• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Luliet, je to len a len na tebe...každý doki ti povie aby si netestovala skôr ako po 14 dnoch, úplne každý ale málo kto to vydrží..jasné, že držíme palce ae ak sa máš takto zožierať tak neviem :confounded: koľký deň po IUI si?
28. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: dnes som len 11. deň po IUI
28. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet to ti uz pekne ukaze lebo ty si nemala ani pregnyl,ale ako chces vies my tu uz skusenejsie tak preto ti chceme len poradit :slight_smile: :slight_smile: diki cisielko :fearful: :fearful:
28. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým za rady.
Určite vám dám vedieť, keď naberiem odvahu testnúť.
28. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luliet ako píše Liseta, už môžeš testíkovať, ked naberieš odvahu budme na teba slino mylsieť :wink:

liseeta..rado sa stalo :slight_smile:
28. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta a strimulovala si pred IUI? mala si pregnyl?
prepac ak si to tu uz pisala, nie som v obraze tak sa pytam...
28. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad pisala som ti v nasej teme :fearful:
28. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juliet tak co uz si testla,drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lisetta,
nie, netestla som - držím sa - vydržím to do piatku. :slight_smile:
No dnes som našla na intímke veľmi jemné špinenie, tak sa obávam....... :frowning2:
A Ty ako? Už Ti to potvrdili aj z krvi? :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vám všetkým so slzami v očiach oznamujem, že som to práve teraz dostala. :frowning2:
Je mi hrozne.
31. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, je mi to luto :pensive: myslim, ze je uplne zbytocne hovorit nieco ine... za par dni bude lepsie...
31. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet :cry: , je mi to ľúto
31. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata,
Tak jak vidím, tak se to tu konečně pohlo. :slight_smile:
DELF to je super zpráva. gratuluji. A když už to delf začala, tak už to půjde u vás všech jak po másle.
1. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zkoušela některá z vás IUI s Gonalem? Jaký je rozdíl oproti Clostíku, teda kromě toho, že se jedno zobe a druhé píchá?
Čeká mě to od příštího cyklu, mám za sebou 3x IUI negat a do IVF se ještě pouštět nechtějí..
díky
:wink:
1. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli ahoooooooooj! Jé já jsem ráda že sem tě tu zahlídla!!! :dizzy_face: :wink: Jak se máte?
Takže vám ani 3.IUI nevyšlo? :frowning2: To je mi moc líto kočí :frowning2:. Ty víš že nám sice vyšlo druhé, ale miminko se nám špatně vyvíjelo a přišli jsme o něj :frowning2:. Ale až budeme moct, někdy se bojím že je to tak daleko že do tý doby snad umřu :unamused:, tak by jsme chtěli jít do IUI znova :slight_smile:. A vy tedy budete zkoušet IUI s Gonalem? Gonal jsou podle mě ty "lepší = dražší" hormony, viď? :wink: A rozdíl je bych řekla hlavně v tom že jsou mnohem silnější než Clostilbegyt. Mají mnohem víc jednotek. A lékaři urřují kolik si jich budou holky píchat podle toho jak reagují a jak folíky rostou. Ale co vím tak spíš IUI i s hormonama v injekcích tedy tima silnějšíma dávají holkám, které nereagují nebo špatně reagují na Clostil, a většinou vím že při tich klasických dávkách taky ještě moc nerostou a holky pak musí injekce ještě zvyšovat jednotky a dopíchávat. Což mi přijde u tebe trochu nelogický, když ty přece ovuluješ i přirozeně, ne? :confused: A dělali vám ještě jiné testy? Jiná vyšetření? Protože mě fakt přijde trochu hloupost si zbytečně píchat takové kravské dávky hormonů, když ovuluješ sama! :confused: A manža mě spermio taky relativně dobrý ne? Co spíš třeba teď zkontrolovat průchodnost vejcovodů? Takovej měli plán u nác v CAR, pokud by nám neklapla 3 IUI.
1. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlisa, rozdiel medzi clostilom a gonalom je hlavne v tom, ze clostil je chemicka latka, ktora v tele podporuje tvorbu lh a fsh a gonal je priamo hormon, ktory ti do tela dodaju...
1. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vendul :wink:
vím o tom tvém druhém IUI, jen mi přišlo hloupé ti psát utěchu, která by ti stejně v ten moment nepomohla, naopak přitížila, známe to všechny takové to: neboj, vyjde to příště..je to sice pravda, ale v tu chvíli když mi to někdo řekne mám chuť na něj skočit jako divoká kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano, právě že já na Clostyl reagovala báječně, tolik vajíček, jak říkali v CARu, jako nosná slepička :grinning: no a nic, že..tak to zkouší prostě jinak, já jim věřím, aspoň se něco děje, takže ať si to do mě perou ty hormony. Clostyl mi nic nedělal, Utroš taky ne, snášela jsem to dobře, jako kdybych nebrala nic.

Tak třeba přímý hormon zabere :wink: díky kaciatko, budu informovat :wink:
1. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě, průchodnost mám na jedničku..my jsme diagnostikovaní jako idiopaticky neplodní, jsme oba úplně v pořádku.Vím že to přijde, nehrotím to, ale proč nedat doktorům šanci nám pomoct, no že jo? je mi přes 30 a nechci otálet.
1. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli jasný díky kočí, jsi hodná! :wink: Já spíš měla strach, že si tenkrát do štítky přestala chodit, protože bolelo, že nám to vyšlo a vám ne. A tomu já taky moc dobře rozuměla. Však jsme prostě v tomhle na stejné lodi, tak víme, že? :wink: No a já už od potratu taky na štítkařskou diskuzi nechodím, tak ani nevím jestli jsi tam pak byla a právě co je s tebou, jak pokračujete a jak se máte. Tak jsem byla moc ráda, když jsem tě zahlídla tady :dizzy_face:.
A jinak chápu, že tedy chcete zkoušet prostě jinak, zkusit všechno. I když být tebou bych možná o tom zjištění průchodnosti docela uvažovala...protože když ty seš taková nosnice :grinning: a manža taky spermíky má dobré (vím že si psala že né úplně nejlepší, ale že se to zlepšilo, ne?) tak je divné že by se vám tak dlouho nedařilo :frowning2:. Ale samozřejmě nejlepší by bylo aby Gonal byl ta správná volba a ty už ses o žádnou průchodnost starat nemusela :slight_smile:. Když tě mám teď zase na očích tak budu intenzivně držet palce!!! :wink: :dizzy_face: (co já bych za to dala aby jsme se mohli už aspoň zase znovu snažíííííííít, a mít aspoň tu šanci, naději :dizzy_face:)
1. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli ahááá tak průchodnost máte O.K. Tak to je super! :wink: Tak to by bylo aby to nebylo! A na tvém místě bych tedy postupovala asi stejně, prostě já doktorům v CAR věřím, je to jejich obor a určitě ví co dělají a jsou tam od toho aby nám k tomu miminku pomohli :slight_smile:. A vašemu CAR o to jde asi fakt, protože s vámi zkouší tohle všechno, nechce vás jen rovnou pro prachy cpát do IVF jak to teď tady často od holek čtu. Takže věřím, že děláte správně a teď vám budu jen moc a moc držet palce!!! :wink:
1. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne, já měla jen plno pracovních starostí a do toho starosti s koupením domečku, takže já nějak neměla ani moc na snažení myšlenky a čas, já to přeju každé, zrovna zítra mám sraz s dvěma čerstvýma těhulkama a jedna kamarádka právě čeká, kdy už porodí, vždyť to je krásné, vidět ty štastné těhule a miminka, nemá smysl před tím utíkat, chci vidět, jak jednou budu taky tak šťastná a tvářit se tak spokojeně :slight_smile:

a to si piš, že jo! :wink:
1. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli však jo! Si piš, že jo! :wink: :grinning:
Jééé tak vy jste kupovali domeček? :dizzy_face: My se zrovna taky na tohle téma včera bavili, taky jsme dřív chtěli domeček, nejdřív že postavit, měli jsme ho už tak trochu i navrhlý, pak zase že by jsme spíš opravili starrší. A teď nakonec jsme se tak nějak usnesli že by jsme šli spíš časem akorát do většího bytu, chtěli by jsme na malé město, už tu máme i takové krásné vyhlídnuté, je tam řeka a krásné cesty na procházky, a je tam zároveň klid, ale i všechna základní vybavenost a do Plzně docela kousek. A že s baráčkem to má člověk pořád starosti, vždycky se kolem něj musí dělat spousta věcí a tak. A příťa už takhle jezdí každý den domů dlouho, navíc už teď má hodně bolavá záda, a taky máme chatu, kde by nás to pak štvalo typu "ježiš zase jen další práce" zatímco takhle v bytě budeme mít klid, pořád teplo a teplou vodu, žádné starosti kolem a na zahradě, a to si naopak užijeme o víkendech na chatičce kam jezdíme pořád a máme to tam moc rádi :dizzy_face:. Ale zatím jsou to jen plány do budoucna. Teď máme prostorný 1+1 a jako start je tu fajn :slight_smile:.
A tedy v tom že to přeješ každé a dokážeš se s nimi těšit v tom jsem asi jiná :frowning2:. Když je to tady holka co vím že se o miminko snažili taky dlouho, a nebo i krátce, ale prostě ho moc chtějí a tak, tak tim to taky moc přeju a těším se s nimi :dizzy_face:. Ale jak je to třeba kamarádka co je teď těhotná, dítě si udělala na to šup hned jak si řekla, navíc bůh ví s kým, protože svýho přítele se kterým žije podvádí na každém kroku a ještě se tím chlubía říká že to dítě má naplánovaný aby s tamtím zůstala, protože má pěknej byt a bere velký prachy tak s tou já se od jejího otěhotnění neviděla a vidět bych jí nedokázala, to prostě neskousávám :frowning2:.
A pak jsou zase takový co kolem mě projdou s břichem nebo kočárkem a já vím že je to hezký a třeba jim to štěstí i moc přeju, ale někde ve mě jakoby do mě někdo zabodl nůž, prostě jen nad tou nechápavostí proč my tohle nemůžeme mít taky :cry:.
1. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 je mi to ľúto, viem, že je to ťažké a si teraz smtná ale musíš bojovať dalej..držím silno palce aby si sa z toho rýchlo dostala a začala bojovať dalej :wink:
1. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým, dievčatá, za povzbudenie. No je to ťažké, ale idem bojovať ďalej. Dúfam, že mi doktor povie, že môžem ísť hneď na 2. IUI.
1. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak sa po 2t hlasim, uz sme domka z nemocky, malinki su super zlati aj ked sa velmi nevyspim :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Posielam vam aj fotecku maxima a timura ako spinkaju v postielke :sunglasses: Dnes mame 2 tyzdne :dizzy_face: .
Ako sa mate? myslim na vas :wink:
3. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem.

ell - gratuluju k Maximkovi a Timurkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty jsou zalťoučký :wink: Fakt nádhera - úplně k pomuchlání. :slight_smile:
3. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ell, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: su krasni :dizzy_face:
3. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell gratulka jsou krýsný
3. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell ahoj moja...gratulujem ti ešte raz malý sú nádehrný úplne úžasný..ako sa máte, ako to ide? tse zdravučký? však napíš viac svoje dojmy a tak :grinning:
3. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell - krááásnyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ešte raz GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok