• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
holký pomoc já to nenašla asi jsem slepá
19. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - já to taky nenašla????
19. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf mne to tiez trvalo :grinning:
19. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf máš?
19. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tam díky
19. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ell dnes porodila dvojicky - chlapcekov Maximka a Timurka :dizzy_face: : Timur: 10h:18, 1960g/42,5cm a Maxim: 10h:21, 2540g/45cm.
Stastna mamina aj chlapcekovia su v poriadku :dizzy_face:
20. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dakujemeee!!!! a že gratulujeme.. poviem kočkám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
můžu se zeptat kdy jste měly po IUI pozitivní test a jaké a kdy příznaky??? já jsem dnes 9 den ( vč. dne provedení IUI) po IUI a bolí mě bradavky a občas břicho jako přem MS a sem tam píchnutí v břiše... není mi ale blbě nebo tak něco... beru 3x denně duphaston...
myslíte že by z toho mohlo něco být ?? mám trochu strach.... :unamused:
20. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy- prsia ta bolia z Duphastonu, je to umely progesteron. A aj to pichanie v bruchu ma na svedomi :zipper_mouth: Ja som mala test pozitivny az na 15 den, aj to velmi slabucky, na 14 den, som mala HCG v krvi len 7, takze domaci test ti to este nemusi zaznamenat.
20. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek: hmmm... :/
20. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy opravdu bradavky bolí z progesteronu a i podbříšek, to jsem měla po obou dvou IUI, kdy jsem brala Utrogestan, což je progesteron stejně jako duphaston, a první se nepovedlo a druhé ano, jediné co bylo při tom druhém jiné bylo že jsem měla pleť horší než v pubertě a asi od 15DPO jsem chodila každičkou chvilku na wecko. A test jsem měla první pozitivní 11dní po IUI a tedy jestli ty jsi 9 i s IUI tak v podstatě jsi jen 8 od IUI. Chce to trpělivost. Držím palce! :wink:
20. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, to chce trpezlivost, este je skoro. A ked si mala pichnuty Pregnyl, tak by mohol skreslovat test. :wink:
20. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc děkuju... :wink:
čůrat chodím často i v noci. Dřív jsem brala Ultrogestan a po něm mi vůbec nic nebylo, ani prsa ani břicho nebolelo .... píchla jsem si dva dny před IUI ovitrelle ale to si myslím že ted by to už nemělo zkreslit když je to už 10 dní od aplikace...

Každopádně Vám dám v úterý vědět až testnu... :wink:
20. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy- OK, drzim palce pri testovani :wink:
20. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy i já budu držet palce! :wink:
21. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo holky mě 10 000jednotek ukazuje čárku na testu ještě 12 den od píchnutí pregnylu mám to vyzkoušené,ěkomu né,ale mě jak na potvoru ano :angry:
21. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k držaniu palcoovv... :dizzy_face: :dizzy_face:

venduu - ty sa aj ukážeš??? ako sa máš kočka jedna???
21. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já pregnyl nikdy neměla, tak jsem věděla že čárka není z něho :slight_smile:.

Moni, ale jó, jde to. Už to není tak hrozné jako těsně po tom co se to vše stalo. Jasněže vzpomínky přináší občas dost děsnou bolest, a navíc od té doby máme i s příťou jiný vztah :frowning2:, častějš se hádáme a nerozumíme si :frowning2:, předtím jsem měla pocit že jsme se pro sebe fakt narodili jak jsme si rozuměli a vyhovovali naprosto ve všem. Ale co nadělám, stalo se to a už to vrátit nemůžeme.Snažím se teď soustředit na jiné věci, hlavně na hubnutí, potřebuju ho jako sůl :unamused:. Abych do toho příště šla víc fit a třeba se tak u mě bude miminku i víc líbit :dizzy_face:.
21. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy, drzim palce...
sobcek, ta nizka hodnota 14 dni po iui, vies preco? :pensive: aspon mne tak povedal dr... ze to uz poukazovalo na problem...
vendulak, ja si vravim, ze uz bude len lepsie...
21. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - to ma mrzí... možno sa s tým nevie vyrovanť.. chlapi to horiše nesú ako my. my sme silnejšie.. ale neboj bude dobre :wink:
21. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
no dnes som 8 deň po IUI (vrátane IUI).
Prosím Vás, mali ste niektorá už v tomto období nejaké príznaky?
Ďakujem.
24. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli o pár řádků výš se přesně na tohle ptala eimmy :wink:
24. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni koukala jsem že ses ptala na snow.angel že ti jí to nikde tady nenašlo. Ona tady na témátku mám/nemám léky na IVF nabízela léky co neměla a holky podváděla, tak jí nějak admini zamezili přístup :wink:.
24. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet ja som dnes 10den po iui priznaky zatial nemam iba prsia mam naliate aj ma bolia ale to zato ze beriem ustros a ty?
24. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lisetta,
no ja som mala tak 4. a 5. deň po IUI bolesti v brušku - ako pred menzes, ale odvtedy nič.
Dnes som 7. deň po IUI - ak nerátam deň vykonania IUI.
Bolia ma bradavky a mám naliate prsia, no a ešte mám viac vyrážok na tvári, ale inak už nemám žiadne príznaky.
24. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez mala minulu sobotu iui a 3 dni ma bolelo aj vajecnik a to bola asi ovulka a potom nic sem tam mam pocit na mrchu bolesti ale vyrazky nemam.Beries aj ustrogestan?
24. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, 3 x denne si ho zavádzam do pošvy.
No ja som mala v pondelok IUI, a tie bolesti som mala asi až vo štvrtok, piatok a sobotu - to čo mohlo byť?
24. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mohlo byt zahniezdovanie vajicka v maternici
24. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok