IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
juliet2812
24. máj 2010
Ozaj, a pichli Ti aj Pregnyl? Lebo mne nič, vraj netreba, tak neviem, dúfam, že to kvôli to nezlyhá.
juliet2812
24. máj 2010
No to by bolo super, kebyže to bolo zahniezďovanie, ale už tak skoro?
vendulak
24. máj 2010
Holky bolavá prsa a bradavky jsou opravdu z Utrogestanu 😉. Mě boleli při obou IUI (první se nepovedlo, druhé ano) a to stejně. Pak kolem testu myslím docela i přestali v těhu a pak koncem během 6tt tak boleli tak mírně jen v noci, že jsem nevěděla jak na nich spát.
A pupínky na tváři taky způsobuje Utroš :-|, je to děs, ale fakt když se moc zkoumáme a myslíme si že jsou to příznaky tak to dělá Utroš. Taky jsem si díky příznakům z něj dělala po prvním IUI velké naděje a pak byla zklamaná. I když zase po druhém IUI když jsem otěhu jsem pleť měla opravdu hooodně pupínkovou, víc než v pubertě, takže to byl asi jedinej příznak u mě. A pak až někdy od 14DPO častý běhání na malou.
Myslím že 7DPO je ještě hodně moc brzo aby jste něco vypozorovali 😉. Ale držím vám palce a určitě pak napište jak jste dopadli! 😉
lisetta
24. máj 2010
ja som si pichla pregnyl v piatok,tebe mozno uz netrebalo lebo tvoje foliky uz boli na prasknutie.Vajicko sa kotula a po troch dnoch od 4teho do 10teho dna sa zahniezduje.Ty si mala kolko folikov?pregnyl je na dozretie folikov pred ovulaciou aj na prasknutie si myslim
lisetta
24. máj 2010
ahoj vendulak ako sa mas?
lucaju
24. máj 2010
lisetta pregnyl je len na prasknutie. Na dozretie sa davaju ine sajrajty 🙂
lisetta
24. máj 2010
jasne ja som brala merional ale pregnyl tomu napomohne ku koncu 🙂 🙂 ako ceresnicka na torte x-)
juliet2812
24. máj 2010
lisetta, no ja som stimulovala Costilbegytom "urodil" sa mi len jeden folík a ako som písala nič mi už nepichali - vraj netreba.
Ale je strašné to čakanie, že?
lisetta
24. máj 2010
tak to hej ale snazim sa na to nemysliet :-S :-S ale niekedy sa to neda
juliet2812
24. máj 2010
hmm...mne sa to nedá dosť často 😞
Tak si držme navzájom palce 🙂
Veľa šťastia, napíš potom, že ako.
makovicka53
24. máj 2010
ahojte zienocky..nemate niektora problem v nizkej sliznici maternice?
alexiaaa
24. máj 2010
Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji 😉.
makinka1
24. máj 2010
alexiaaa skús tému Mám nemám lieky na IVF
juliet2812
25. máj 2010
Ahojte dievčatá,
ostali ste ešte niektoré v tejto diskusnej skupine?
delf14
25. máj 2010
ahojky juliet to víš,že tu nakukujeme
juliet2812
25. máj 2010
Dnes mi je smutno. 😞
Pomaly si začínam uvedomovať, že už o týždeň asi budem vedieť ako to moje IUI dopadlo.
A čím viac sa to blíži, tým viac mám strach.
makinka1
25. máj 2010
juliet nemyslieť na to je najlepší liek. a treba to brať z lepšej stránky, už iba týždeň a budeš vedieť ako to dopadlo. A keby nevyšlo už iba týždeň a za chvíľu sa môžeš vrhnúť na ďalšie snaženie . 😃
jéj, ty si bola na IUI v pondelok 17teho ja som bola v ten deň na laparke. Do akého centra chodíš?
juliet2812
25. máj 2010
Ďakujem makinka za povzbudenie.
Viem, že to musím brať pozitívne, ale nejako mi to nejde, som sama, lebo môj drahý a ja sa vidíme teraz len cez víkendy a tie hormóny čo beriem mi na nálade nepridávajú akosi 😞
Ja som z BB, ale bola som v centre Gynpor na Sliači.
A Ty?
makinka1
25. máj 2010
ja chodím do Iscaru do BA, predtým som chodila do Heliosu do Martina, lebo vraj je najlepší a mal najlepšie výsledky.
Ale bolo to o hubu, cesta tam 2,5hodiny, hodinu v čakárni, 5minút vyšetrenie a zas 2,5hodiny späť a okrem toho ma veľmi sklamali prístupom. 😞
V Iscari som zatiaľ veľmi spokojná aj s centrom aj s Dr. a do BA to mám hodinku.
a hormóny verím ´tomu, že sú sviňa aj ich do seba pchám už 3roky, občas sú lepšie a občas horšie obdobia 😃
lisetta
25. máj 2010
tak ty si tu a ja tam to sa hrajeme na macku a mys?makinka 😃 😃 😃
slavka32
25. máj 2010
Ahojte
ale sa to tu vyprazdnilo 😞 Myslim ze viacere sme sme chodili precitat si nieco povzbudive. Skoda ze ste sa presunuli 😞

juliet: treba len vydrzat. Mne sa zda ze ten druhy tyzden ubiehal rychlejsie. A hlavne sa nesledovat 😃 S tym som ja mala najvacsi problem pri 1.IUI.

makinka: Ja chodim tiez do Heliosu, zatial som spokojna. Ku ktoremu dr. si chodila?
makinka1
25. máj 2010
slavka chodila som k Dr. Gáťovej, ona bola milá, ale len to mi nestačilo :-S

lis, zlatíčko, ja som aj tu aj tam, xixi :-p
juliet2812
25. máj 2010
Ja si tiež myslím, že to škoda, že ste sa niektoré dievčatá presunuli 😞

slavka: no to je pravda - nesledovať sa, snažím sa. No raz som sa už poučila. To bolo ešte vtedy keď sme sa snažili prirodzene, jeden mesiac som mala takmer všetky príznaky tehotenstva a normálne som si to asi vsugerovala.......testla som a samozrejme nič, tak ma to zložilo, niekoľko dní som nevedela prestať smútiť a plakať, lebo som si na 99 % myslela, že som v tom. Ale asi to bola len psychika a tie príznaky som si možno tou psychikou navodila - počula som, že vraj je to možné.
Takže odvtedy si už každý mesiac vravím, že sa nesmiem sledovať.
lisetta
25. máj 2010
ja tu tiez sem tam nakuknem julliet este tyzden vydrzat 🙂 🙂
elizao
25. máj 2010
ahojte,
to som len par dni nemala cas sem nakuknut a nestihla som to vsetko ani precitat.

Lisetta ako to s tebou vyzera?

zienky v nedelu idem na utz. a mam strasne nervy z toho ze ci bude vajicok akurat 😞 aby sa mohlo nieco vobec robit.
lisetta
25. máj 2010
ja som 10d po iui a cakam 🙂 🙂 🙂
elizao
25. máj 2010
ved pozeram ze uz na 4tom si bola tak dufam, ze ti to uz vyjde. Ja idem na 3 tie ale ked mam pravdu povedat uz sa mi nechce ani dufat
juliet2812
25. máj 2010
lisetta, a do kedy Ti doktor kázal čakať? koľký deň po IUI ideš na krv?
lisetta
25. máj 2010
vo stvrtok testnem a potom sa uvidi 🙂 🙂
elizao
25. máj 2010
juliet mozem sa opytat kde v BB byvas?

lisetta tak to uz je ozaj kratka doba na cakanie 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli