• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dakujem babenky ste zlate :slight_smile: porod bol v pohode trval cca 9 h odkedy mi odtiekla voda a mali boli na svete s rozdielom 4 minut (jedneho zatlacenia) :sunglasses: nastastie som mala epi lebo koontrakcie su ina svina taku bolest som este nezazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som anesteziologicke povedala ze ju milujem ked mi to zacinalo zaberat :grinning: kedze Timurko bol pod 2kg nechalib si nas na novorodencekom aby zacal priberat ale uz krasne papa a ma 2200g. obaja chalani sa maju k svetu povysetrovali ich hadam na vsetko a vsetko je ok :wink: Ja som uz fit okrem krvacania a dokonca som dnes obliekla rifle spred tehu. len este nosi stahovacie gatky lebo som mala fakt obrovske brucho tak aby sa rychlesie stiahlo :grinning:
Ako sa dari vam? nejake nove tehulky? Ako pokracujete? urcite to nevzdavajte...vidite moj vysledok :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, ell, chlapci sú nádherní, ešte raz blahoželám :grinning:
3. jún 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell z celého :hearts: gratulujem... chlapci sú nádherný...musíš byť veľmi šťastná a ja Ti to naozaj prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell
gratulujeeem su uzasni... prajem vela zdravicka celej rodinke... :wink:
3. jún 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..fíha, tak vidím, že epi e na niečo predsa len dobrá a asi niet ad čím rozmýšlať :slight_smile: mňa čakaá za pár dní laparka ainak je všetko postarom, omaličky bojujeme..a kedy sachystáš na SK?
4. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @cisielko zdravim Ta aj vsetki dievcence....prajem pekny den :wink:
4. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ell, krasne si to opisala :wink: ak uz len nech krasne papaju a rastu a nech mas z nich len a len radost :dizzy_face:
4. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam vsetkym :slight_smile:
8. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisetta, delf, obrovská gratulace kočky, nádherné zprávy :slight_smile:
dodáváte mi novou naději a energii, konečně dorazila mrcha, tak že vpátek ráno jedu nafasovat menopur a hurá do první IUI
:slight_smile: ...jen mě zarazilo, že mi oznámili, že si mám přinést 2-3 tisiíce v hotovosti, že neberou karty...holky, byla jste některá na IUI v Pronatalu a kolik vás stálo IUI? když to hradí pojišťovna, tak jak je možné, že budu ještě tolik doplácet? tolik stojí menopur???
nevíte prosím náhodou?

ell, krásná dvojčátka, gratuluji a přeji jen kopu štěstí :slight_smile: , super, že porod proběhl tak hladce, sen každé ženské asi :wink:
9. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell
ahojte, neviete mi poradit kedy je dobre testovat po IUI ked som mala pregnyl 5000ku? na IUI som bola 31.maja, dakujem.
10. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo hovori sa, ze cca 10 dni... najistejsi je, ale aj tak test z krvi :wink:
10. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sedmitečka, dnes je piatok tak držím palce :grinning:

Jejo, Kači ti to pekne napísala, pfuj pfuj :sunglasses:
10. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 dakujem :slight_smile: necitim sa nejak inak ako obycajne takze to na pozitiv moc nevidim
10. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo myslim, ze sa nijako inak ani citit nemusis :wink: nikdy nevies
10. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 tak to by bola asi ta najlepsia prekvapujuca sprava za dlhu dobu - ja vsetky baby obdivujem ze stale tak bojuju, mna napr. IVF bude len cakat a desim sa tej "hormonalnej" pripravy a dalsich sklamani
10. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo ale ine ako bojovat ti neostava :wink: bez boja to asi nepojde :sweat_smile:
10. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 ved samozrejme, raz sa to podari
10. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo zial neporadim lebo ja som pregnyl nemala vobec takze som testovala a edela som, ze to nemoze skreslit. Ale baby tu maju skusenost takze urcite ti dobre poradia. Kazdopadne velmi ti drzim palce a urcite to vyjde :wink:

Sedmitecka dakujem sme velmi stastni :wink:
10. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo ja by som Ti odporúčala testovať najskôr až 12DPO, ono to je u každej ženy individuálne, niekomu sa drží pregnyl v tele dlhšie ako 10 dní :slight_smile: Ale ako vraví @kaciatko81 najspoľahlivejší máš test z krvi - to máš 100% :slight_smile:

@ell avoooj :slight_smile: Ako sa držíte?
10. jún 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell ahoj, no ako sa vám darí, chcelo by to nejaké foto do albumíku nech vidíme ako sa vám darí :grinning:

@jejo keby si musela ísť do IVF tak ideš a ani nerozmýšlaš, nieje to nič strašné, ja to mám za sebou :wink:
11. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko Baby dakujem, ked tak citam vase prispevky stale ma to utvrdzuje ze nadej je vzdy. My sme o jedno baby prisli (MA) v 10.tyzdni presne takto pred rokom sme ho "vyrobili" po roku snazenia, tak uvidime ako dopadneme v pondelok na teste po IUI, ale necitim ziadne zmeny na sebe, prsia su sice navrete ale to je zrejme z utrogestanu. Tak pekny den vsetkym.
11. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, cisielko ako sa mate? ja velmi nestiham na mk lebo mali ma zamestnavaju :grinning: ale krasne priberaju a rastu tak som spoojna aj ked krmit hladne krky je niekedy o drzku :grinning:
Posielam aj fotecku kde maxim chce spapat timura :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo držím palce, nmeboj čo má prísž príde, onop to občas trvá ale ščo už narobíme, zabojujeme a dočkáme sa :grinning:

@ell, malý sú super a tá fotečka nemá chybu drobátka..je jasné, že nestíhaš, ani sa nedivím, však ich máš už domka..chystáš sa aj na SK či ešte opbudneš v Belgicku? ja idem teraz v pondelok do enmky a v utorok ma čaká lalparka tak uvidíme :wink:
11. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko děkuji moc za palce :wink: :wink: , pomohlo to, právě jsem dorazila z pronatalu, bylo to moc fajn, mudr . Vobořil mě nadchnul, byl úžasně vtipnej a uklidnil nás, že u nás jsou šance na úspěch IUI poměrně vysoké, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
vyfasovala jsem 10 ampulí menopuru, stál nás 1000,- ,což je krásný, myslím.....první ďobanec mi tam rovnou bodli, od zítřka je to na manželovi :grinning: a na sono mám přijít ve čtvrtek.
11. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sedmi, tak super, to sú úplne super správy, držím silno palce aby to dobre doapdlo..optaruj sa a oddychuj :wink:
11. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, děkuju moc :slight_smile: třeba to vážně klapne :confused:
11. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell mám sa celkom fajn, ujde to :slight_smile: Mám pred sebou 1 IVF takže čakáme na MS a potom štartujeme dlhý protokol :slight_smile: Snáď bude všetko dobré a ja sa už konečne dočkám tých dlho očakávaných // :wink: Doktor nám dáva pri IVF viac ako 70% úspešnosť keďže sme obaja v poriadku a máme aj ukážkový SPG, tak snáď sa to podarí :wink:

Drobci sú rozkošný na spapanie :slight_smile: opatrujte sa :wink:

@sedmitecka držím palce, aby to IUI bolo úspešné :wink: :wink: :wink:
11. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell - malinký sú kráásnyy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držkajte sa...

@sedmitecka - strááášne moc držím palce!!!!!
12. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kenya, moc vám holky děkuju za držení palců, třeba to vyjde :slight_smile: , dneska jsme už potřetí píchali, jsou to boje, manžel mě skoro honí každý večer po bytě, nesnáším jehly, ale pro mimi všechno vydržím :grinning:
13. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chodi niektorá z vás do Gyn Fivu v BA prosim? ake mate skusenosti?
14. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok