• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
http://www.tortyodmamy.sk/?q=fotopostupy

ešte toto vám sem musím dať..
pozrite si to prasiatko..
povedali by ste, že je to sladká torta? :fearful: :fearful: :fearful:

teraz už bežím..
kači zavolám Ti :wink:
17. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to prasiatko je sila teda... no pre mňa by to zistenie, že nie je ozajstné, ale sladké, bolo len pozitívne... ja takéto mäsá moc nemusím, ale tortičku to áno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam
17. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme se holky radili a přítel je pro dvě já teda váhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky bobi je to zajímavé to ti povím. :wink:
17. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ak by som sa teraz mala rozhodnúť ja, tak by som si dala vložiť asi len jedno... neviem, uf, strašné rozhodnutie :angry:
17. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo bobi je to fakt těžké nevím holky fakt nevím moc se i bojím zároven
17. máj 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf kazda mame svoj nazor ako aj doktori, ja by som vlozila dve ...ale to je rozhodnutie na tebe :slight_smile: pocuvaj tvoje vnutro aj tvoje srdce :slight_smile:
17. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf mojka gratulujem k mrazáčikom :wink: a teda som zvedavá ako sa idete s manželom rozhodnúť či 1 :wink: alebo 2 :wink: ...držím palce a daj vedieť :wink:

Moni tak to je super, že idete znova do toho...držím palce micka :wink: :wink: :wink: Možno to teraz po tých prefukoch naozaj vyjde...kiež by :wink:
17. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji holky za rady musím to promyslet a hodně :wink:
17. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak som sa "upravila" v tabulecke:

˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, 11.5. 2.IUI
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI červen
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - 15.05.2010 - 4. IUI
Monika0001 - čakám na MS, dostanem lieky na stimuláciu a skúšame prirodzene ale naplánovane... keď ništ tak sa zase presuniem do vegeťáčok
maticap. - snazime sa po laparke doma a bez stimulacie - tak 2-3 mesiace...a potom sa uvidi :grinning:

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne - 19 tt
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
makinka- 17.05. - laparoskopia
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
hopie
Bublinka
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙
17. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom, neviete niektora o imunologickych testoch - napr. na alergiu na mm spermie??? :fearful: Ze kde sa to robi a atd.?

Dnes som bola u svojej zlatej gynekologicky na vybratie stehov a ta mi spomenula aj tuto moznost. Ale ze nech sa teda este posnazime dva-tri mesiace sami doma a potom budeme riesit bud tu imunologiu alebo rovno IVF. A ze na to nemam mysliet.... no ja by som na to nemyslela, keby nebolo treba naplanovat manzelovu sluzobku na dva mesiace.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
17. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
dnes som bola na IUI - mojom prvom IUI a veľmi by som chcela aby sa stal zázrak a bolo to zároveň aj moje posledné IUI - kiežby to vyšlo.
Hmmm, ale vcelku ma prekvapilo, že to bolo dosť bolestivé. Pred 3 mesiacmi som bola na HSG - prefuk vaječníkov a to bolelo nejako menej ako IUI.
No ale samozrejme by to stálo za to keby sa to podarilo.
Mám otázočku - lekár mi nepichol Pregnyl na prasknutie folikulu - povedal, že je to ok. Máte niektorá podobnú skúsenosť?
17. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjj juliet2812:No ani mne neprepichli Pregnyl ani ja neviem preco to ma prekvapilo.No ja som bola uz po prvy krat IUI no nepodarilo sa mi takze este raz pojdem ak nahodou sa mi nedari tak pojdem na umelom oplodenie :wink:
17. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet ja som bola v sobotu na moje 4te IUI ono mozno zato ti nepichol lebo tvoje foliky uz boli pred prasknutim a tvoja ovulka uz bola predo dvermi :dizzy_face:
17. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak možno, že už bol - mala som len 1 folík - pred prasknutím..... díky za odpovede :slight_smile:
A je niečo čoho sa teraz mám vyvarovať, keď som dnes po IUI? A najbližšie dni? Asi sa pýtam blbosti, ale pre istotu, aby som niečo nepokazila :slight_smile:
17. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicoho sa nemusis vyvarovat,len zi normalne a mysli positivne :slight_smile:
17. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No No ked si bola dneska na IUI tak po 14 den tam musis ist na krv a oni vam povedia nze ste pozitivne alebo ne.No ked nekolki tyzdnov ta bude bolest prsiiak to sa moze stat ze uz si v tom tehhotna.A uzivate aj utrogestan rano a vecer kezdy den 2 tebltky do posvu??Ajlisetta mala pravdu. :wink:
17. máj 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uzivam po jednu tabletku vkladam si vecer,A ty andy este stimulujes na IUI?
17. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lisetta:Uz neuzivam ziadne.Bola som Prvy krat IUI a nic nechytili my to.A rozmislam ze idem este raz IUI alebo idem rovno umelom oplodenie IVF.Vraj ze IUI malo kdo uchytia a je na 10% podari otehotenie
17. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono malokomu sa uchyti na prvykrat ale su aj vynimky :slight_smile: A tiez to trva dokedy si telo zvykne na hormony co berieme .Ked nie je nejaky vazny problem u vas tak este mozte skusit iui..
17. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vsak too.Asi pojdem este raz,keby sa mi nepodarilo tak pojdem na IVF.A ty kam chodis lekarovi?Ja chodim gyn fiv.Takze tak :slight_smile:
17. máj 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zijem vo svajciarsku :slight_smile: tu chodim do specialnej kliniky na iui
17. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wawww coooo :slight_smile: ,tak to je dobre urcite tam uchyti ked su specielnej linky ako u nas na slovensku xi.Drzim ti palce.Aha ty si vydata tam vo svajciarsku tak teda gratulujemmm :wink:
17. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to Slovensko mi chyba :dizzy_face: Moni tak kde si co ta zatvorili v tom tescu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm chyba ti??Tak vsak na slovensku prides noo.Cakas na moniku ze :slight_smile:
17. máj 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste uz absolvovali laparoskopiu - mali ste par dni po aj kremovo zlty vytok? :fearful: ja som po nej spinila malilinko - par kvapiek dva dni...ale vcera trochu a dnes mam hojne take nieco kremovo zlte... a nemali ste po zakroku mykozu? :sweat_smile:
17. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde v BA prosim vas robia laparku ako jednodnovu?pokial mate sksuenosti prosim vas viac info, srdecna vdaka - moooc
17. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze v gyn-five a v iscare...ale ja by som sla radsej do nemocky :wink:
17. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tie dve viem lenze v iscare sa plati 200 Eur a ja to teda nie som ochotna platit, mam to indikovane zo zdravotnych dovodov a nato si platime zdravotne poistenia....ale aj tak diky Katus :wink:
17. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok