• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
elizao: jasne, môžeš :slight_smile: bývam na Fončorde a Ty si tiež z BB?
lisetta: tak na ten štvrtok držím palce
25. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liz, a teraz si tu ty a ja tam :grinning:
25. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez z BB juliet, prestahovana na Sasovej. Ale mame sa tu fajn, dobre miestocko sme vychytili :slight_smile:
25. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet to bolo tvoje uplne prve IUI co si bola min. tyzden?
25. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao: áno, úplne prvé IUI
pred pár mesiacmi mi robili hsg - bolo v poriadku, stimulujem Clostilom - jeden folík sa urodil, no partner má slabší spermiogram :frowning2:
takže asi taká je naša situácia
25. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to bude prekvapujuce. Mne sa po Clostile ked ho beriem 2x1 strasne mnozia tie foliky. Sice po 5tich mesiacoch sa zacalo ich vytvaranie znizovat. Ale teraz mi dal zas 2x1 a ak ich bude vela tak nic z toho nebude. Ja mam problem este aj s tym aby ich bolo tak akurat.
25. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri prvom dietatku som otehotnela hned na prvy sup po IUI, normalne to neslo 4 roky :slight_smile: Mozno sa to aj vam tak zadari :slight_smile:
No ale teraz ked chceme druhe tak ani za nic sa nedari. Som s toho v ritke ale poriadne. Uz ani neviem co by som robila aby som nemyslela stale na to ze kedy sa to asi podari
25. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizao:
fíha, hneď na prvé IUI? Tok to by bolo niečo! :slight_smile: Ach, kiež by.
tak Ty máš veľa folíkov? zaujímavé, tak to by Ti mal dávať menšiu dávku Costilu, nie?
Je to zvláštne, že už jedno dieťatko sa podarilo a druhé nechce, hm.....verím, že je to na nervy.
A čo lekári vravia, prečo sa nechce zadariť, keď jedno sa už podarilo?
držím palce :slight_smile:
25. máj 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, sice se zpožděním, ale i tak odpovím - nám nenašli žádný problém, všechna vyšetření jsou v pořádku, jen nemám tu laparku, ale nijak mě do ní neženou, cyklus mám jako hodinky, ovuluju pravidelně, vaječníky fungují jak mají, takže mi jí nenavrhli, zatím.......takže jdem v červni zkusit IUI a uvidí se :slight_smile:

holky, když jste absolvovaly IUI, je po prvním pokusu nějaká pauza, nebo je možné hned ten další měsíc jít na druhý pokus?
25. máj 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes ist hned do druheho pokusu nie je pauza ked je vsetko v poriadku sedmitecka :slight_smile:
25. máj 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta, aha, tak to je fajn, děkuju..bála jsme se, že stimulka menopurem třeba potřebuje pauzu, nebo že se zase bude žádat o ten . pokus pojiš´tovna......bylo by fajn, kdyby to šlo hned další měsíc znovu...už přemýšlím dopředu, protože se mi moc nechce věřit, že by to klaplo na poprvé :confused: :confused:
25. máj 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez som brala merional to je to iste,nemusis mysliet hned ze ti to nevyjde su tu kocky ktorym to vyslo na prvykrat tak nezufaj ale dufaj :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Elizao, držím silno palce..ako sa cítiš?

Delf a ty ako kedy budeš testíkovať?

Liseta, nesmieš byť smutná, hlavu hhore..ved už za pár dní sa dozvieš ako to všetko doapdlo, hore hlávku :wink: inak aj ja som z BB

:grinning: Sedmi, tak to je super správa, že ste v poriadku, držím silno palce, ja momentálne čakám na termín laparky nech to mám okamžite a čo najskôr za sebou :confounded:
26. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
no dnes ráno som sa zobudila a v kúpeľni pred zrkadlom som zistila, že mi narástli dooosť prsia :slight_smile:
Tak som si hneď spomenula na Bobi, že tu raz písala, že takéto účinky má Utrogestan - tak aspoň niečo pozitívne, môj Drahý sa poteší, ha, ha :slight_smile:

ciselko: a z ktorej časti BB si Ty? ja som z Fončordy :slight_smile:
26. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juliet to je normalne od ustrosa oni akoby sa nafukli :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta: no ja viem, že je to len od Utroša :slight_smile:
Ale ako dlho ich budem mať také pekné veľké? :wink:
26. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud 9 mesiacov :grinning: alebo dokedy nevysadis ustros
26. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko já budu testit zítra má mi přijít spešl test od těhulky která byla na ivf a vyšlo jí to a zbyl jí doma test tak ho prý poprskala a poslala to se mám.
juliet tak to máš dobré s tím utroušem to mě teda nedělá :grinning:
26. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta: beriem prvú možnosť :grinning:
delf14: no ja utroš beriem už 10. deň a až dnes sa mi tie prsia tak naliali
26. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nemám veľmi skúsenosť s Utrošom, na mňa vôbec nereaguje, takže ani prsá neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Delf, tak zajtra ideš testovať? júj tak silno držím palce :wink:
26. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo budu testit snad to dopadne dobře,mě taky nic nedělá utrouš teda když ho beru spodem tak je to ok,ale když vrchem jsem ho musela vzít tak to byl masakr teda to se mi motala palice až hrůza musela jsem si lehnout a ležet 10minut takže zásadněě spodem beru
26. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ho beru už 12 dní a nic se mi nezvětšilo škodááááá :grinning:
26. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf tak aj ty testujes ja az v piatok :slight_smile:
26. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budu držet pěstičky liset
26. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta si si dala dvoch bojovnickov,necitic nejaku zmenu?
26. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf to už ideš testiť???? To už je koľko od transferu??? Bóóóže myslím na teba moc, moc, moc. A ako sa cítiš? Všetko je v poriadku???
26. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cítím se fakt bezva kenya děkuji za optání zítra budu 8 den od ET nu co risknu to.mám tolik enegie kldně na rozdávání.a co ty jak to vypadá máš schváleno?
26. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14: Prosím Ťa, môžem sa opýtať....Ty si bola pred 8 dňami na IVF ?
Je to bolestivé a náročné? A asi hlavne tá hormonálna príprava pred tým, že?
26. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak jde to v poho juliet myslela jsem že to bude hrozné,jediné co bylo hrozné jsou ty nervy teda ty máš od začátku až do konce teda,ale je to v poho.před 8 dni jsem byla na ET to mi dávali dva do dělohy.
26. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, to som rada, že to nie je až také hrozné.....veru, ktovie čo mňa ešte čaká...
Držím silno prsty :slight_smile:
26. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok