• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lisetta, ja mam teraz jeden mesiac prestavku, lebo ze som bola dlho na liekoch. Takze ja zacina az o nejakych 30 dni odznova.
No mne zatial len preplachovali vajecniky a ze je to v poriadku. ale to bolo pred prvy porodom. Teraz mi nerobili nic. Proste som prisla po stimulacii clostylbegydom a islo sa na vec. Tak neviem co bude teraz.
18. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky dneska sa vam nestiham tolko venovat :frowning2: :frowning2: , sice robim z domu , ale korekturujem katalog a chcem to stihnut co najskor , aby som mala cas na pripravu vecera...(dneska mame s mm vyrocie, od zaciatku jak sme spolu) :slight_smile:

a na zasmiatie ... jak dloho som si hovorila , ze juuj ... tak asi ja neviem aby som mala stastie a podarilo sa konecne, tak asi do howna musim stupit...no a dneska pred tym novym centrom , sme to pekne schytali na bote obidvaja .. aj mm aj ja :grinning: :grinning: :grinning: , vychechtany sme boli kvalitne...tak ja duuuuuuuufam , ze to bolo znamenie na stastie konecne :grinning:
18. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak dufam ze to hovienko ti prinesie stastie,a potom vsetky stupneme do hovna ked sa ti to podari :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta.. toto presne som si hovorila.... :grinning: :grinning: :grinning: ..kludne aj tu botu potom poziciam ... ale aspon sme sa zasmiali :grinning: , ked uz nic ine prijemne :grinning:
18. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis pozicat my len pojdeme do najblizsieho kravina a suuup :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, a máme to!!! :grinning: to určite bude tá správna cesta... tak teraz všetky povinne do howienka :wink:

:grinning:
18. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa raz stalo, keď som šla ku kaderníčke, že som do niečoho takého stúpila, no nevšimla som si to... u kaderníčky som stále cítila taký divný smrad, tak ale ani som netušila, že to z mojej topánky :grinning: tá si teda o mne musela pomyslieť svoje, radšej som tam potom už nikdy nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som dobru temu vytiahla :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tlačím do hlavy francúzske zemiaky pochutnávam si na nich a čo to tu čítam.. no pekne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni....no dobru chutku... :grinning: .. dost bolo fekalnych tem .. pravda....ale nosi to vraj stastie :grinning:
18. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala francuzske ale mala som pecene zemiacky so zeleninkou :slight_smile: mnam mnam

hovienko je urcite dobre znamenie - hlavne ked ste do neho vleteli obaja :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech prinesie šťastíčko :wink:
18. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem . :grinning: . ale ja sa o to stastie rada s vami podelim , lebo vsetky ho potrebujeme rovnako :wink:
18. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie ja som sa zmierila s tým, že keď to bude mať prísť príde to :wink:
18. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - mmm sesternica má 45 kíl aj s topánkami je vyšiia odo mňa, to znamená, že má cez 164 cm a otehu na prvý šup...
18. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, posielam božtek :astonished:

tak mne vyšlo BMI 18,1 :frowning2:
18. máj 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi neboj v tom to nebude... to máš ako mne hovoria. pribrala ste nemáte takú šancu.. a koľko žien je väčších ako ja a majú deti?
tak isto to je aj v tvojom prípade. hlavne si to prosím Ťa neukotvi v hlavine..
kašli na to.. ak to bube mať byť, bude to nech sme akékoľvek. Ten hore vie, že budeme výborné maminy či máme 47 kíl alebo 100 kíl... :wink:
18. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám podľa toho miernu obezitu..
ja nechceeeeeeeeeeem
18. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam miernu 26.1 :cry: :angry:
18. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta - ja mám vyššie ako ty :frowning2:
18. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zlatíčko, veď ja viem, no nemôžem si pomôcť... stále hľadám ten zádrhel, že prečo to nejde... asi už moc špekulujem :confounded: o týždeň mám prvá konzultáciu v iscare, som zvedavá, čo mi povedia... všetky výsledky ok a stále nič :angry:
18. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odteraz som iba na vode a chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: dieta
18. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisi, nieeeeeee, to som nechcela tým článkom spôsobiť :confounded:
18. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta nepomáha to.. ja som viac pribrala... :frowning2:

bobi - kašli na to srdiečko.. nemysli na to, že je tam zádrhel. mysli skôr ne to, že to tak má byť. že sa má asi niečo stať... proste, že ten hore vie prečo a čo robí.. a ver, že maminy budeme. len si musíme troška počkať ešte :wink:
18. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bobi ja to vidim aj na sebe :slight_smile: ked ja aj od tej vody priberam :grinning:
18. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lis, a ja práveže nie a nie pribrať... a to som si už naordinovala aj arašidové maslo pred spaním :angry:

moni, si zlatá, ďkaujem, ja tiež verím, že maminy raz budeme... a budeme... a hotovo!!! :wink:

poseilam vám cmučik, utekám domov na hokej, papa
18. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hokej škoda pozerať :frowning2:
idem sa hrať s fotkami.. ale jedným očkom som stále tu :wink:
18. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 21,9 - ideal a aj tak nist :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a par kil dole by som brala..ale tak som ticho :zipper_mouth:
18. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok