• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
orsulka :grinning: když ona je to moje první IUI no :grinning:
ale jinak chápu žádný stres je nejlepší..
29. okt 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano..... tak fajn..... podla mna fajn ....skuste najskor toto....a potom sa uvidi....... :wink: :wink: a možno sa už vidieť ani nebude musieť!!!!!!!

ja viem...ale nepredbiehajme .-)
29. okt 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka trosku sa bojimlaparky ze nieco najdu
29. okt 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtluka...tak to potom menšie obavy su na mieste.....ale doveruj aj lekarom....oni to nerobia 1x...:slight_smile: :slight_smile:

mne lekar povedal, že najdoležitejšia pre vseko je POHODA!!!!! a je to asi fakt pravda......
29. okt 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka já vím že to nedělají poprvé ale stejně.. co když folikul praskne a bude vajíčko nezralé?
ale tak snad to dali dobře mívám ovu kolem 14DC a dneska je 12DC takže to tak +- vychází i s tou injekcí
29. okt 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato.......ak tam niečo najdu.....tak je to na jednej strane aj dobre....aby sa to mohlo dat preliečiť....a ked nie...ak sa to nebude dat, tak aspon budete vedieť čo dalej... vieš, keby si to neurobila a skusat IUI a to hned 3x, a zakždym ked by sa to nemalo podariť, to sklamanie...preživať..... ved vieš o čom pisem... možte sa rozhodnuť čo dalej......

hlavu hore ....!!!! zober to tak...najdu...najdu..nenajdu..nenajdu......... JA VIEM ČO CHEM A ZA TÝM SI POJDEM.... oki ?
jinak já všemu musím rozumnět a pak jsem v pohodě :wink:
wrtulka...ved preto ti aj piseme čo a ako...aby si vedela aboho v poho... oni ťa sledovali a mas len jeden folikul ???
29. okt 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ano mám jen jeden folikul.. kromě té injekce jsem neměla žádné hormony tenhle měsíc víš..
mám ovu poměrně pěkně pravidelnou a bez problémů sama..
29. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak orsulko já vím jste moc hodné :dizzy_face:
29. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa asi snažia skoro uplne prirodzenou cestou urobit....aby čo najviac spravila priroda...ked je to 1x tak je to fajn...netreba zbytočne davať do tela vela chemie :slight_smile:)))))))))) fakt budem držať palce.....tka ides cca zajtra pozajtra??????? a spermie su manželove?????
29. okt 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk ahojte po druhy krat. Ja idem na IUI buduci tyzden pravdepodobne. Sice to lekarovi moc nevonalo ale platim to ja tak co mal somnou robit..hihi
wrtulka drzim palce.
29. okt 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka aj ja drzim palce
29. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni na mě zatím vůbec nic neobjevili..
mám pravidelný cyklus měřím BT a za posledního 1/2 roku jsem neměla jediný anovulační cyklus ovu v průměru kolem 14DC.
UTZ vyšetřením se zdám být opravdu ok, hromonální profil taky na 1s hvězdou.
Ale manžel má hodně špatný spermiogram. Na posledním spermiu měl 4mil spermoušů a 10% morfologii uvidíme co zítra. Proto jsem si vydupala IUI 2x za cyklus. Ale doktor nás dost tlačí přímo do IVF . Jenže já si říkám že když jsem 100% v pořádku.. a jsme mladí tak proč nezkusit nejdřív jemnější metody..
29. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc děkuji
domcek jak vidím máme podobný názor :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka tak to sme dve nas tiez tlaci na IVF ale my to asi tazko absolvujeme uz tot je dost velky boj ze som presvecila polovicku na dalsiu IUI niezeby bol absolutn eproti ale tvrdi ze za tie peniaze by mohli poskytnut vacsie zaruky. :frowning2:
29. okt 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek a proč tlačí do IVF vás?
jinak manžel není až tak proti IVF ale zatím je u nás prostě na IVF brzo navíc si na to musíme dát peníze stranou.. IUI není pro nás žádný velký problém v rozpočtu ale IVF bude
29. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek ja uz tiez nevladzem po vsetko IVF neusspesne KET tiez vsetko a teraz skusim IUI aj ked niekto je proti
29. okt 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka je to na nervy a to pořádně viď?
:frowning2: Tak ono to IUI je přirozenější přece jen v rámci těch možností co jsou..
29. okt 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka pritom vsetkom uz skusame vsetko co sa len da
29. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka a jak dlouho se snažíte?
my naštěstí ještě tak dlouho ne.. není to ještě ani rok..
na to špatné spermio nám přišli po 8 měsících
29. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka...tak to je sila...na spatny spg po 8 mesiacioch????? to bolo prve, čo odo mna chcel lekar, ked som povedala, že sa nedari.......
29. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ale to bylo v podstatě první vyšetření..
jen já za doktory chodila před tím a dělaly mi ultrazvuky a tak..taky ovulační testy..
naopak jsem měla štěstí že nám udělali spermio tak brzo..
29. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aokolo 5rokov ale tak intenzivne 3roky
29. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom ano......ale aj tak....už ked to robili tebe, jeho mohli poslat na spg.....ale teraz to je jedno....v podstate zacinate..... to je fajn....ked to nejde...treba pomoct...:slight_smile:
29. okt 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka tak to já jsem proi tobě fakt začátečnk..
orsulka no paní doktorka tím vyšetřením hned odhalila celý problém..
protože já před tím blbla už na kvadrát..
jsem chodila na Mojžíšovku, pila Femigard, měřila si BT a nevím co ještě a pořád hledala prolbém u sebe.
do toho mi všichi říkali že je to tím že se nervuju jo to mi fat prospívalo :frowning2:
když jsme přili že je problém u manžela tak se mi i trochu v tomhle směru psychicky ulevilo..
naštěstí manže ja v pohodě..
ale chce se vyléčit a to v sanusu něchtějí pochopit tam řeší jen nísledek ale příčinu nechtěj zjistit. .. nepovažují to za možné a za efektivní..
ale to mě dost mrzí.. třeba jsem chtěla pro manžela hormonální profil a doktor mi řekl že takové vyšetření neexistuje :frowning2:
nicméně IUI vědí jak dělat ale tím jak se k tomu doktor staví tak jsme s manželem dost nohama na zemi a nic moc si od toho neslibujeme.. i když naděje umírá poslední
29. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka este ktomu mame darcovske spermie,,,,
29. okt 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka :frowning2: to je mi líto a vy nemáte vůbec žádný spermouše? nebo proč?
29. okt 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka......no ale to je trochu čudne, že nehladaju pricinu....lebo ved niektorým mužom a diagnozam sa da pomoct a preliečiť a potom aj spg je lepši.....
29. okt 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka přesně..
tak my si na vlastní pěst zašli na urologii tam vše ok
paní doktorka byla super a radila nám vitamíny.. prý můžou pomoct neříkám že to všechno 100% spasí ale aspoň o něco..
takže jíme Profertil a ještě Selen, Zinek.. tak uvidíme já moc doufám že zítra to spermio bude lepší..
no a pak chceme pro manžela ještě ten hormonální profil.. jenže když ti ho doktor zapře že neexistuje..to je těžký.. naštěstí jsme našli že to dělají v Brně a Praze včetně následné léčby :dizzy_face:
29. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok