• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte :slight_smile:
bobi, mne dali ako prve jedlo po laparke maso, knedlu a kapustu :grinning: ale fornetti sme nesmeli lebo naduvaju... ale ja nemozem na nemocnicu povedat nic zle...
cisielko, neboj, 3dni zvladnes, ved so mnou si zvladla skoro 2 tyzdne :wink:
19. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Maticap..xixi krsáen si to opísala v tej nemke, že dovolenka..no ale aj tak si ma neukecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nevadí, uvidím čo mi dne povedia v centre ak treba ísť pôjdem..takže výsledky boli ok?

Delf...silno držím palce aby sa bublinky riadne zahryzli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi, segedín zbožnujem :slight_smile:
19. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..to by som brala tiež, jasné zvládnem lebo ti nedám pokoj a budem si stebou písať, volať mailovať :grinning:
19. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam slniecko aj do NR,hadam dorazi,kukala som predpoved po hodinach a ze dazd na obed - :rolling_eyes: hadam nebude
19. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ved tak ako ja s tebou nie? a neboj, tebe to ubehne rychlo...
19. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, ahoj :slight_smile: a nebola si náhodou na Antolskej? tí sú v jedálničku po operáciách experti :grinning:

cisielko, dnes sa dozvieš, že čo ďalej? držím palčule :wink:
19. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som mala po laparke na veceru dietnu polievku - taku istu ako vecer pred laparkou a bola tak strasne, ale strasne dietna, ze som ju radsej nejedla..a dala som si horuci nemocnicny cajicek s delisou - mnam - mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A na druhy den sme mali k masu a zemiakom hrasok.... no tiez sila - ale na ten seged to nema :dizzy_face:
19. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, hej, vysledky mam vyborne - vsetko je v norme, vsetko je priechodne, vlastne ma len "zvnutra" popozerali a nechali tak. Akurat teda, ze este stale netehotniem.... no ja si myslim ze po: a) cely problem je iba v mojej hlave - tak po tom tuzim, az to skratka nejde a nejde; alebo: b) imunologia - resp. alergia na mm spermie.... preto som sa vypytovala na tu Prahu. Mne moja gyndoska spominala nejaky labak (alebo co to bolo) v Blave. No plan je teraz taky, ze mame sa dva - tri mesiace snazit sami doma bez stimulacie a ked nic, tak asi ta imunologia alebo rovno IVF. Horsie je, ze mm musi ist sluzobne prec na take dva mesiace.... tak, a potom vypni hlavu a nic neplanuj a nemysli na to - sak to sa nedaaaaa :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ano, na antolskej... ale inak to bolo v pohode, sestricky aj lekari ok, nemozem sa stazovat...
maticap., mne dali az obed na druhy den. ale nastastie mm doniesol pred tym piskoty, tak som chrumala...
19. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap- ten prispevok je presne ako o mne :slight_smile: do bodky okrem tej sluzobky :slight_smile:
19. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko, hej, hej, Antolská je super, ja som bola tiež veľmi spokojná, až na ten segedín :grinning:
19. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - kvôli bábu zvládneš :wink:
19. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko neboj zvladnes to ved kolko zien je v nemoske na risikovom ,moja kamoska tam bola od 4 teho mesiaca az do konca a teraz sa tesi z babätka lebo to stalo za to,tak si povedz ze to robis pre neho :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nudím..

kenya čo robíš?
19. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a dnes nič dobré nevaríš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi dnes nie. včera sme si varili na dnes perkelt :wink:
19. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ja akurát varím "májovkovú polievočku" z čerstvých májoviek, ktoré sme boli nazbierať :wink: A druhé budeme mať zemiakové placky...mňam, mňam :grinning:
A ináč nič leje tu ako z krhly :angry: :angry:
A vy čo idete dnes robkať???
19. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niečo upeč :slight_smile: to ja robím strašne rada, aj včera som piekla, také mini koláčiky z ovsených vločiek... a boli suprové :stuck_out_tongue_closed_eyes: píšem, boli, lebo ostalo už len pár :unamused:

či stále rozmýšľaš nad tými oknami? :grinning: no ja ťa neodhováram... :wink:
19. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, to slniečko stále nedorazilo? no kde sa fláka :angry:
a žiadosť stále nič? :confused:
19. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, a nenapises recept? :grinning:
19. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky musím sa Vám pochváliť akú nádhernú budeme mať novú kúpeľnu. Tento druh obkladu budeme mať, ale príslušenstvo a interiér bude úplne iný. Akurát nám robia 3D vizualizáciu :wink:
19. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá že bude pršať a to by ma porazilo keby ja sa naťahujem s oknami a potom zaprší.. :angry:

kenya - juj zemiakové placky by som si dasla.. ale nemôžem.. :pensive:

bobi - noo.. daj...
19. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - paráda.. aj my máme zelenú.. :slight_smile:
ale tmavšiu.. :slight_smile:
Krásna bude vaša kúpelnička... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi nie nedorazilo sakra :angry: Prší tu ako z krhly...najhoršie je na tom, že sme bez strechy a chlapi nemôžu robiť kvôli ďaždu. Už ma ide z toho poraziť, už nám začínajú vlhnúť steny. Dúfam, že sa im to podarí do konca týždňa dať pod strechu :wink:

A ešte stále nič , ešte sa neozvali...čakám každú chvíľu :slight_smile:
19. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, moni, aj my máme zelenú kúpeľku :grinning: a peknú budete mať, veru :wink:

no dobre, keď ináč nedáte:

1 vajíčko vyšľaháte s 50g cukru (ja som dala 30g jačmenného sladu a 20g hnedého cukru) + 70g rastlinného tuku (na pečenie)... do tejto zmesi primiešate 100g vločiek + 100g hladkej múky (ja som dala špaldovú), 2čl kakaa a 1čl kypriaceho prášku. Spracujeme tuhšie cesto, necháme postáť 30min v chladničke... Potom tvoríte kôpky na plech (vystlaný papierom na pečenie) a upečiete pri 220C asi 15-20 minút. Z tohto množstva vyjde asi 20 koláčikov. Sú fakt mňamkové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skúste.
19. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya, vyzerá to super, zeleníá je moja oblúbená farba :slight_smile:

Maticap..tak to je dobre, že je to ok...ak máš teda čas tak sa objednaj do Prahy, ved ak sa ti odarí do vtedy tehu tak tam zavoláš a uvolníš termín a je to :wink:

Kači, Bobi..sa máte, ale ja nič nejdem predbiehať ,, uvídime čo dnes povedia :grinning:

Moni :grinning:
19. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, tvoje recepty poznam, takze urcite skusim a verim, ze budu chutit... neda sa tam pridat povedzme nasekane oriesky, nasekanu horku cokoladu, susene ovocie?
19. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko veď vy dnes idete na konzultáciu, či nie???
19. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazvala som si to ako Bobine mufinky :grinning:
19. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júj ja nemusím sladké ani pečenie, takže nič pre mňa..už ked piecť tak slané veci, ako pagáče a podobne to je mňam :slight_smile:

Kenya, áno ideme pooobede :slight_smile:
19. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok