IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ell
3. jún 2010
Dakujem babenky ste zlate 🙂 porod bol v pohode trval cca 9 h odkedy mi odtiekla voda a mali boli na svete s rozdielom 4 minut (jedneho zatlacenia) 😎 nastastie som mala epi lebo koontrakcie su ina svina taku bolest som este nezazila :-p normalne som anesteziologicke povedala ze ju milujem ked mi to zacinalo zaberat 😃 kedze Timurko bol pod 2kg nechalib si nas na novorodencekom aby zacal priberat ale uz krasne papa a ma 2200g. obaja chalani sa maju k svetu povysetrovali ich hadam na vsetko a vsetko je ok 😉 Ja som uz fit okrem krvacania a dokonca som dnes obliekla rifle spred tehu. len este nosi stahovacie gatky lebo som mala fakt obrovske brucho tak aby sa rychlesie stiahlo 😃
Ako sa dari vam? nejake nove tehulky? Ako pokracujete? urcite to nevzdavajte...vidite moj vysledok 😉 x-) x-)
makinka1
3. jún 2010
och, ell, chlapci sú nádherní, ešte raz blahoželám 😃
kenya83
3. jún 2010
Ell z celého ♥ gratulujem... chlapci sú nádherný...musíš byť veľmi šťastná a ja Ti to naozaj prajem 🙂 🙂 🙂
marrad
3. jún 2010
@ell
gratulujeeem su uzasni... prajem vela zdravicka celej rodinke... 😉
cisielko
4. jún 2010
Ell..fíha, tak vidím, že epi e na niečo predsa len dobrá a asi niet ad čím rozmýšlať 🙂 mňa čakaá za pár dní laparka ainak je všetko postarom, omaličky bojujeme..a kedy sachystáš na SK?
marrad
4. jún 2010
Ahoj @cisielko zdravim Ta aj vsetki dievcence....prajem pekny den 😉
kaciatko81
4. jún 2010
ahojte 🙂
ell, krasne si to opisala 😉 ak uz len nech krasne papaju a rastu a nech mas z nich len a len radost x-)
ell
8. jún 2010
Dakujem vam vsetkym 🙂
sedmitecka
9. jún 2010
lisetta, delf, obrovská gratulace kočky, nádherné zprávy 🙂
dodáváte mi novou naději a energii, konečně dorazila mrcha, tak že vpátek ráno jedu nafasovat menopur a hurá do první IUI
🙂 ...jen mě zarazilo, že mi oznámili, že si mám přinést 2-3 tisiíce v hotovosti, že neberou karty...holky, byla jste některá na IUI v Pronatalu a kolik vás stálo IUI? když to hradí pojišťovna, tak jak je možné, že budu ještě tolik doplácet? tolik stojí menopur???
nevíte prosím náhodou?

ell, krásná dvojčátka, gratuluji a přeji jen kopu štěstí 🙂 , super, že porod proběhl tak hladce, sen každé ženské asi 😉
jejo
10. jún 2010
@ell
ahojte, neviete mi poradit kedy je dobre testovat po IUI ked som mala pregnyl 5000ku? na IUI som bola 31.maja, dakujem.
kaciatko81
10. jún 2010
@jejo hovori sa, ze cca 10 dni... najistejsi je, ale aj tak test z krvi 😉
cisielko
10. jún 2010
Sedmitečka, dnes je piatok tak držím palce 😃

Jejo, Kači ti to pekne napísala, pfuj pfuj 😎
jejo
10. jún 2010
@kaciatko81 dakujem 🙂 necitim sa nejak inak ako obycajne takze to na pozitiv moc nevidim
kaciatko81
10. jún 2010
@jejo myslim, ze sa nijako inak ani citit nemusis 😉 nikdy nevies
jejo
10. jún 2010
@kaciatko81 tak to by bola asi ta najlepsia prekvapujuca sprava za dlhu dobu - ja vsetky baby obdivujem ze stale tak bojuju, mna napr. IVF bude len cakat a desim sa tej "hormonalnej" pripravy a dalsich sklamani
kaciatko81
10. jún 2010
@jejo ale ine ako bojovat ti neostava 😉 bez boja to asi nepojde :-N
jejo
10. jún 2010
@kaciatko81 ved samozrejme, raz sa to podari
ell
10. jún 2010
@jejo zial neporadim lebo ja som pregnyl nemala vobec takze som testovala a edela som, ze to nemoze skreslit. Ale baby tu maju skusenost takze urcite ti dobre poradia. Kazdopadne velmi ti drzim palce a urcite to vyjde 😉

Sedmitecka dakujem sme velmi stastni 😉
kenya83
10. jún 2010
@jejo ja by som Ti odporúčala testovať najskôr až 12DPO, ono to je u každej ženy individuálne, niekomu sa drží pregnyl v tele dlhšie ako 10 dní 🙂 Ale ako vraví @kaciatko81 najspoľahlivejší máš test z krvi - to máš 100% 🙂

@ell avoooj 🙂 Ako sa držíte?
cisielko
11. jún 2010
@ell ahoj, no ako sa vám darí, chcelo by to nejaké foto do albumíku nech vidíme ako sa vám darí 😃

@jejo keby si musela ísť do IVF tak ideš a ani nerozmýšlaš, nieje to nič strašné, ja to mám za sebou 😉
jejo
11. jún 2010
@cisielko Baby dakujem, ked tak citam vase prispevky stale ma to utvrdzuje ze nadej je vzdy. My sme o jedno baby prisli (MA) v 10.tyzdni presne takto pred rokom sme ho "vyrobili" po roku snazenia, tak uvidime ako dopadneme v pondelok na teste po IUI, ale necitim ziadne zmeny na sebe, prsia su sice navrete ale to je zrejme z utrogestanu. Tak pekny den vsetkym.
ell
11. jún 2010
kenya, cisielko ako sa mate? ja velmi nestiham na mk lebo mali ma zamestnavaju 😃 ale krasne priberaju a rastu tak som spoojna aj ked krmit hladne krky je niekedy o drzku 😃
Posielam aj fotecku kde maxim chce spapat timura 😎 🙂 🙂
cisielko
11. jún 2010
@jejo držím palce, nmeboj čo má prísž príde, onop to občas trvá ale ščo už narobíme, zabojujeme a dočkáme sa 😃

@ell, malý sú super a tá fotečka nemá chybu drobátka..je jasné, že nestíhaš, ani sa nedivím, však ich máš už domka..chystáš sa aj na SK či ešte opbudneš v Belgicku? ja idem teraz v pondelok do enmky a v utorok ma čaká lalparka tak uvidíme 😉
sedmitecka
11. jún 2010
cisielko děkuji moc za palce 😉 😉 , pomohlo to, právě jsem dorazila z pronatalu, bylo to moc fajn, mudr . Vobořil mě nadchnul, byl úžasně vtipnej a uklidnil nás, že u nás jsou šance na úspěch IUI poměrně vysoké, tak jsem na to zvědavá 🙂
vyfasovala jsem 10 ampulí menopuru, stál nás 1000,- ,což je krásný, myslím.....první ďobanec mi tam rovnou bodli, od zítřka je to na manželovi 😃 a na sono mám přijít ve čtvrtek.
cisielko
11. jún 2010
Sedmi, tak super, to sú úplne super správy, držím silno palce aby to dobre doapdlo..optaruj sa a oddychuj 😉
sedmitecka
11. jún 2010
cisielko, děkuju moc 🙂 třeba to vážně klapne =-)
kenya83
11. jún 2010
@ell mám sa celkom fajn, ujde to 🙂 Mám pred sebou 1 IVF takže čakáme na MS a potom štartujeme dlhý protokol 🙂 Snáď bude všetko dobré a ja sa už konečne dočkám tých dlho očakávaných // 😉 Doktor nám dáva pri IVF viac ako 70% úspešnosť keďže sme obaja v poriadku a máme aj ukážkový SPG, tak snáď sa to podarí 😉

Drobci sú rozkošný na spapanie 🙂 opatrujte sa 😉

@sedmitecka držím palce, aby to IUI bolo úspešné 😉 😉 😉
monika0001
12. jún 2010
@ell - malinký sú kráásnyy!!! x-) x-) x-) x-) Držkajte sa...

@sedmitecka - strááášne moc držím palce!!!!!
sedmitecka
13. jún 2010
moni, kenya, moc vám holky děkuju za držení palců, třeba to vyjde 🙂 , dneska jsme už potřetí píchali, jsou to boje, manžel mě skoro honí každý večer po bytě, nesnáším jehly, ale pro mimi všechno vydržím 😃
jejo
14. jún 2010
ahojte kočky, chodi niektorá z vás do Gyn Fivu v BA prosim? ake mate skusenosti?