• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
delf, jasné, bol by v tom čert, keby to už konečne nevyšlo :slight_smile:

hopie, to teda mohlo, veď sme si sľúbili, že rodíme spolu, nie? :grinning: a potom si budeme písať už o kašičkách, príkrmoch a prvých zúbkoch :wink: júj, už aby to bolo...
podľa mňa by ste mali ísť do IVF... veď uvidíme, čo ti povedia, no určite sa na všetko popýtaj...
17. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi....no , este bracha do toho zas chce ist s priatelkou po tom mimomaternicovom zas...tak to by bola ina sila , keby ze aj skoro svagrova by bola tehu a este keby narovnako nam to vyslo....

lisetta... no uz sme museli... neboli sme spokojni...a k nervom , ktore su u toho bezne , pribudli este aj nervy z toho, ze sme im uz neverili
17. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak ja mám momentálne obe sestry tehotné... ja už to za nimi teda moc nestíham, ale aspoň detičky by boli v cca rovnakom veku a to by bolo super :wink:
17. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...super si to napísala, tak sa mi to páči..a schvalujú to cca 4t tak ani to nieje nič hrozné :wink:

Delf, ak budeš chiež nniečo vedieť pýtaj sa rada poradím :wink:

Hopie, nepredbiehaj, máš čas..uvidíš ako dopadne spr ale určite sa oprad s doki :wink:
17. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi..aj na teba pride rad :slight_smile: zachvilu budes pichat vcelicky a sup na prvy pokus :dizzy_face:
17. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lis, ďakujem, ešteže nemám viac sestier, lebo to by som sa ktovie kedy dostala na rad :grinning:
17. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně cisielko beru tě za slovo jen se neboj mě určo něco napadne.
17. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie a ktore menis za ktore? kludne napis do IP..len som zvedava..ja sa furt neviem rozhodnut kam zacat na IUI...
17. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko.... ja kludne napisem sem ... chodim v prahe a menim Gest za Gennet....tam ideme priamo k Brandejskej...

cisielko.. no vsak uvidime :wink: ja uz nepredbieham ...uz som poucena , ze cim skor nieco chcem, tým je to horsie :wink:
17. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. no teraz som zistila ze skorosvagrova ma cyklus jak ja ... takze to ideme skusit tento mesiac doma obidve naraz:slight_smile:))))))))))))) :grinning:
17. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to by bola pecka :grinning: možno to je nejaké znamenie a možno práve teraz to vyjde :wink:
17. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha hopie chodis v prahe - tak ok - myslim,ze ked ti jedno nesedi treba ho zmenit...lekarom musime v prvom rade doverovat...
17. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Vy ste toho z rána zase popísali :grinning:

Delf mne to pri konzultácii dr. vysvetlovala, že poisťovňa prepláca len prvé 3 dni vyvíjania a potom je už na tebe či si doplatíš PK na ďalšie 3 dni, ale oplatí sa to lebo najvhodnejší vklad embrya je v štádiu blastocysty a to vzniká na 5-6 deň vyvíjania. Čiže ideálny čas na ET je teda na 6 deň.

Bobi ja tiež rozmýšľam, že ak by sme mali viacej emryjí dala by som si vložiť aj 2 embryá...dvojičkám sa nebránim :slight_smile: Bolo by to úžasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Len tiež som nízka len 159 cm a vážim troška viacej, len dr. mi vravela, že keď budeme mať pohovor s embryologičkou tak mám povie čo je pre mňa dobré, lebo ževraj sa aj pozerajú na to aká je žená vysoká a akej je postavy. Niekedy keď je žena moc chudá alebo troška pri sebe tak by telo nemuselo zvládať dvojičky a mohlo by to byť dosť rizikové a hrozilo by predčasnému potratu alebo predčasnému pôrodu a tak ďalej.
Takže uvidím čo sa dozviem na pohovore s embryologičkou :slight_smile:
17. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám to řekli hned že příplatek je 3000a něco za PK ani se neptali jestli chcem nebo né,asi s tím mají lepší zkušenosti kenya :fearful:
17. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček kenya :slight_smile: moja, tak mne to povedal doki už pri IUI, že ak by sa chytili dve (mala som vtedy 4 folíky), tak by to u mňa mohol byť problém, lebo som dosť útla, aj v bokoch :confounded: takže si myslím, že mne vložia asi len jedno... a ty ako postupuješ? žiadosť ešte stále nič? :angry:
17. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. jaaaj zlato .. ja uz na znamenia fakt neverim...lebo uz aj tento mesiac boli znamenia.... a nist...podla mna to pride, ked to budem namenej cakat... :wink:
katkajurko... prave .. uz sme im neverili... a hlavne nespokojnost .. ani krvicku neberu po IUI...pri prvom som bola u svojho gynekologa a ten mi zobral... teraz pri druhom IUI som si ju tam normal vynutila

kenya.. noo tak ja potom na dvojicky mozem zabudnut.. :unamused: .. vysoka, chuda , uzka panva... a este aj kosticky mam drobne.. a my by sme do dvojiciek s mm isli ale aj on sam manzelik ma strach , jak ja vyzla by som donosila dve ...boji sa o mna
17. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, presne tak aj u nás... o mne mnohí vravia, že som taká krehotinka ako z cukru :angry: zlostím sa na to, ale tak asi to tak trošku aj je :unamused: lenže to teraz nemôžem byť mamina? veď aké celebrity v pohode otehotneli... viď Mária Čírová, tá musí do miestnosti snáď vojsť aj dvakrát, aby si ju všimli :grinning: len keď ja už ani neviem, čo mám pre to spraviť, vždy som taká bola...

a ešte perlička: môjho manžela mamina je z dvojičiek, takže my to máme tak trochu aj geneticky dané :confounded:
17. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ešte stále nič čakám každú chvíľu že už konečne zavolajú. Dnes je 28 dní od podania žiadosti, takže čo chvíľa :wink: :wink: :wink:

To máme my za problémy :grinning: jedna chudá, jedna tučná...keby sme sa troška podelili tak by sme každá boli akurát :grinning: :grinning: :grinning: A každá by z nás mohla mať dvojičky :grinning:
17. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to je dobrá perlička teda,jé keya doufám,že už brzy zavolají a vy mohli jít do toho
17. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi.. my mame v rodine obgeneraciu dvojvajecne dvojicky....a teraz to vychadza bud na mna , brasku , alebo moju sesternicu... :grinning: :grinning: takze tak....
inak ja uz vahu neriesim .. ale bolo obdobie , ked som sa trapila... lebo zenske su velke potvory... a vedia byt pekne neprijemne...ja som drobna bola vzdy .. ale v 20tke mi zistili , ze mam velku intoleranciu na laktozu...takze ja musim mat aj specialnu dietku bez mliecka...a mlieka v kazdej podobe(v podstate som na tom ako bezlepkari).. dokonca aj pri stimulacii nemozem CB , je v nom laktoza a fuuu mne bolo po nom zle....aj antibiotika musim mat specialne bez laktozy.... ale sranda .. ze od doby , co papam hormony .. tak sa mi to vyrazne zlepsilo.. takze si myslime , ze v tehotenstve uz mozno budem moct aj zmrzku a slahajdu normal... :grinning:
17. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som taká netrpezlivá, teraz keď sa mi to už blíži tak sa začínam tešiť ale aj mám z toho strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf kluden, a napadne ja som la atiež plno otázok ked som si týmto prechádzala :slight_smile:

Hopie, no jasne..uvdiíš..vidím, že meníš centrum nebola si spokojná?

Kenya..ja už si dám tiež dve pri vklae, teraz som mala jedno ale už si dám dve ak budú dve :slight_smile:
17. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, a keď ti zavolajú, tak pôjdeš do centra už iba pre injekcijky... či ako to je? už vieš, aký budeš mať protokol alebo to ti ešte len všetko povedia?

hopie, ja mám tiež obdobia keď váhu neriešim, no potom mi zas niekto povie, že som na otehu moc chudá, že najprv mám poriadne pribrať a potom môžem rozmýšľať o bábätku...keď som sa na to pýtala dokiho, tak vravel, že v tom problém nevidí, jedine ak by som mala dvojičky, že to by mohol byť problém... :unamused:
17. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som vam nejake tie kilecka aj darovala, zo mna by aj ubudlo potom :slight_smile: :wink:
17. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, že z IUI sa to tu pomaly zvrháva na IVF... dúfam, že to bude postupovať kontinuálne takto ďalej a skončíme pri kašičkách a cumlíkoch :grinning:
17. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko... no neboli sme .. dva krat mi presvihli pri tejto stimulke ovulku , takze to , ze sme mali 2IUI bolo preto, lebo som zistila sama ze som mala ovulaciu....ten pristup sa nam nepacil... prosili sme o IVF a nechceli nam ho dat... doktori sa tam striedaju a vzdy , pokial nemam svoju priamo doktorku , tak v tych papieroch mali chaoz...moja dokina tvrdila IVF nie .. iny doktor z ich centra zas rovno IVF ICSI a ak ani to nie , tak darcovska spermia....na vsetko som sa musela pytat... ani jak to funguje s utrosom mi presne nepovedali... krv hcg som sa musela vyslovene vydupat , lebo v tomto entru ju neberu 14 dni po IUI...takze tak

kenya... ta trpezlivost a cakanie to je des u tohto ... chapem , stale len na nieco cakame
17. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ja si myslím, že ma čo najskôr objednajú na pohovor a tam sa určí čo ďalej aký budem mať protokol a tak. Zatiaľ som si len vybrala čím budem stimulovať (puregon).
17. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mám 18 DC chcela by som začať stimulovať už budúci cyklus. Dúfam, že to stihneme :wink: :wink: :wink:
17. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi tak ako vravis to je jedno ako na to ideme hlavne aby sme sa vsetky dostali do vytuzeneho ciela :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa zaprisahala .. ze tento mesiac nebudem riesit , aky DC som ...ovulku poznam ale dala som si zakaz pocitania dni jak pred tak i po...to som odvazna ... :grinning: :grinning: .. ci to zvladnem.. hehe
17. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok