• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
vysvětluju si tím i ty případy, jak tady holčiny píšou, že třeba absolvují 3x IUI, pak 2x IVF a nepodaří se, a pak najednou šup - a zničeho nic si doma pěkně bez stresu vyrobí mimčo, i když s tím už ani pomalu nepočítají :slight_smile: :wink:
18. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, úplně tě chápu, já se tomu stále vyhýbám, taky mě děsí třídenní pobyt v nemocnici :frowning2: , hlavně ta nuda.....
18. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, bola som v BA na Antolskej... a ak by k tomu došlo, rada by som tam aj rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som bola na laprke ja, zoznámila som sa tam s jednou skvelou holkou, tá mala podobný problém ako ja, ležali sme spolu aj na izbe a bolo to super, dokonca som zistila, že je to bývala kolegyňa môjho manžela, poznali sa, aj s jej mužom... doteraz sme skvelí kámoši, navštevujeme sa a bojujeme spolu :wink: takže ja som šťastná, že som chvíľu ležala v nemocke, spoznala som aspoň skvelú kámošku :wink:
18. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sedmi, tak otom vieš, ako sa cítim..šlak ma trafí len na pomylselnie ale čo už..3 dni niesu dlho aj ked ako sa to vezme..no nič, PC a budem surfovať :grinning: ak smiem vedieť vy máte aký problém?

Bobi, tak to je super, že si spokojná..by som brala hned aj sem milé sestričky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi - hej poznám tiež pár takých :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, neboj, 3 - 4 dni nie sú veľa, zbehne to, a určite má to aj svoje pozitíva :wink: a kedy sa tam vlastne chystáš?
18. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, no poistiť IUI sexíkom, hm.....to nám lekári nepovedali.
A ako dlho žijú spremie, ktoré mi včera vstrekli pri IUI? Lebo na nete som našla všelijaké údaje.
Koľko hodín majú spermie tak priemerne životnosť?
18. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet cca 72 hodín? ale nie som istá
18. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet oni preziju 2-3 dni :slight_smile: kuku moni :wink:
18. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za Vaše rady. Opýtam sa ešte, lebo tomu neriozumiem, prečo som včera mala poistiť oplodnenie sexíkom, keď včera na obed - cca o 12.00 mi tam tie spermie len vstrekli? Ak žijú cca 72 hodín, tak ak dobre počítam hodiny, na na obed vo štvrtok by sme mali mať ďalší sexík, nie?
18. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babkyyy... tak sme sa vratili z noveho centra... vzali nam obom krvicku , mm aj moc... zalozili sme kartu, vzali mi do uvahu dost vysetreni .. takze uz iba buduci tyzden spg.. a konzuzltacia a uvidime ako budeme pokracovat :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, závisí od toho, aké tie spermie sú... niektoré žijú 72 hodín, iné menej... no podľa mňa je najideálnejšie ak to poistiíte dnes večer, manželíkovi pribudnú tiež nové kvalitné spermijky... :wink:
18. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis hopie spravite vsetky vysetrenia ,aj iny pristup k vam tam je a kes budes spokojna tak to bude aj lahsie prebiehat a potom sup do snazilkovania :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to je pozitívna správa, zasa ďalší krôčik bližšie :wink: a hovorili s vami aj o IVF či to má ešte čas?
18. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, no môj Drahý má nie veľmi kvalitné spermie (včera - z 31 mil. len 14 mil. bolo motilných) a myslím, že od včera do dnes sa mu ešte nestihnú vytvoriť nové a dozrieť, rozmýšľam, že zajtra večer by sme to mohli poistiť, či nie?
18. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, asi áno, keďže jeho bojovníčkovia potrebujú trochu čas na zotavenie :wink: ale nemysli moc na to, nechaj tomu voľný priebeh, lebo to snažilkovanie sa potom zmení na obyčajný akt plodenia a to už potom nie je ono :wink: poznám to z vlastnej skúsenosti :confounded: držím päste!
18. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja Tebe držím palce , Bobi, si veľmi milá :slight_smile:
A vlastne vám všetkým dievčatá držím palce, nech všetky čo tu sme už čoskoro prispejeme k zvýšeniu pôrodnosti v SR :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet, urob ako cítiš, mylsím, že ani tlačenie na pílu nieje veľmi dobré :wink:

Hopie, tak super..a aj sa vás pýtali čo a ako či zatial nie?

Bobi, no ja som tam už mala bť ale nešla som..skúšam tei anionové vložky a zajtra v centre chcem aby ma vyšeril či zabrakli apsoň trochu a či je teda nutná laparka..ak bude tak hned ako to bude možné idem :wink:
18. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie .. zatial nebola konzultacia .. len robime vysetrenia dopredu , aby sme ich k prvej konzultacii uz mali hotove...uz nam chyba len spg, lebo priechodnost mam ja z laparky... dutinu maternice vysetrenu z hysterky.. takze buduci piatok uz sadneme a hned sa da povedat podla vsetkych novych aj starych vysledkov co bude...je to super.. lebo v minulom centre sme toto podstupovali takmer pol roka...mne robili horm. profil 1 mesiac, mm spg druhy mesiac... potom akrozomalka .. dalsi mesiac... nasledovala laparka a hysterka dalsi mesiac...ako keby minimalne to , co sa da robit z krvi a spermijek nemohli urobit naraz ako tu...inak babulky ... prvy dojem ... centrum ina cenova kategoria :grinning: ... tak som este teda v ten piatok zvedava aj na nasu doki...referencie tu v Čechách má perfektné(po pravde sme sa k nej dostali cez jednu znamu , inak asi neviem , určo by nas dali k inemu dokimu v tom centre )... tak tomu fakt verim , po tom vsetkom , ze to bude ine kaficko...zas mi rastie sila do boja :grinning:
18. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, už zajtra? tak to držím palčulky,d aj potom hneď vedieť... :slight_smile:

julie, nie je zač, všetky sme tu na jednej lodi :wink:
18. máj 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som spat z kontrolyy..vyzera ze vsetko je ako ma byt..kedze ma vcera trosku svrbelo,tak mi zobrala pre istotu kultivacie...

inak to poistovanie IUI sexikom - ja neviem - ale logicky- vyznam IUI je aj v tom-ze sa muzske spermie predsa ocistia od tych nekvalitnych so zlym tvarom a v streknu sa len tie kvalitne-aby bolo zarucene-ze len kvalitna spermia oplodni vajko-ale pri sexiku tam zase dopravite aj tie nekvalitne a ta ked vajo oplodni- tak sa nedovivija... tak ja by som asi nic doma nepoistovala.... :sweat_smile:

to otehotnenie nasledne po IVF je urcite psychika plus nabudeny organizmus este hormonmi...telo ich ma v sebe este minimalne jeden mesiac po.... to je podla mna takato kombinacia...

maki tak ten vysledok nie je ale taky uplne zly... aj prirodzene je sanca-aj ked mensia..ale zase viete pricinu...my ju nevieme furt... :pensive: a aj IVF je cesta a nie zla :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, super, že je všetko v poriadku :wink:

Bobi, zajtra :slight_smile:
18. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko

nam niet kazal doki po IUI sexovat, ze vraj oni odtial vyberaju enzymi ci co a tie je dobre sexom doplnit......
18. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak super ze si v poriadku :slight_smile: nam tu na iui triedia spermie a davaju tie ktore sa pohybuju rychlejsie :sweat_smile:
18. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata

hopie tak dufam, ze v tom novom vam to vyjde na prvy sup. Aspon vam to teda tak zelam.

a k tomu sexovaniu po IUI, nam tiez doki povedal ze sa moze v pohode hned. Len ja si myslim ze by bolo lepsie sa vyhnut tomu aby sa na to takto velmi myslelo. lebo ak sa to takto velmi planuje asi nie je dobre
18. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a poviete mi prosim este preco sa vlastne robi ta laparka? skoro vsetky ju mate za sebou ako tak citam
18. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elizao a ako si na tom ty,stimulujes?
18. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laparka sa robi ked nevedia najt pricinu ked nemozes otehodniet,tak sa pozru do vnutra ci nie su nejake zrasty aj ti prepichnu vajecniky alebo ci su tam cysty
18. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok