopie som rada ze to beries ta a zmenis centrum a sup na pokracovanie :slight_smile: Dievky ale vy to zvladnete este toho roku a na druhy rok uz budete kocikovat :grinning:
17. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok