• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ozaj Monika a co mate laparku za sebou - vam co povedali ohladom stimulacie a snazenia? lebo mne doktor povedal ze dva mesiace po laparke sa nemoze "nic robit" iba skusat prirodzene.... ???
18. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Makinka, zvládla si to super, máš to za sebou a to je to najdôležitešjie :wink:

Kačíííííííííí...drž sa u dokiho, nech je všetko ako má byť..mylsím na teba :slight_smile:

Bobi, no niečo na tom je :sunglasses: je to fakt na pouvažovanie si mylsím :wink:

Maticap...no veľa ti toho nepoviem, len zajtra idem stými výsledkami do centra...bola som v Prahe na tých testoch, robia to aj v Košiaciach ale nie všetko a vraj sú najepší...objednala som sa skoro 2 mesiace do rpedu, všetko mali plné a potom som čakala 4-5 t na výsledky..z nich som pochopila, že mužíkovi sa spr zlepšil až o dosť, dokonca aj vtej správe to bolo napísané, len objem sa mu zhoršuje, ja našťatsie nevytváram žiadne protilátky na jeho spr ale vyzerá, že na embryjko..prepísla mi tam liečbu Prednisonom , ktorý si chcem dať zajtra v centre predpísať..na základe týchto výsledkov sa chcem aj opýtať či to nieje na IUI :wink:

Moni, je krásna :slight_smile:

Marad ahoj :wink:

Katkajurko, držím palce u dokiho :wink:

Som sa pýtala včera a nikto nič tak skúim dnes:Tak teraz som trošku v šoku, jednodnovky sa platia? všade?
18. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, hej, to povedal aj mne doki, že lepšie je dať trochu pauzu a skúšať len prirodzene... u nás to tak aj bolo, že sme prvé IUI mali až po dvoch mesiacoch neúspešného snažilkovania :frowning2:

delf, ozaj, tak ako? :confused:
18. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka práveže mne dokina včera vyrazila dych tým, že no a my sa vidíme po MS... keď videla môj prekvapený výraz v tvári tak mi hovorí, že dáme rýchlu stimulku a budete skúšať doma ...

cisielko neviem ti odpovedať.. viem len že ja som platila... a viac ako nám bolo pôvodne povedané :angry:
18. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko :slight_smile: tak makinka vidis a tak si sa bala a zvladla si to na jednicku :wink: Katkaajurko ja som mala laparku v maji a mala som pausu 2 mesiace a potom som hned zacala iui :grinning:
18. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava laparka bola v marci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no výsledky laparky, nie sú nič moc, mám veľa maličkých ložísk endometriozy, ktoré sa nedali ani vypáliť, lebo vraj by mi to viac ublížilo ako pomohlo, takže teraz 3 mesiace nejaká liečba injekciami,ktoré majú navodiť stav klimaktéria a potom odporučené IVF. no nie som z toho všetkého moc nadšená. :frowning2:
18. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím,že za tú jednodňovú chirurgiu sa platí všade, vlastne sa to iba dopláca,a nie platí v plnej výške. Môžem byť rada, že som vo VŠZP, pozerala som si ten cenník, nejaká poisťovňa má doplatok skoro 500 euro a to už je vážne sila.
18. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lis, ty si sa tuším ešte neprebudila :grinning:

makinka, nezúfaj, aj IVF je cesta... veď už je nás tu väčšina, čo sme nakoniec skončili pri IVF... bude dobre, nebojkaj :dizzy_face:
18. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak super :angry:

Makinka, to ma mrzí ale aopsň vieš kde je problém a môžete ho liečiť, to je plus :wink:
18. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som bola v marci v nemocnici, baby vraveli, že tam musím byť minimálne tri dni, aby to nemocnici poisťovňa preplatila, aj keď sa človek cíti dobre. A čo viem, nikoho nepustili skôr
18. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som za laparku platila 166,- Eur na Antolskej v BA...
18. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makinka, ja som tiež Všzp...a teraz mi písala marda, že nie všade sa platí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi treba dat jednu po zadku na prebudenie :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skvelé, tak tam budem musieť trčať pretože nemám peniaze navyše, fakt úžas, sa nato môžem :angry:
18. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný dník prajem dievčatá :slight_smile:
Tak ja si odo dnes pekne dávam 3 x denne Utrogestan - odspodu :slight_smile: Som 1. deň po IUI.
Včera pri tom IUI nám urobili aj spermiogram - no z 31 mil. spermií máme živých len 14 mil. - je to veľmi zlé?
Vyšlo niektorej z vás IUI pri takomto spermiograme ?
A ešte mám otázočku, že či môžeme teraz sexíkovať a snažiť sa prirodzene, keď som čerstvo po IUI?
18. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja som práveže rada, že som bola v klasickej nemocke, aspoň sa o mňa starali a bola som pod neustálym dohľadom :wink: , až na ten segedín po laparke :grinning:
18. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet, sexíkovať si povinne mala včera. čo sa týka toho sexíkovania teraz, ja osobne si myslím,že nie je problém, aspoň tieto prvé dni, potom som sa už radšej vystríhala, aby tam vnútri malo vajcucho kľud pekne sa uhniezdiť.
A spermiogram, netuším, my sme mali okolo 40-45mil. :dizzy_face:
18. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, tak ako píše Makinka, treba to čo najskôr poistiť sexíkom, ak samozrejme si ok a nemáš nejaké bolesti...
18. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet ja som mala iui v sobotu rano a mi sme to poistili este vecer aj v nedelu,mm mal spermiogram 48mil. :slight_smile:
18. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko súhlasím s Bobi, ja si tiež nemyslím,že tie 3 dni v nemocnici sú také strašné. Ja som išla na jednodňovku, hlavne kvôli tomu,že neverím NR nemocnici, nechcela som, aby ma niekto rozpárala a odflákol to.To bolo asi 90% a tých 10%, že som chcela byť doma čo najskôr. :grinning:
18. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, včera som mala bolesti, aj som trochu krvácala, takže o sexíku som ani nerozmýšľala, no a najbližšiu príležitosť budem mať v piatok, lebo môj Drahý je preč. Tak snáď v piatok to ešte môžem poistiť, nie?
18. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj som rada, že som bola len na jednodňovke.. tri dni mimo domu .. nieee... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát dorazila, moja maminka. Bála sa o mňa ,lebo manželík o piatej ráno odišiel a vráti sa až večer, tak sa bála, aby som deň po laparke nebola sama.Teším sa. :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze do piatku ovulka uz presla asi to bude uz trochu neskoro :unamused:
18. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, a sestričky boli fakt skvelé, veľmi milé, cítila som sa tam fajn... môj drahý by bol len nervózny, že mi nevie pomôcť, tam som mala dokonalú opateru :wink:
18. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem :slight_smile:

moni, to co jsi včera psala je nádherné, krásný mimišáček se vylíhnul z cysty :grinning: :grinning: :grinning: , zase to jen dokazuje, že zázraky se dějí a příroda je mocná a vždy si to stejně zařídí po svém :wink:
18. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi - ahoj.. no to hej... príroda je mocný čarodej... :wink:
18. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, jj, říkám si to čím dál častěji, že nakonec si stejně příroda udělá vše po svém, a jestli pro mě plánuje otěhotnění, tak to snad přijde :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja viem, že byť 3 dni v nemke má istí výhody ale neviem či aj tu v BB :frowning2: ak šak budm platiť tak tam budem ale ja z duše nenávidím nemocnice a teraz tam, budem msuieť trčať, ale nejdem predbiehať uvidínme zajtra čo povie doki :wink:

Luliet, mylsím, že ste to mali ositiť včera alebo dnes ked bola ovu ale tak potešiť sa môžete kedy chcete..a čo sa týka množstva, my sme mali 29mil to sm emali ísť na IUI a kým sme k tomu došli mse mali 7mil a už bolo len IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi, tak to si mala šťastie na sestričky, kde si bola?
18. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok