• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
a skusala si si este urobit test? bo na 9 den je mozno skoro...tak skus teraz... co sa teploty tyka, tu naozaj treba merat hned po prebudeni a vzdy v rovnakom case.. a utrogestan... netusim, ci ma vplyv na teplotu, no viem, ze niektore divecata pisali, ze kym ho brali tak mrcha neprisla, ho tehu neboli...tak mozno to ovplyvnuje...teda asi isto... ale urcite by si mala vyskusat este test...alebo ist na kontrolu na gyndu...zeby ti vzali krv
7. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas a Ty berieš Utorgestan po IUI? A akú si mala bazálku, keď teraz meriaš po IUI?
7. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, teplotku máš krásnou, pokud je nad 37, mrcha se určitě neblíží.....a kdyby přijít měla, dorazí i přes utrogestan, ten jí nezastaví - říkala mi to mudra a opravdu mi teď dorazila :frowning2:

oknosmas, držím palce, ať to hned na poprvé klapne :wink: můžu se zeptat, ty jsi byla na laparce? nebo jak ti přišli na endometriozu??

7. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jo jo, dovolenka byla báječná, moc se vydařila, počasí jako na objednávku, jsme vyráchaní, připálení, odpočatí......jen bez toho třetího v břiše :frowning2:
rádi bychom hned teď šli do druhé IUI, dnes se chystám volat CAR, tak uvidím, co mi řeknou......pokud nevyjde, tak srpen pauza a v září nejspíš už IVF :confused:
7. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 tu su moje teploty, ale ja mavam vysoke, takze ziadne nadeje si nerobim na zaklade teplot.. a lieky neberiem ziadne

@sedmitecka endo m i zistili na nahodnej prehliadke, teda, bolo to podozrenie a hned ma brali na laparku, lebo som mala cystu (i ked naststie ta nakoniec nebola z endosky). zistili mi len dake loziska na vajecniku a matrenici a tie vybrali a vypalili..a potom zacali hormonalnu liecbu..no to som po prvej injekcii odmietla...avsak mrcha mi napriek vsetkemu prisla az o dake 4 mesiace a to sme jej museli opat pomoct liekmi
7. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka ..... hmm, to ma mrzí, že už mrcha dorazila....a na koľký deň od IUI Ti došla?
Tak Ty chceš skúsiť len dva IUI a potom už hneď na IVF?
Ja som sa inak tiež už objednala na úvodnú konzultáciu do centra pre IVF, ale popritom ako sa budeme pripravovať na IVF, tak chcem ešte vyskúšať aspoň jedno IUI (ak toto moje 2. IUI nevyjde)
7. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 vyjde...neboj
7. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha přišla 16. den od IUI :angry: :angry: , dokonce o čtyři dny dřív, než měla, a to se mi vůbec nestává, cyklus mám jako hodinky 29 nebo 30 dní, teď dorazila už 27. den :angry: :angry:
mudr nám řekl, že dva pokusy jsou tak akorát, pak už prý doporučují IVF....jen pořád přemýšlím, jestli radši nejít na laparku a pak ještě zkoušet IUI, jenže čas letí a mě není 20, tak už se mi moc nechce pořád na něco čekat - laparka, domácí snažení, pak zase než schválí pojišťovna IUI...a půl roku je zase pryč :confounded:
7. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, tak to byl mudr šikula, když měl podezření jen z prohlídky, většinou říkají, že jí poznají až z laparo.....a měla jsi nějaké příznaky, potíže???
7. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no tak to máš takú teplotku ako ja....dnes si mala tiež 37,2 ? :slight_smile:
A Ty si dnes 7. deň po IUI?

7. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka presne, bolo super, ze na to hned tak prisiel...mavala som celkom silnu mrchu a aj bolestivu a posledne mesiace ma dost bolieval vajecnik...preto hned ako vylucil mimomaternicove tehotenstvo povedal, ze to zrejme bude endo, ale viac uvidi na laparke...a s nou naozaj necakal..chcel ma operovat hned na druhy den, ale to som nemohla, bo som naozaj s tym vobec neratala
7. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak z BB a ku komu tu chodíš? ja som tiež z BB :wink:

@bobi3 nie nezdrhli, len sem tam nakukne čo sa tu deje..nové nič nemám, užívam si leto a ako vieš v septmebri 2IVF..ale ty plánuješ IUI tak držím palce :slight_smile:

@juliet2812 tak teda držím palce..a nerozmýšlala si natd testíkom? bazalka sa meria hned ako sa zobudíš ani nevstaneš z postele..myslím, že teraz je u teba zbytočné merať, aby si posúsila podla bazalky ako na tom si musíš si merať aspoň jeden mesiac :wink:

sedmi tak super, že vám aj počko vyšlo..hlane si si oddýchla aj ked bez toho 3 ale teraz už nato nemysli a súsred sa na daľšie IUi a kašli na IVF :wink: to nebude treba :slight_smile:
7. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 hej, ale ja mavam take vyssie teploty...jeden cyklus som mala skoro cely cas po ovu 37,3 a nic z toho, preto sa na to velmi nespolieham..u teba to moze byt dobre znamenie...tazko povedat, lebo neviem, ake teploty bezne mavas...ale tak zvacsa vyssie teploty su zankom tehu...ked sa udrzia.. :wink:
7. júl 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko chodim k primarovi bielikov do roosveltky
7. júl 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko bielikovi :wink:
7. júl 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko ďakujem :wink:
7. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej babulky dakujem :wink: na IUI sme boli 28.6. a na krv ideme 12.7.
Ci idem testovat, neviem, asi skor nie, ked tak tak po krvi, kym budem cakat do tretej na vysledok, aby som setricke do telefonu prilis neplakala....
My nemame velku sancu, pretoze moje aj manzelove vysledy su tak na hranici, ze ak motyka vystreli, tak sa to mozno podari aj takto, ale vacsia pravdepodobnost je pri IVF, len nas doktori nechceli hned trapit, kedze ja mam "len" 28 :grinning:
Takze sa ani velmi nespolieham na pozitivny vysledok, i ked bola by som prestastna pretoze z IVF mam hrozu :unamused:

Ako vravela sedmitecka mam prah bolesti hodne nizko a aj obyc. menstruacia je pre mna velky stres a bolest, tak asi aj preto som IUI vnimala ako hodne bolestive.
Da sa s tym nieco robit????
7. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko
@oknosmas
vy ste z BB ak som spravne pochopila :slight_smile: skvele, manzel je z BB a planujeme sa tam v kratkej dobe prestahovat :wink: to by bolo mile, 3 kocky po IUI a kocikujeme spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe tak sa tesim... my sme momentalne v bb a dufam, ze tu aj ostaneme, i ked manzel sem-tam vymysla, pretoze sme povodne obaja zo zapadneho slovenska a trvaly pobyt mame este tam...len kvoli skole a teraz uz aj praci sme tu v bb
7. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe ahoj, aj ja som z BB :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam, ze to vydrzim, my sme sa konecne rozhodli po par rokoch vonku vratit naspat na Slovensko. A zatial vyzera vsetko slubne, ze by sme mohli od noveho roku uz byvat v BB :wink:
@oknosmas z chlapov si nic nerob, teraz sme v Bruseli a moj ma takmer kazdy tuzden inu verziu, ze kde budeme :grinning: uz som si zvykla :grinning:
7. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 toto je nejaka bystricka komunita ???? :grinning: :grinning: :grinning: teeeeeeeeda, to ma tesi, pretoze BB je manzelove mesto a ja tam vela ludi nepoznam....
7. júl 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, a zrazu budem mat tolko kamaratok...manzel tu chodil do skoly a mne sa horsie zaclenovalo, nikoho som nepoznala...v praci som postupne spoznala zopar ludi a uz mozem povedat, ze tu mam aj velmi dobru kamosku...a velmi som si na bb zvykla..je to krasne mesto..a krasna priroda
7. júl 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teší ma, veľmi, že sa vám Bystrica páči, je to moje rodné mesto a na Bystricu nedám dopustiť :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bystrica je krasna :wink: taka akurat, ani velka ani mala :wink:
Babulky vy chodite kam do centra? Lebo v BB nieje ziadny CAR, ci ano???
7. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru BB je krásne mesto a ja by som asi nedokázala žiť inde :slight_smile:

Noe ja nie som po IUi ja som po IVF a akurát na jeseň idem naďaľšie :slight_smile: ja chodím do centra do Helisou lebo mi ej to najbližšie, ale už dlhšie rozmýšlam aj nad BRnom :slight_smile:
7. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodím na Sliač na IUI, ale už som sa prihlásila na konzultáciu aj do Martina do Heliosu.
cisielko - prečo uvažuješ o Brne? Myslíš, že v Heliose v Martine nie sú až takí odborníci?
A ak sa môžem opýtať, Tebe teraz IVF nevyšlo - a vie sa že prečo?
7. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sa asi najskor stretneme v Heliose :slight_smile:
A celkom chapem preco uvazujes nad Brnom, mozno aj my tam nakoniec skoncime. Zial Helios uz nieje to co na zaciatku. Intimita,ked v case vysetrenia som bola v cakarni len ja.... teraz je to horsie nez Vaclavak. Manzelovi to hodne vadi, predsa len su to dost intimne veci a nepotrebujem tam stretnut klebetnu susedu z piateho :angry:
A aj lekar na ovela menej casu na pacienta, naposledy nas po sone zabudol objednat na IUI, ked sme prisli boli vsetci velmi prekvapeni, Esteze do karty to napisal :angry: Samozrejme nas vtesnali pomedzi inych, ale.....

Ach jaj nic nieje idealne. No menej je niekedy viac, a pre Helios to plati 100%
Sorry potrebovala so to zo seba dostat.
7. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 uvažujem o Brne preto, pretože veľa žien, ktoré tam odišli sotali tehu..centrum tam je o veľa rokov dlhšie ako Helios a podla mňa sú tam väčší odbroníci, ani nie odborníci to trepem ale sú tam doki ktorí majú dlhšiu prax a inak sa tam aj pristupuje..v Helíku ma hnevá že do všetkého ich musím tlačiť hlavne čo s atýka vyšetrení..ale povedala som si, že im dám ešte šancu tak dúfam, že to bude ok :wink: na Sliači sme boli aj my, ale len na psr..bolo to ešte pred Helíkom :wink:

@noe kludne to zo seba dostaň, ono je to pravda je tam strašne veľa ľudí no niet divu ked neplondosť strašne narastá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to naozaj zvlastne, ako je coraz viac ludi s tymito problemami, .. moze za to nas zivotny styl a stravovanie a vsetko... stale sa musime niekam hnat a nemame cas na seba a blizkych a hobby... hm...
8. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok