• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
pridam sa k bobi...zlatko ja som18,0... a toto mam od 14 rokov...zo zaciatku , nez mi zistili tu laktozu .. tak som mala este menej ...jak sa zistilo , co mi je uz drzim tych 18...a menzes som mala vzdy normalne...skoro na den presne...pokial je zena chuducka a naozaj chuducka od prirody (nie , ze naozaj nepapa a blbne s organizmom) jej telo to ani inak nepozna... a funguje normalne... naopak by mohlo potom urobit problem vyrazne nabratie...lebo je naozaj pravda , ze s vahou sa meni aj ovulacia....myslim , ze u teba vas to nema nic spolocne s vahou.....lebo ty si drobucka prirodzene --- uz iba hladas dovod , preco to nejde ....to by vesiaky na pradlo( modelky) nemohli byt tehotne a teraz je aky baby boom medzi nimi a to kazda druha z nich ma niejaky stravovaci problem... :wink:
18. máj 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som saskovala vecne s dietami :unamused:
18. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak zítra si jedu pro ně :wink: v osm mám nástup a necháme si teda po dlouhé promluvě dvě
18. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko.. no vidis a ja co by som dala za to dat si velku pistaciovu zmrzlinu...

delf... juuuuuu to teda tak utika.. ted jsi jeste pamatuju , jak jsi cekala na schvaleni...dve supr,... moc moc moc moc ti drzim palecky :astonished:
18. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf to je krááásne...držím na zajtra palčeky a dobre si ich opatruj :wink: :wink: :wink: ( v akom štádiu Ti budú embryjká zavádzať??? )
18. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby kašlite na váhu..
18. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KURáT SOM TI šLA NA FB PíSAť žE KDE SI :angry:
to bolo pre kenyu
děkuji holky no měla jsem prodlouženou kultivaci a jak mi řekla,že se krásně vyvijí jsem byla štastná,že jsem se zapoměla zeptat to jsem celá já :grinning: to jo uteklo to nedávno jsem stimulovala a ejhle už je budu mít v bříšku tak aby se ještě pořádně zakousli
18. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto by som chcela späť. takto by som chcela vyzerať.. teda tá váha sa mi tam páčila...
18. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...teda ty si bola stihlucka... neboj babo ta vybeha :grinning: zas budes :wink:

kenya... ahoj mojka :grinning:
18. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak a ja sa idem rozlucit ... a chystat romantiku hehe... packyyy.. zajtra sa na vas tesim :grinning:
18. máj 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie cmuky
18. máj 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ina kocka...ale neboj tvoje babo ta vrati naspät aka si tu :slight_smile: delfi drzim palce na zajtra :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vzhľadom na postavy žien zo strany mojej mamy neviem neviem či nebudem ešte horšia :frowning2:
18. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako hrajeme hokej? :unamused: Pozerala som si nase slovenske recepty a hned som dostala chut na zemiakove placky(lokse)nejedla som ich sto rokov :sweat_smile: uvidim co povie mm este ich nejedol :grinning:
18. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám rada lokše..
ale dorbu vhut ak ich budeš robiť.
a hokej škoda reči :angry:
18. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani písť od nervov neviem.. na ten hokej..
tak ešte raz dobrú chuť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim aky je stav :confounded: no comment a lokse uz su zrobene :grinning: a ty co budes varit?
18. máj 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bravčový perketluš robila :wink:
18. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,chcem sa vas opytať tie čo ste boli na laparke,kedy ste dostali menzes prvy krat po operacii???ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - ahooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja ms len čakám zatiaľ... :wink:

ako sa máš???
18. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika :grinning: :grinning: :grinning: mam sa fajn,ja tiež čakam ale nejakosi sa mu nechce prísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chodím do prace a čakam a čakam a čakam
18. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 555 ja som kramy dostala za 4 tyzdne :slight_smile:
18. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem lisetta :wink:
18. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf si myslím, že dve sú dobrá voľba. Švagriná mojej šéfky mala tiež nejakých 50 kíl a vynosila dvojčatká v pohode. A ja kopec iných žien. Tak nech sa ti tam riadne zahryznú,držím palčeky moooooooc. :wink:
18. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tej váhe, aj ja mám BMI viac ako 25. ale v tom článku sa sa predsa píše,že až nad 30 by to mohol byť nejaký problém,takže by to nemalo mať nejaký veľký vplyv.Dúfam. Ale stále sa snažim diétovať. :frowning2:
18. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si moni kuzelnicka s fotkami,super :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok