IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kuspitka
28. okt 2008
asi sa nezhodli s krajkom mam taky pocit
orsulka
28. okt 2008
myslíš????? ved Tomas tam bol sefom...tak potom neviem.....ked som bola na KET...tak jeho manželka bola tesne pred terminom porodu .-))))) pytala som sa jednej sestry čo tam robi, je z PD.....ale nevyjadrovala sa k tomu moc.....asi potom niečo v tom štyle, že asi mal lepsiu ponuku
kuspitka
28. okt 2008
neviem co som vedela tak ze mal nezhodi s kajkom tak neviem...
ale co uz...
domcek
28. okt 2008
Neviem netusim. My sme mali pri nom prvu konzultaciu.
orsulka
28. okt 2008
škoda ho...teda pre mna...čo chodim do Heliosu 🙂))))) aj ked ja aj na krajka nemožem povedať kriveho slova.....
domcek
28. okt 2008
Naapodobne aj Gatova je fajn.
A je to Ruzombercanka..hihihi
orsulka
28. okt 2008
Gatova....to je ta čierna baba??????? a mne sa velmi paci aj Mgr. Mikulova...... dokonca ma spoznala, aj ked som sa tam objavila po 7 mesiacoch .-)
orsulka
28. okt 2008
domcek..... tak mi tak isto...zacinali sme s nim....🙂))))
kuspitka
28. okt 2008
ja uz som bola aj u gatovej a aj u krajkovica
domcek
28. okt 2008
Kuspi ja na vsetky konzultacie chodim ku krajkovicovi ale gatova mi robila uz dve IUI. Stoho obe boli uspecne ale len chvylku... |-|
kuspitka
28. okt 2008
domcek tak tebe prvy krat vyslo IUI
orsulka
28. okt 2008
domcek...a preco len chvilu?????????????????????????????????????????????????
domcek
28. okt 2008
Uz som to tu raz pisala kolko krat sme absolvovali IUI a ci to vyslo atak. ALe kludne zopakujem prva IUI uspesna v 5tt mikropotrat, druha neuspesna, tretia uspesna dokonca dvojickovo ale v 8tt prisiel MA |-| a tento rok 4IUI na 9,10,11dc po IUI testy pozitivne sice slabunko ale predsa potom uz negativne doktor to uznal ako ze doslo k oplodneniu ale neuchitilo sa. Preto chcem trvat na dalsej IUI lebo vieme ze to ide aj takouto cestou.
kuspitka
28. okt 2008
domcek tak aspon viem ze je sanca na prvy krat IUI
domcek
28. okt 2008
Je kuspi je.
kuspitka
28. okt 2008
domcek tak ti zato dakujem velmi ...mozno tot mi trebalo pocut
domcek
28. okt 2008
Tak som rada z ti to pomohlo hlavne nech to vide. 🙂
kuspitka
28. okt 2008
domcek to mas pravdu...
uz sa neviem dockat ako sa s mzoim dohodeneme.idem si varit kafe neskor pridem
domcek
28. okt 2008
Ok.
kuspitka
28. okt 2008
neskkor pridem...
suvik
28. okt 2008
Ahojky,

4dny jsem tu nebyla a vy jste se pěkně rozepsaly. Nestíhám to dočíst.
Zdravím všechny známé i neznámé.
paní haf: držím pěsti!

Já jdu na iui zítra 😉
domcek
29. okt 2008
Dobre ranko a co tu nikoho?
orsulka
29. okt 2008
dobry den....dnes som ani skor nestihala...mam v praci kontrolu zo soc. poistovne.....ale zdravim vsetky...

suvik..držim palce!!!!!!!
kuspitka
29. okt 2008
Ahojte....suvik drzim palce
wrtulka
29. okt 2008
Ahojky holky tak jsem dneska dostala 500 Pregnylu a zítra a pozítří jdeme na IUI.
Holky můžou být na Pregnyl nějaké vedlejší účinyky? Jinak v pondělí jsem měla folikul 16,7mm
a dneska už jsem měla sama o sobě ovu hlen co myslíte je to načasovaný dobře? Bojím se..
orsulka
29. okt 2008
ahoj Kuspitka .-)
kuspitka
29. okt 2008
Ahoj orsulka..tak vcera sme sa s manzelom dohodli ze ideme na IUI
orsulka
29. okt 2008
wrtulka.....ahoj.....dont stres.....to je asi najhoršie čo možeš urobiť...... hlavne to chce pohodu a klud, aby všetko dobre dopadlo....určite to máš načasovane sprave....vedia čo robia, neboj.....

o vedlasich ucinkoch nič neviem.... pregnyl je v poho....
orsulka
29. okt 2008
jow...joooow...joooooooow......tešakujem 🙂)))))))))) navhol sam????, alebo si ťa vypočul a potom suhlasil?????
kuspitka
29. okt 2008
tak najskor si ma vypocul a potom suhlasil ideme skusit 3IUIa potom uvidime

Začni písať odpoveď...

Odošli