• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ozaj, a pichli Ti aj Pregnyl? Lebo mne nič, vraj netreba, tak neviem, dúfam, že to kvôli to nezlyhá.
24. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by bolo super, kebyže to bolo zahniezďovanie, ale už tak skoro?
24. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky bolavá prsa a bradavky jsou opravdu z Utrogestanu :wink:. Mě boleli při obou IUI (první se nepovedlo, druhé ano) a to stejně. Pak kolem testu myslím docela i přestali v těhu a pak koncem během 6tt tak boleli tak mírně jen v noci, že jsem nevěděla jak na nich spát.
A pupínky na tváři taky způsobuje Utroš :unamused:, je to děs, ale fakt když se moc zkoumáme a myslíme si že jsou to příznaky tak to dělá Utroš. Taky jsem si díky příznakům z něj dělala po prvním IUI velké naděje a pak byla zklamaná. I když zase po druhém IUI když jsem otěhu jsem pleť měla opravdu hooodně pupínkovou, víc než v pubertě, takže to byl asi jedinej příznak u mě. A pak až někdy od 14DPO častý běhání na malou.
Myslím že 7DPO je ještě hodně moc brzo aby jste něco vypozorovali :wink:. Ale držím vám palce a určitě pak napište jak jste dopadli! :wink:
24. máj 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si pichla pregnyl v piatok,tebe mozno uz netrebalo lebo tvoje foliky uz boli na prasknutie.Vajicko sa kotula a po troch dnoch od 4teho do 10teho dna sa zahniezduje.Ty si mala kolko folikov?pregnyl je na dozretie folikov pred ovulaciou aj na prasknutie si myslim
24. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vendulak ako sa mas?
24. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta pregnyl je len na prasknutie. Na dozretie sa davaju ine sajrajty :slight_smile:
24. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja som brala merional ale pregnyl tomu napomohne ku koncu :slight_smile: :slight_smile: ako ceresnicka na torte :dizzy_face:
24. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta, no ja som stimulovala Costilbegytom "urodil" sa mi len jeden folík a ako som písala nič mi už nepichali - vraj netreba.
Ale je strašné to čakanie, že?
24. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej ale snazim sa na to nemysliet :confounded: :confounded: ale niekedy sa to neda
24. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...mne sa to nedá dosť často :frowning2:
Tak si držme navzájom palce :slight_smile:
Veľa šťastia, napíš potom, že ako.
24. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienocky..nemate niektora problem v nizkej sliznici maternice?
24. máj 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji :wink:.
24. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexiaaa skús tému Mám nemám lieky na IVF
24. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
ostali ste ešte niektoré v tejto diskusnej skupine?
25. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky juliet to víš,že tu nakukujeme
25. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mi je smutno. :frowning2:
Pomaly si začínam uvedomovať, že už o týždeň asi budem vedieť ako to moje IUI dopadlo.
A čím viac sa to blíži, tým viac mám strach.
25. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet nemyslieť na to je najlepší liek. a treba to brať z lepšej stránky, už iba týždeň a budeš vedieť ako to dopadlo. A keby nevyšlo už iba týždeň a za chvíľu sa môžeš vrhnúť na ďalšie snaženie . :grinning:
jéj, ty si bola na IUI v pondelok 17teho ja som bola v ten deň na laparke. Do akého centra chodíš?
25. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem makinka za povzbudenie.
Viem, že to musím brať pozitívne, ale nejako mi to nejde, som sama, lebo môj drahý a ja sa vidíme teraz len cez víkendy a tie hormóny čo beriem mi na nálade nepridávajú akosi :frowning2:
Ja som z BB, ale bola som v centre Gynpor na Sliači.
A Ty?
25. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím do Iscaru do BA, predtým som chodila do Heliosu do Martina, lebo vraj je najlepší a mal najlepšie výsledky.
Ale bolo to o hubu, cesta tam 2,5hodiny, hodinu v čakárni, 5minút vyšetrenie a zas 2,5hodiny späť a okrem toho ma veľmi sklamali prístupom. :frowning2:
V Iscari som zatiaľ veľmi spokojná aj s centrom aj s Dr. a do BA to mám hodinku.
a hormóny verím ´tomu, že sú sviňa aj ich do seba pchám už 3roky, občas sú lepšie a občas horšie obdobia :grinning:
25. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si tu a ja tam to sa hrajeme na macku a mys?makinka :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ale sa to tu vyprazdnilo :frowning2: Myslim ze viacere sme sme chodili precitat si nieco povzbudive. Skoda ze ste sa presunuli :frowning2:

juliet: treba len vydrzat. Mne sa zda ze ten druhy tyzden ubiehal rychlejsie. A hlavne sa nesledovat :grinning: S tym som ja mala najvacsi problem pri 1.IUI.

makinka: Ja chodim tiez do Heliosu, zatial som spokojna. Ku ktoremu dr. si chodila?
25. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka chodila som k Dr. Gáťovej, ona bola milá, ale len to mi nestačilo :confounded:

lis, zlatíčko, ja som aj tu aj tam, xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiež myslím, že to škoda, že ste sa niektoré dievčatá presunuli :frowning2:

slavka: no to je pravda - nesledovať sa, snažím sa. No raz som sa už poučila. To bolo ešte vtedy keď sme sa snažili prirodzene, jeden mesiac som mala takmer všetky príznaky tehotenstva a normálne som si to asi vsugerovala.......testla som a samozrejme nič, tak ma to zložilo, niekoľko dní som nevedela prestať smútiť a plakať, lebo som si na 99 % myslela, že som v tom. Ale asi to bola len psychika a tie príznaky som si možno tou psychikou navodila - počula som, že vraj je to možné.
Takže odvtedy si už každý mesiac vravím, že sa nesmiem sledovať.
25. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tiez sem tam nakuknem julliet este tyzden vydrzat :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
to som len par dni nemala cas sem nakuknut a nestihla som to vsetko ani precitat.

Lisetta ako to s tebou vyzera?

zienky v nedelu idem na utz. a mam strasne nervy z toho ze ci bude vajicok akurat :frowning2: aby sa mohlo nieco vobec robit.
25. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 10d po iui a cakam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pozeram ze uz na 4tom si bola tak dufam, ze ti to uz vyjde. Ja idem na 3 tie ale ked mam pravdu povedat uz sa mi nechce ani dufat
25. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta, a do kedy Ti doktor kázal čakať? koľký deň po IUI ideš na krv?
25. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok testnem a potom sa uvidi :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet mozem sa opytat kde v BB byvas?

lisetta tak to uz je ozaj kratka doba na cakanie :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok