• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj cisielko
tak som dnes bolana ULTZ
na oboch stranach sa tvoria foliky, len su este male...picham dalej
v sobotu kontrola..... drz palce nech rastu...
27. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 Pokud ctu dobre, tak to mame podobne, ja jdu 1.6., budu mit dlouhy protokol, rovnou vyzvedavam hormony a zaciname prvni IVF... Uz vis, cim budes stimulovat? a jakou davku? Budete mit prodlouzenou kultivaci?
27. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iriel ahoj :slight_smile:
My ideme na konzultáciu 4.6. a mali by sme si už aj vyzdvihnúť lieky na stimuláciu. Stimulovať budem puregonom (pero), ale výšku dávky ešte neviem, to sa snáď dozviem na konzultácii. A určite budeme chcieť predĺženú kultiváciu ( u nás v CAR stojí 165eur ). Tiež budem mať pravdepodobne dlhý protokol, čiže asi začneme od 16DC :wink: :wink: :wink:
27. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem na vás nezapoměla jen to dřív nešlo tak po dvouch letech jsem objevila dvě čárky takže mám pozitivní test ještě není vyhráo,ale dobrý začátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííííí,delf z celého srdca ti to prajem, nech sa bojovníčkovia držia a nepustiaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki děkuji
27. máj 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14

super blahozelaaaaaam drzim palce nech druha ciarka silnie....
27. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad díky
27. máj 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf, to je úžasná správa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potichúčku gratulujem a čiarka nech krásne silnie :grinning:

@marrad vie, som ti písala v téme bojovníčky..len tak dalej, držím silno palce, som v tom stebou :slight_smile:
27. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf tak to je kraasna spravicka,gratulujem po tichucky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky mám fakt z toho radost jen aby to bylo vše ok
27. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, gratulujem a silno silno drzim paste nech vsetko dobre dopadne!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu moc děkuji jste holky moc milé a každé z vás to přeji ten pocit objevit dvě čárky.fakt
27. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delf14 - strašne moc gratulujem!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni díky moc však víš,že ti to taky přeji a moc ještě teda záleží jka krev a tu jdu 2.6. a pak někdy utz je aby bylo vše tak jak má a už se nic nepokazilo
27. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delf14 - neboj. všetko bude dobré :wink: mysli iba na krásne veci dobre? Posielam veľký cmuk mojka!
27. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji
27. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf ani si nevieš predstaviť ako veľmi sa s tebou teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palčeky a neboj všetko bude dobrééé len pekne oddychuj mojka :wink:
27. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya než se naděje budeš stimulovat bude OPU a hned ET a budeš mít taky a testu dvě čárky uvidím ráno tohle nebylo z ranní moči takže byla dost ředěná tak uvidím ráno
27. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf mojka veľmi si to prajem :slight_smile: Jasné ráno testni a odfoť nám to :wink: Myslím na teba :slight_smile:
27. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnačka ofotím snad tam bude :slight_smile:
27. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa taaak teším!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá,

delf: srdečne gratuluje a želám, aby bolo všetko OK :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet tak dnes som nasla dve kolajnice a tebe prajem tiez cim skor,tiez sa potichucky tesim uvidime dalej :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta: to je skvelá správa :slight_smile: GRATULUJEM!
Ako si to urobilaaaa? Daj recept :grinning:
28. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypijes 1 liter vody opisas a cakas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
keď ja sa tak strašne bojím sklamania, už veľakrát som sa sklamala :frowning2:
nakoniec mi doki včera povedal, že ešte aby som počkala do budúceho piatku....poslúchnem, no už teraz mám nervy v prdelke
28. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet treba stale verit,uvidis aj ty sa dockac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Liseta aj tu gratulujem, úplne nádherná správa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luliet, vieš čo je najhoršie, nevedomosť, že nevieš ako na tom si..ak sa máš takto trápiť tak si chod ten testík urobiť a budeš vedieť na čom si, ak výde budeš šťastná ak nie, skôr sa stým vyrovnáš a nebudeš sa rápiť..ja to tak robím :wink:
28. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko: no ja som bola na IUI o dva dni neskôr ako lisetta, takže ešte min. dva dni by som mala počkať.....no a ten môj doki mi kázal čakať až do budúceho piatku, chodím k nemu už 10 rokov, tak som si povedala, že mu skúsim veriť a pokúsim sa počkať ešte týždeň..... držte mi palce, prosím
28. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok