• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
wrtulka...myslím, že robite dobre, že to skušate takto...prliečiť a skušat, aj normalnou cestou.....a ked už nič, tak potom pomoc.....
29. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka mi nemame ziadne to uz vieme davno....bol aj na operacii ale nic mu nenasli
29. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka a taková ta metoda Tese/Mese by vám k ničemu nebyla? Ale se asi hloupě ptám co?
orsulka moc díky :dizzy_face: :dizzy_face: ani nevíš jak jsem ráda když slyším že děláme dobře.. víš v Sanus se na nás koukají jako na blázny.. není to lehký nepodlehnout a nejít přímo na IVF ale zase na durhou stranu peníze na to nemáme tak co.
A chceme víc dětí než jedno já tak nějak pořád doufám v 3. No a když se to u manžela neodléčí tak těžko. Navíc on sám dost věří že třeba ten hormonální profil by mu něco odhalil.
No mezi vyšetřeními budeme zkoušet IUI víš tak nějak si říkám...šance je vždcky zvlášť když jsem v pořádku..
29. okt 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka.....a nie je možne zmenit sanatorium????????? prečo chodite tam??? lebo to mate blizko, alebo prečo????
29. okt 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ano máme to blízko..
je to ve městě kde pracuju..
no je to na kulový protože v okolí nic jiného není až v Praze a to je pro nás z ruky ..
při představě že budu jezdit 1x týdně do Prahy (jezdím i služebě) a navíc třeba tenhle týden jsem tam byla v pondělí na měření folikulů, dnes na injekci zítra a pozítří na IUI to bych si na to musela vzít týden dovolené :frowning2: a to se prostě nedá..
ale neboj zkouším nějaké další možnosti a možná se skusím rozhodnout pro jiného doktora.. aspoň tak.. třeba by bylo líp..
29. okt 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo..... mala som štastie ž otvorili sannatorium v Martine...to mam od nas na cca 50 km...na dochadzanie...takže to vcelku ujde....
29. okt 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka 50 Km :fearful: my to máme do Prahy 100
ale tady to mám 5minut autem z práce.. proto je to super.. ale zase ten doktor..
ne vážně zkusím asi změnit doktora třeba to bude stačit..
ale ještě mu dám šanci.. při tom IUI kdyby dopadl spermiogram trochu líp třea by se s ním ještě dalo nějak mluvit..
29. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka pretoze manzel ma tiez zly spg. Aleu uz to niekolkokrat vyslo tak nema dovod riesit IVF. A hlavne fakt su to riadne palky a tiez by sme museli na to nasetrit.
29. okt 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aduska, suzanna, pani_haf kde ste? :confused:
29. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!mám moc práce! iui nevyšlo
29. okt 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesmutním, nemám na to čas :slight_smile:
29. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

pani_haf - skoda ze vam to nevyslo :frowning2:

jinak ja si jdu pro radu , jestli by jste nektera nevedeli ... v pondeli jsem byla na prvni IUI , v nedeli tedy pichali pregnyl, ale jen jednu ampuli , nejakych tech 5tisic jednotek a v CAR mi rekli ze muzu zkusit tehotensky test za 14dni od IUI , ale budu zrejme tou dobou s malym v nemocnici a moc se mi zrovna tam testovat nechce :wink: , tak bych chtela vedet jak dlouho asi bude mit vliv na teh. test ten pregnyl , myslite ze opravdu cele ty 2 tydny ??
Predem diky za jakoukoliv odpoved :slight_smile:
29. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzka84.
Pregnyl sa drží 10-12 dní.
29. okt 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolet - diky moc za odpoved
29. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem jeste trochu hledala a na strankach ISCARE v online poradne nasla toto : dobry den, 19.1. mi byl pichnut pregnyl (5,000 jednotek) a dnes, tedy po 12 dnech mam pozitivni tehotensky test. je mozne, aby pregnyl po teto dobe zpusobit falesnou pozitivitu testu? moc dekuji za odpoved. hk
Dobrý den, ne, Pregny může falešně působit na gravitest pouze do 5 ti dní od aplikace. Nejspíše jste těhotná, gratuluji.
Treba to nekoho taky bude zajimat proto to sem kopiruji :slight_smile:
29. okt 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka mě čeká první IUI dneska.
To jsem vůbec nevěděla že Pregnyl ovlivňuje těhu test..
Já spíš čekala že by měl ukázat pozitivní ovu test..
No aspoň jsem použená...Asi je nejlepší vydržet do krve co?
30. okt 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka....budem dnes držať palce....a dalsie dni tiež!!!!! :slight_smile:
30. okt 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulko moc moc děkuju za držení palečků
Včera jsme se bavili s manžou že se moc bojím aby ty jeho spermoníci vydrželi centrifugu a byly nějaké dobré co mi dají do břicha.. on ten doktor mě tímhle strašil víš :frowning2:
no snad to bude v pohodě..
30. okt 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!!

hafíku to je mi moc líto, strašně jsem na Tebe myslela a držela Ti pěstičky!!¨

Co teď?

Já včera byla na iui, začínám být ostřílený matador.
30. okt 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
wrtulka pregnyl je vlastne HCG cize presne tento isty hormon sa vylucuje ked dojde k oplodneniu preto to ovplyvnovanie testu.
30. okt 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domcek a to je ale jiný hormon než ten co způsobuje ovulaci nebo ne?
Proč se vlastně dává tenhle hormon?
Můžou být nějaký vedlejší účinky?
30. okt 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..wrtulka dnes ides na vklad pravda
30. okt 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ahojky :dizzy_face: ano jdu a celou noc se mi o tom zdálo..
trochu se bojím..
ale nejvíc výsledků spermiogramu manžela.. doktor mě strašil tím že když budou spermie hodně špatné odmítne sestřička úkon provést.. :frowning2:
30. okt 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka...verime!!!!verime!!!!!verime!!!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink:
30. okt 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka neboj vsetko bude dobre neboj sa
30. okt 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka prisla som ta pozdravit
30. okt 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc díky jak jsem psala on ten doktor na mě dělá dost tlak abysme šli na IVF a možná i proto mě tak strašil..
po dnešku budu zase zkušenější :dizzy_face:
30. okt 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zvládla jste některá vydržet až do krve a netestovat?
jo chodím na břišní tance myslíte že tam v pondělí můžu jít? nebo to mám radši vynechat? moc mě to baví.. ale zase pro mimi všechno!
30. okt 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ixi ako sa mi mas...som rada ze si namna nezabudla...ako sa citis???budes testovat???
30. okt 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka ja som testovala ako salena a ak som tam nic nemala stale som mala take vnuknutie ze mozem byt este tehu a nic..ja uz nebudem testovat...
30. okt 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok