• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lisi, to bola tá správna bodka, ďakujem :slight_smile:

kenya, a na základe čoho si si vybrala puregon? je to v tom pere?
17. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie neboj zvládneš to, ani ja to tento mesiac neriešim len kvôli tomu aby som vedela keď mi zavolajú z centra aký DC mám a aby ma vedeli objednať na pohovor.
17. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to ja si vravím každý cyklus... no vždy na to podvedomky tak trochu myslím a rátam, napr. aj dnes som 13DC, takže asi by som mala čo najskôr zaútočiť na drahého :grinning:
17. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi....tak utoc obden po mrske... a jedno kolikaty Dc si ... :grinning: :grinning: moja strategia tento mesiac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, hej, hej, aj ja to tak nejako robím, no okolo predpokladanej ovulky na to aj intenzívnejšie myslím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi to si pekne povedala s tým útokom na drahého :grinning: :grinning: :grinning: No dali mi na výber merional ( jeden s tým najlacnejších - ale vo forme klasických injekcií ) a Gonal, alebo Puregon ( tieto sú vo forme pera sú ale drahšie ale za to pohodlnejšie sa ním pichá. Vyjde tak na cca 8000skk )
17. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, a medzi gonalom a puregonom je aký rozdiel? tak ja by som tiež radšej to pero...
17. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya já jsem měla taky puregon a bylo to ok člověk si teda připlatí,ale je to lepší.
17. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bobi, mne vzdy urcoval lieky dr...
17. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kači :slight_smile: to sa tešíme, že si medzi nami :wink: ako sa máš, mojka?
tak to dúfam, že mi doki vyberie pre mňa ten najvhodnejší...
17. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě kaciatko dal na výběr řekl akorát co by preferoval,ale rozhodnutí bylo na mě a taky jsme se shodli na puregonu oba
17. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky já se těším až budete stimulovat a informovat nás jak to vypadá :grinning:
tak ale je medzi tými dvoma nejaký rozdiel? :confused:
ja som mala aj puregon aj merional.Tiez je to otazka toho pohodlia aj toho ze je tam rozdiel trochu v tom zlozeni tych hormonov.ja som mala najprv pugeron a to bolo velmi silne pre mna uplne mi to rozhodilo hormony a s merionalom som spokojna reagujem velmi dobre :slight_smile:
17. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to nevím ale na nějaké diskuzi to holky rozebírali a snad všichni se shodli,že puregon je lepší nevím proč,jestli má lepší účinky nevím,ikdyž u mě to tak nevypadalo,ale to bude tím že selhávají vaječníky :wink: ty je máš ok tak by mohla být úroda
17. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi nie je medzi žiadny rozdiel kvalitou sú na tom rovnako len iný výrobca. Ja som si vyberala lebo mi bol Puregon sympatickejší je to modré-žlté pero a Gonal je bielo-červené pero :wink:
17. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte Hopie vravela že lepšie je Gonal a Puregon lebo sú to čisté hormóny a nezaťažujú tak telo ženy a Merional je hormón s nejakými prímesami :wink:
17. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi, som este doma... v stredu asi pojdem do prace, ale som celkom ok...
ja som mala merional na iui (to je fsh a lh, myslim). predbezne sme sa rozpravali o gonale, vraj je cistejsi (myslim, ze je to len fsh).... ale rozdiel medzi gonalom a puregonom neviem, skusim pohladat... a vies, ono sa moze stat, ze ti na prvy krat nevyberu to naj pre teba... ved nevedia na co ako reagujes
no som zvedavá, ako nakoniec dopadnem :grinning: jedno však viem určite, klasické injekcie nechcem, to by som nezvládla, radšej si za to pero priplatím, zhodli sme sa na tom aj s drahým...
Presne tak Bobi ja by som tiež asi klas. injekcie nezvládla preto to pero :wink: A ževraj je tam úplne malá ihlička, že to ani nebudem cítiť :wink: Stačí len chytiť tú odvahu to tam pichnúť a potom to už pôjde :wink: :wink: :wink:
17. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kenya to je dobré vybrat si jen kvůli tomu že puregon má hezčí pero :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem nechtěla klasiké,člověk ušetří ale je to náročnější peor je lepší,taky jsem se shodla s přítelem,že si připlatím abych měla komfort,ale když byl doma píchal on mě se prostě příčilo bodnout do sebe,ale jemu se to očividně líbilo :grinning:
17. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám z ihiel dosť strach, proste sa na to nemôžem ani dívať, keď niekomu alebo mne pichajú... tak dúfam, že to pero zvládnem v pohodičke :fearful:

kači, tak to sa teším, že už je lepšie :dizzy_face: a ešte ako bude, žiadne strachy! :wink: myslím na teba...
17. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad mi to nezmazu...
http://www.ema.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/Puregon/000396sk1.pdf
http://www.ema.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/Gonal-F/041595sk1.pdf
rozdiel sa mi zda, ze je len v ucinnej latke-je to to iste, len jedno ma alfa a druhe beta... reakcie na to budu podla mna individualne... ale to je cisto moj nazor
17. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie je sympatickejší Puregon ako Gonal??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vyzerá ako to klasické bombičkové pero, čo som mala v škole :grinning:

kači, super, už som si to aj vytlačila, idem študovať :wink:
17. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo purego je hezčí :grinning:
17. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merional som si pichala asi 2,5cm ihlami, nebolo to nic strasne, v car ma to naucili... ale viem, ze si to tam niektore kocky chodili pichat... myslim, ze v tomto boji su horsie situacie ako ihly a aj tak ich musime zvladnut...
bobi, myslim, ze som celu dobu bola celkom v pohode... aj tak som nemohla nic zmenit alebo ovplyvnit :pensive:
17. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo je to jak pero
17. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pero je praktickejsie lebo si ho mozes zobrat so sebou do kabelky a pichnut llebo merional musis si to zamiesat tu tabletku s riedidlom
17. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, úprimne obdivujem tú tvoju silu... toľkým si už prešla a napriek tomu sa na to dívaš takto rozumne, si skvelá :slight_smile: aja verím, že aj ty sa raz dočkáš :wink:
17. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok