• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisielko, si myslis, ze sa ani nepohnes... ta budu nahanat :grinning:
19. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babenky, ja som sa včera len poumývala trochen, a snažila som si aj všetko to červené farbivo umyť, ale moc to neide, keď sa to nedrhne. Dnes som si umývala tie rany tými tyčinkami do ucha, len čistou vodou, ale je to dosť zložité mne totiž ten rez v pupku urobili úplne vnútri v pupku. mám ho taký hlbší ,myslím pupok ,asi 1cm, takže to ide dosť ťažko, ale na druhej strane myslím, že po jazve nebude stopa. :wink: :wink:
19. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- napisem ti casovy harmonogram :grinning:
dec. 2007 - GEU (prva laparka)
nov. 2008 - laparka na pot vrdenie endometriozy
apr. 2009- laparka vypalovanie lozisk endometriozy
apr. 2010 GEU uz normalny rez

kaciatko- no, ja tak isto, hlavne, ked som sa kukla do zrkadla, ze vyzeram ako Hatatitla :grinning:

Inak stale cakam na schvalenie. Uz by sa mohli ozvat, v piatok to budu uz 4 tyzdne, tak dufam, ze coskoroooooooo :sweat_smile:

A kupila som si domov muciaci stroj crosstrenazer, tak po veceroch na nom santime, kym ho premenujeme na susic na pradlo.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf verím tomu, že obaja červíčkovia sú tam už zarytí a nebudú chieť von, až v januári. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty teraz aspoň 3 dni nerob vôbec nič, okrem oddychovania, nožičky hore a relax ..
19. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek , crosstrenazer, to je ako na behanie na mieste :unamused: ??
19. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlef - ako pre Teba :wink:

sobcek - waaw

cisielko - ja Ti poviem len jedno a kači ti to potvrdí. Ja som strašná fajnovka. Ale straaašnáá. a zvládla som to.. neboj mojka dobre bude.. nič to nie je . uvidíš :slight_smile:
19. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka- to je to, co simuluje bezkovanie na lyziach alebo co to je. Niekedy sa predaval orbitrek, len toto je kapanek vacsie. Vola sa to Ketler Verso 309, vygúgli :grinning: :grinning: :grinning: Mne to strasi v spalni, tak to musim pouzivat.. Ale aspon som si k tomu kupila nove botasocky :grinning:
delf - a koukej nám o pár dnú napsat, že to vyšlo :wink:
makinka, normalne sa osprchuj, len sa dlho nemacaj, aby si si to nerozmocila... a potom to dobre vysus, ja som to dosusila na vzduchu...
sobcek, mas toho za sebou vela... pri GEU ti brali vajickovody?
delf, drzim palce
19. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, mojenko, tak to je super, že už to máš za sebou... pekne sa opatruj, poriadne oddychuj :slight_smile: pôjdeš na krv či si máš spraviť testík? no my ideme až budúdi týždeň na prvú konzultáciu, takže žiadosť ešte ani nie je podaná :unamused: ja sa už neviem dočkať a rátam dni, len nech sa už niečo deje!!! :unamused:

sobček, ahojky :wink: crosstrenažér je predsa super vec, ja mám tiež taký doma a aj ho zvyknem používať :wink:
19. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf- tak nech sa im tam velmi paci :wink: Drzime palciská. :sunglasses:
19. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobček..tak toho máš požehnane za sebou :confused:

Moni, to mi je úlne jasné, že to zvládnem..však mám vás :grinning:

Kači, no som zvedavá kto ma bude preháňať..ked zazriem tak ma aj odmov pustia :grinning:
19. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík holky snad to napíšu,že to vyšlo kéž by.
19. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobček, veru, holka, ty si toho prežila :unamused: a prečo ste kúpili crosstrenažér? kázali doktori? moja kámoška bola pred 2 týždňami na laparke (mala cystu) a doki jej povedal, aby si kúpila domov stacionárny bicykel a trochu cvičila, je to vraj dobré na regeneráciu a prekrvenie maternice :confused: tak som bola prekvapená :confused:
19. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no neviem... verim, ze maju lepsie donucovacie prostriedky ako tvoje zazeranie :wink:
mám jít na krev za 14 dní :wink: to věřím,že se nemůžeš dočkat až půjdete na tu první konzultaci to vidím jako by to bylo u mě včera strašně rychle to uteklo všechno
kaciatko- ano, obidva su fuc, takze aspon nemame problem so schvalenim IVF

bobi- ja som tam bola prvy den 5 minut, vcera 10 a dnes neviem, kde som :confounded: Vyhodilo mi to najhorsiu moznu kondicku, aka existuje :grinning: Ale uz som s tym musela nieco robit, lebo pri poslednom pobyte v nemocke mi zistili velmi zvyseny pulz (130 uderov v klude). Predsa nedostanem infarkt, ked uz som tak blizko :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, je to krute, ale mne ked povedali, ze ide von, tak som si povedala, ze ok, aspon sa mi to moze stat uz len raz...
19. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek - ako klobuk dolu... ja som už ticho a nikdy sa nebudem sťažovať ....

delf - neboj dobre bude :wink:

bobi - a ty uvidíš ako ti to utečie... :wink:
19. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. máj 2010 o 13:32 • wellnesss
cisielko - no, to mam a este som nespominala sept. 2001 - absces na kostrci
dec. 2007- kyret
nov. 2009- krcne mandle :grinning:
bobi- no to som prekvapkana, ze sa este najde doki, ktory ta len nenapchava liekmi, ale aj nieco poradi :confounded: V decembri som od mojho stareho vyfasovala fit loptu, ale na tu sa mi nejak nechce. A ked som stale na PN, tak nemozem chodit ani von, ani na bicykel.
19. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni pozerám albumčeky a vidím, že si opäť doplnila výbavičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Hezkééé.

sobcek, pridávam sa také mladé a toľko za sebou. Teraz to už musí vyjsť, zaslúžiš si to.
:slight_smile:
19. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme, všetkým držím palčeky, lebo všetky si to zaslúžime a som presvedčená,že čoskoro sa k tomu všetky dopracujeme. :wink:
19. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, tiez mam za sebou kadeco, aj ked nie v tak kratkej dobe... a vzdy ked sa spamatam si hovorim, ze uz moze byt len lepsie... verim, ze sa vsetky dockame... a fit lopta je super :wink:
19. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..veru..my mse len také čajíky, už budem držať tlamu a ani nepípnem :zipper_mouth:

Delf..pfuj pfuj pfuj nane, nech sa ťa držia ako kliešťa :grinning: :grinning: :grinning:

Kači..ako povieš, tak bude..ty si môj oradca, teba budem počúvať, ved niekoho musím :grinning:
19. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze kazda mame za sebou svoje :pensive:
19. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka. to som len fotky dopnila..:grinning:
19. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko- mne vzali prvy pred dvoma rokmi a to som mala 21 rokov. Hned na to, mi zistili endometriozu, kde vraveli, ze je uz vo IV. stadiu, takze bude s najvacsou pravdepodobnostou zasiahnuty aj ten druhy vajickovod, takze sme to brali tak, ze mi zostava uz len IVF. Ked sme dosli do centra, tak nastojili na HSG vysetreni a tam zistili, ze tekutina presla, takze v centre mi zatrhli IVF a donutili ma do IUI aj ked si boli vedomi rizika. Nemali sme na vyber. Pri prvom GEU, to zistili po troch mesiacoch, takze ked ma otvorili, uz to bolo prasknute. Pri druhom GEU museli zobrat vajcovod, pretoze babatko este zilo, dokonca na ultrazvuku pred operaciou som videla aj srdecne ozvy (aspon mi to nemuseli ukazovat) :cry:

cisielko, monika - asi tak ako kazda tu. Keby sme boli zdrave, tak sa tu nestretavame :wink:
19. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, ip
19. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak.. ved niekto vie prečo to všetko robí :wink:
19. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok