• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jejo ja chodím do Helíku v Martine tak ti neviem povedať ale sú tu aj baby čo chodia do BA tak ti hádam dajú vedieť :wink:
20. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko
ahoj cisielko ako sa mas?
co nove?
20. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad ahoj..už celkom fajn, som po laparke , odobrali mi bohužial obidva vajíčkovody tak sa dávam do kopy a snažím sa mylsieť pozitívne :wink: a čo ty moja, ako pokračuješ?
20. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@cisielko

Tak To zelam vela sil.... museli oba von?
kde si bola na Laparke?
drzim palce aby si sa cim skor zotavila a vlitla na IVFka

co sa tyka mna, tak som prave po prvej postimulacnej mrche a neviem co dalej....
20. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad museli oba pretože vraj boli obidva veľmi zničené a nepoužiteľné tak ich vybrali aby mi mi aj v budúcnosti nerobili nijakú zlobu..bola som na laparke v Trstenej lebo u nás v BB bol termín len na vyšetrenie na 30.06. tak mi známa vybavila cez svoju doki aby som to malo čo najskôr za sebou..dnes idem na stehy tak už by som mala mať pokoj

A ako po stimulačnej mrche? ste teraz nejako dohodnutý s dokim, že čo a ako?
21. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko
nie sme dohodnuti,, ale musim sa mu ozvat.... no uvidim ako to dopadne
21. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak my máme první |IUI za sebou, v sobotu byl fakt hektický den, ráno vstávačka v šest, v půl osmé už v pronatalu.....bylo to v pohodě, jen manžílek byl pak hodně zklamaný a bez nálady, protože zrovna včera měl zhoršený spermio - malou pohyblivost, a to normálně ji má v normě, tak mudra říkala, že moc šancí asi nemáme a že máme přemýšlet, kolikrát chcem jít do IUI a že by doporučovala IVF.....tak jsme se rozhodli, že ještě jednou kdyžtak zkusíme IUI a když nic, už na nic nečekáme a jdme na podzim do IVF
IUI samotné bylo superrychlé a skoro bezbolestné, jen ten tlak byl nepříjemný, ale to trvalo pár vteřin, pak jsem celý den ale špinila...údajně je to normála dmes mě pobolívá zase bříško a opět jsem zašpinila
:frowning2: :confused:
21. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad tak mi daj vedieť ako pokračuješ nech viem, jasné?

@sedmitecka držím palce aby sa IUI podarilo, nerozmýšlaj teraz nad IVF, jeden horší spr ešte nieje koniec sveta, držím palce :slight_smile:
22. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko jasne cisielko jasne.... :slight_smile:
22. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka držím palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako hovorí cisielko nerozmýšľaj teraz nad IVF :wink: musíš myslieť pozitívne a veriť, že sa IUI podarí :wink:
22. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, kenya, kočky moc děkuju za podporu :slight_smile: snažím se věřit a myslet pozitivně, jen mě nalomila mudra, když mi řekla, ať se na to neupínám, že šance jsou fakt malé, navíc ta zhoršená pohyblivost tu šanci ještě snižuje :frowning2:
ale stejně pořád doufám, kruci, stříkli mi jich tam asi 45 milionů, tak snad tam aspoň některé dolezou ne??? :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka i já držím palce, ať se IUI povede!!! :wink: A holky mají pravdu, mysli pozitivně!!! Já při prvním IUI se taky jen strachovala přemýšlela co když to zase nevyjde a fakt nevyšlo. U druhého jsem se snažila být v pohodě a prostě věřila že teď to vyjde a vyšlo! Oni ty nervíky jsou prevít, tak je musíme přelstít a věřit tim našim bojovníčkům! :wink: :dizzy_face: A jasný, vždyť k otěhu stačí jedna spermijka a když je jich 45milionů :grinning:. Fakt držím palec! :wink:
22. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, díky moc :wink: , slibuju, že myslím jedině pozitivně odteď :slight_smile:
vendul, taky jste museli žádat pojišťovnu o každý pokus zvlášť? já jsme uvažovala, že bysme šli eventualně hned v červenci do dalšího pokusu a prý se to dá s pojišťovnou stihnout až ob měsíc, takže v srpnu, protože se zase musí podat žádost o menopur :frowning2: ,..tak to chcem kdyžtak zkusit ještě v červenci a jen s clostilem, abychom se nezdržovali
:grinning:
22. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka my jsme pojišťovnu nežádali vůbec o nic :confused:. Prostě jsem jednou přišla na UTZ a řekli mi že od příštího budu brát Clost a uděláme IUI a tak bylo a když se nepovedlo tak hned další Clost a zase IUI. A kdyby to druhé nevyšlo tak jsme měli jít zase hned další cyklus do třetího pokusu. Nikde jsme nic nežádali od pojišťovny nebo tak. Ale asi tedy proto že jsme stimulovali jen Clostilem a pak sem měla Utrogestan. A ty tedy máš injekce Menopuru, tak to bude asi tím.
Ty si nereagovala na Clostil?
22. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul, jo jo, je to kvůli tomu menopuru ,ale ten já příště chtít nebudu, stačí mi clostil, takže bychom hned v červenci chtěli to eventuálně zkusit znova......snad mi vyjdou vstříc, když z toho nemají prašulky :unamused:
22. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitečko já myslím, že by měli! :wink: Mě v našem CAR tedy nikdy nenutili do ničeho jen proto aby z toho měli oni prašule. Vlastně jsem v CAR nikdy nic neplatila, jedině prášky co jsem si vyzvedávala v lékárně Agolutin, Clostilbegyt, Utrogestan, Duphaston. Oni nám určitě chtějí k tim miminkům pomoct a měli by ti tedy vyjít vstříct! Navíc pokud Menopur nepotřebuješ a zabírá ti i Clost tak já bych do toho určitě šla! Každá šance je super! :wink:
22. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul: jj, určitě to půjde, jsou na mě hodní, taky jsme zatím platilaj en za ty léky a injekce, čekala jsme poplatek za tu hromadu jehel a stříkaček a dezinfekci a nic..... :wink:
clostil mi zabírá, i když jsem měla jen minimální dávku, po menopuru jsme měla výstavní folík, ale ten mi po clostilu naroste určo taky, ovuluju i sama bez podpory ukázkově :slight_smile:
22. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sedmitečko a proč ti tedy vlastně ten Menopur tedy dávali? :confused:
22. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevím, prostě ho asi dávají před IUI standardně.......ale aspoň mi po něm nic nebylo, po clostilu mi bylo dost blbě občas :frowning2:
23. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektori lekari vravia, ze po injekciach narastu kvalitnejsie vajicka, tak mozno preto :wink:
23. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,

môžem sa k vám pridať...?
my sa chystáme na naše prvé IUI,
chodíme do iscare v ba, ja som začala stimuláciu iba s clostilom, že uvidíme či zaberie, v piatok ideme na folikulometriu a potom sa uvidí či niečo narástlo a či sa oplatí to IUI, keď nie, tak dokynka hovorila o nejakých injekciách- neviete mi povedať aké?
26. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kitu..držím palce aby sa vám to podarilo..treba bojovať a nevzdávať sa :wink:
27. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko ďakujem, veď to, hlavne to nevzdávať a veriť, že raz to príde... aj keď na ceste za minčom asi budeme musieť prekonať kopu prekážok... raz príde...
27. jún 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu drzim palce, aby clostil zabral. injekcie asi merional, nemusis sa toho vobec bat, najhorsia je prva, potom uz pohoda :wink: zvladnes, pre babo vsetko, no nie? :slight_smile:
28. jún 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu jasné, že príde musí..len to chce čas, občas sa ale oplatí čakať :wink:

Kači ahoj :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 @cisielko no som sama zvedavá... a však hádam tam dokynka dačo už len najde, aspoň jeden taky akurát veľky...

baby aké ste mali vy folíky veľké, aby boli tak správne... na pregnyl...a následné iui... že čo mám čakať aké by mali byť...?
28. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu cca 18-20mm
28. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 ďakujem, takže ak bude aspoň jeden nad 18mm tak je dobre... no som zvedavá...ach jo, toto čakanie to je des... a nechcem sipredstavovať to čakanie po iui... tých 14 dní
28. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu hlavne klud, aj tak to nedokazes ovplyvnit... ak to tam je, tak super... ak nie, ty s tym nic neurobis... priznam sa, ja som ani netestovala :wink:
28. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu ja som na IUI nebola ale tak ako píše Kači 18-22mm by mali mať..a nesresuj aj tak to neovplyvníš iab sa budeš zbytočne stresovať :wink:
28. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok