• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
staci, ze musime platit za injekcie k IVF :slight_smile:
17. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko ja som po laparke trochu spinila ale nezda sa mi ze to bolo kremovo zlte :unamused: ono to telo sa musi vycistit
17. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko ano - ale mysliim,ze jednodnovky sa vzdy platia...gynfiv tiez okolo 250 eur... v podstate to ma kazdy indikovane-ale neplatis len v statnej nemocnici...

ja som spinila par kvapiek-plus tu kontrastnu latku - v piatok a sobotu-vcera nic - dnes kremovo zlte volaco :unamused: vcera som sa natrela aj canestenom-lebo trosku svrbelo... (viem ze oni ten krcok hodne dezinfikuju pred zakrokom) -tak zeby mi zacinalo sa tam nieco mnozit? :sweat_smile:
17. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti neviem poradit moja :frowning2: kedy ides na kontrolu?ked sa to bube zhorsovat svrbiet tak radsej zavolaj dokimu aby si nemala nejaku infekciu
17. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja ked som bola minuly rok tak som bola normal v nemocnici a mala som hadicku z rany kadial mi vsetko vyslo von a po dvoch dnoch som bola o.k ani som nekrvala, dnes si ani nevidim jazvy...ja som chvalabohu nemala ziadne problemy po dokonca aj menzes som mala nacas...
lenze ja uz nechcem ist do nemocnice, ale pokial to budem musiet paltit tak pojdem do nemocnice a na reverz domov, ved uz viem co ma caka, pred rokom som to cele podstupila...
17. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, teda..hm, to je zaujímavá info, som nevedela, že je tam taký malý rozdiel :confused:

Maticap čo ťa zaujíma, ja som bola na imuno testoch v Prahe a minulý týždeň mi prišli výsledky?

Kači, no radšej nebudem lebo tam ani nepôjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moni, tých tučniakov som videla, mala som to ja v mobile, je to zlaté :slight_smile:

Tak teraz som trošku v šoku, jednodnovky sa platia? všade?
17. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem na kontrolu ku svojej dr..ono je to skor cremovo ruzove... no nevadi...uvidim
17. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna otazka--ked som cca 4 dni pred laparkou mala ovulu, a oni ma len otvorili,skontrolovali a zatvorili -tak to vajko asi odumrrelo,ze? :sweat_smile:
17. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohlo aj nemuselo tak preto mas ten zlty vytok lebo ten je väcsinou po ovulke :unamused:
17. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj , to vajo to moze aj prezit?? teda ze by sa uhniezdilo? aj ked tam je telo v narkoze plus ta tekutina ktora sa vpusta do vajcovodov?
17. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to sa radsej spytaj doktorky ,nech ti zrobi vyter alebo vysetrenie,rano budes mudrejsia aj ja s tebou :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu lisettka miláčik, len ked sme prišli robial som poriadky s fotkami v PC, potom som počula malinkú seusedku (2-ročnú) hovoriť moje meno tak som vyliezla von a troška sme sa zakecali a teraz som konečne dala do truby francuzske zemiačiky.. mnam.. :grinning:
Trocha nesrkoo ale ke´d so susedou sme tak raz za pol roka spolu na 5 minut tak teraz sme pokecali. čaká druhé bábatko a tak sme kecali :slight_smile:
17. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - moje segra bola na laparke spojenej s výberom cysty a ešte k tomu 3 dni pred tým ako mala ísť jej slepák začal štrajkovať tak sa rozhodli, že vyberú aj ten . takže robili jej tri operačné zásahy naraz.
Ona sa prebrala a začala vracať. Nikto nevedel čo to môže byť... okrem narkózy zjedla 3 druhy antibiotík a 47 ibalginov od bolesti. Keď nedostala MS šla ku gyn. nášmu, že ešte nie je mesiac po operácii azas má cystu bo nedostala MS. Tak jej urobil sono a smeje sa, že cysta na 9 mesiacov... potom jej hrozilo, že jej to zoberú kvôli narkoze a všetkým tým liekom ale vidíš aký je malý krásny :wink:
celá krstná mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým som Ti vlasten chcela odpovedať na tvoju otázku :wink:
oni dali pred odchodom do nemocnice sex lebo sestra sa bála, že sa nepreberie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vidíš...
dva roky nevedela otehu a takto pred týmto bum..
17. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, že ste sa zasa rozutekali a mne ide Mentalista :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
konečne som trafila jeho vysielací čas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak idem pozerať...
papapapapapapa zajtraaaa
17. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda moni to je krásný co jsi napsla a vidíte holky zázraky se dějí :wink:
17. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to nechapem-ale ked dali pred odchodom sex - tak to po narkoze nemohla grckat z tehu-to je este skoro nie? mna to len tak napadlo... konecne som sa sustredila na nieco ine nie na tehu a dosla mi tento krat pekna ovula..ale som to v hlave zabalila s tym-ze vajo pri tom vsetkom to nemoze prezit..ved ked tam "poletuje" a cestuje a oni to tam prevetraju aj tou tekutinou-ze ho urcite "vyplavia" :grinning: tak sa divim-ze je to mozne...

noo maly je cela krsna - krasny :grinning: to je sila teda ti poviem! ale tvoja segruska asi mala vajo zahniezdene uz ako islla na operaciu :wink: pekne sa zakuslo do vystelky - asi preto sa mu podarilo vydrzat ...cize teoreticky mohla mat ovulku nejakych 9 dni pred zakrokom - a preto po zakroku aj stale vrackala... ja som ju mala len nejake 4 dni..a to je faza ze sa vajo len "rozkukava" v maternici kde by sa uhniezdilo...
17. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to fakt nadhernyy zazrak moni a krasny darcek za to bolave utrpenie v nemocke :wink:
17. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, zaujima ma vsetko :grinning: pretoze o tom vela neviem.... vcera som sa prudko zamyslela, a napadlo ma, ci u mna nebude alergia na mm spermie - kedysi sme mali taky problemik, o ktorom zatial radsej pomlcim :pensive: a hoci odvtedy sa neobjavil, mam taky dojem, ze tam by mohol byt pes zakopany.... takze, ak mas cas a chut, napis mi prosim Ta, co si vsetko podstupila, ci to nieco stalo a tak :slight_smile: Dakujeeeeeem! :dizzy_face:
18. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.. :slight_smile:

katka - sestra dala sex dva dni alebo len jeden deň pred tým ako šla do nemocnice... :wink:
18. máj 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to je potom normalne ze zahadne :slight_smile: osud
18. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým, babulky ďakujem, že ste na mňa mysleli.
No bála som sa moooc, v konečnom dôsledku to nebolo až tak strašné, ale kým ma uspali a tesne po zákroku musím povedať, že to nebolo nič moc.
Okrem toho,že som sa bála, som sa aj hambila, bola mi strašná zima a nechceli mi nechať ponožky.
Na sále mi nevedeli nájsť žilu,keď mi v ruke dolámali kanylu do tvaru X , pichol ma anesteziolog do krku vľavo, tiež nič, tak ma pichol vpravo- auuuu. a potom už viem, len keď som došla na izbu. Boleloooooooooooo to. Prvé som chcela moje ponožky, hodinky a mobil,baby čo so mnou ležali sa smiali. No čo už.
Ale mám to za sebou. :grinning:
18. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka aj tak si to super zvladla-ono to pred zakrokom a tie prve hodiny po su uplne najhorsie to je fakt..ale to je ajj zo stresu..strachu...ja sice neznasam nemocnice ale mne dost pomohlo psychicky - vidiet-ten den predtym-vsetky tie zeny (starsie) po operaciach ako boli v pohode-ako sa vsetky zobudzali..ako to tam fungovalo hladko...ked sa clovek s tym prostredim zzije - je to ukludnujuce....mne sa to potom lahsie vnimalo.... ked ides na jednodnovku si vytrhnuta z bezneho prostredia na chvilku a to sa tazko adaptuje... vsetky pocity su vyhrotenejsie...tot male psychologicke okienko :grinning:

v kazdom pripade to mas uuuspesne za sebou! :slight_smile: a akosi dopadla..
18. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka1 bola si na laparke?
18. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad áno bola na laparke :wink:

maiknka cmuky :dizzy_face:
18. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja zasnem ako tu o vsetkom mas prehlad :wink:
18. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezničky :slight_smile:

makinka, super, máš to za sebou... a aj nejaké výsledky už vieš? :confused:

cisielko, veru, zaujímavý článok... a zdá sa mi aj dosť logický :wink:
18. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - to preto lebo makinka chodí k mojej dr a volali sme spolu..

a okrem toho sa občas starám o tabulečku :wink:

bobi - krásne aj Tebe :wink:

delf - haloo.. ako si sa rozhodla? som zvedavá :grinning:
18. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, 11.5. 2.IUI
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI červen
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - 15.05.2010 - 4. IUI
Monika0001 - čakám na MS, dostanem lieky na stimuláciu a skúšame prirodzene ale naplánovane... keď ništ tak sa zase presuniem do vegeťáčok
maticap. - snazime sa po laparke doma a bez stimulacie - tak 2-3 mesiace...a potom sa uvidi

:hearts::hearts::hearts: Tehulky po iui :hearts::hearts::hearts: ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne - 19 tt
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

:clubs::clubs::clubs: Čaká nás Laparoskopia :clubs::clubs::clubs:

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
makinka- 17.05. - laparoskopia
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

:spades::spades::spades: z IUI na IVF :spades::spades::spades:

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ :v: :v: :v:

cisielko
hopie
Bublinka
˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·˙
18. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok