• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cisielko ano neplodnost narasta, a na jednej strane chapem, ze nechcu povedat ziadnemu paru, ze nemaju miesto. Len je smutne, ze na ukor novych pacientov odchadzaju stari :unamused:

@oknosmas ono to bude aj hodne ovplyvnene stresom. Aspom u muzov to ma velky vplyv a taktiez sedave zamestnanie za PC.... moj manzel svetly priklad. Ale je pozitivne, ze fakt staci ked 2 x do tydna ide sportovat, stres v praci sa snazi eliminovat (i ked je to velmi tazke a obcas nemozne) a vysledky SPG ma trosicku lepsie.
Takze ak by isiel na rocnu dovolenku a chodili by sme len po vyletoch a uzivali si jeden druheho, tak sa nam babatko podari na prvy sup
:grinning: :grinning: :grinning: len to je trosku nerealne, viest taky zivot :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe :grinning: :grinning: :grinning: asi tak...
8. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no asi by velmi v praci nepochodil, keby prisiel s takymto liecenym planom od doktora k sefovi :grinning: :grinning: :grinning:
Liecba: rocna platena dovolenka na Madeire alebo Kanaroch :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezim pracovat..prajem pekny den... a mozno bude raz aj tak, ze sa budeme valat kdesi pri mori a neriesit bezne veci... mozno..v buducom zivote.. ked sa narodim ako ustrica :grinning:
8. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
dnes ráno som si spravila test a vyšli mi 2 čiarky :slight_smile:
Jedna bola strašne slabá, ale bola tam.
Potom o 2 hodky som si urobila ďalší test a vyšli mi zase 2 čiarky a teraz už tá druhá bola silnejšia :slight_smile:
Okamžite som bežala k dokimu a ten sa tešil, že dobré správy a vzal mi krv.
Bože, zajtra budú výsledky z krvi. Bojíííím sa.
Ale keď mi 2 tehu testy vyšli pozitívne.....hmm....čo si o tom myslíte?
8. júl 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 já si myslím, že to je tutovka .. gratuluji :slight_smile:
8. júl 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 uzasna sprava, drzim vsetky palcaky, aby aj lekar potvrdil a o par mesiacov si sa tesila z maleho drobceka :wink:
Ak som spravne pochopila, podarilo sa to prirodzene????
8. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 blahozelam...super novinka.. :sunglasses:
8. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým,
ešte sa snažím veľmi netešiť, lebo lekár ma trochu upozornil, že aby sme počkali etše na krv a tiež, aby o týždeň na sone potvrdil, že to nie je mimomaternicové......bože, veľmi dúfam, že to všetko bude ok.
Noe - nebolo to prirozdene, ale na 2. IUI na Sliači som bola, dnes som 18. deň po IUI.
8. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet...tak sa to predsa len podarilo...davas mi nadej..ze to aj nam vyjde... budem na teba mysliet, aby vsetko bolo v uplnom poriadku a mohli ste sa naozaj naplno radovat.. :wink:
8. júl 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, chce sa mi plakať....
Tak veru, ako ste mi radili včera, dnes som nabrala odvahu urobiť si test a ....oplatilo sa :slight_smile:
Ešte to nevie vôbec nikto (len vy dievčatá z "koníka")....... chcem počkať na zajtrajšie výsledky krvi...... jaj, to bude ťažkých 24 hodín.....
8. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to verim...ani mm to nevie? chces ho prekvapit?
8. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, krásné zprávy, držím moc palce :slight_smile:
to bylo druhé IUI? tak že bych ho přece jen ještě jednou zkusila :wink:
8. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veru, ani drahý to nevie...zatiaľ....stojí ma to veľa námahy to nevykecať :slight_smile:
Ale až keď budem mať zajtra potvrdené z krvi, tak mu do krabičky zabalím testík a poviem, že je to jeho darček k blížiacim sa 30. narodkám :slight_smile:
8. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka určite vyskúšaj 2. IUI, odporúčam :slight_smile:
Aj ja som bola po 1. IUI veľmi sklamaná, veľmi som plakala a myslela som si, že keď 1. nevyšlo, žiadne už nevyjde, ale .... :slight_smile:
8. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 urcite bude rad... ja by som bola nesmierne stastna... najkrajsi darcek na svete.. dufam, ze vsetko vam pojde tak ako ma...
8. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 a kde na sliaci ti robili iui? pocula som, ze tam je daky gynekolog, ktory robi aj zakroky, je to ono? museli ste platit?
8. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas Na Sliači je centrum GYNPOR a tam sa to vykonáva. Platili sme za jedno IUI 100,- EUR
8. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...no, to je celkom dost... ale oplatilo sa ..
8. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, to bude krásný dáreček pro muže :slight_smile:
můžu se zeptat, jak dlouho jste se nsažili, než jste šli na IUI?
8. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka Snažili sme sa necelý rok, ale drahý má slabší spermiogram, tak nám po necelom roku bolo odporučené IUI
8. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm ma tiez slabsi spermio a preto jedol tri mesiace profertil... vyrazne sa to zlepsilo a hned potom, ako sme sa to dozvedeli, ze ma zlepsenie, tak sme absolvovali iui... tak som zvedava, ... fuuu.. takze juliet na 9. den si mala cisty test? tak budem testovat az dakedy buduci tyzden v polovici...snad to vydrzim
8. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky máme mršky pomalejší :frowning2: , tak to možná ještě jednou zkusíme....
držím vám moc palečky holky :slight_smile:
8. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
juliet, velmi gratulujem a drzim palce, aby bolo vsetko ok!
sedmitecka, ja som ostala tehu az po tretom iui, stimulacia merionalom...
8. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julie, moc moc blahoželám :slight_smile: je to super!!!
8. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
Ďakujem, dúfam, že to bude všetko OK, ešte sa dosť bojím tešiť.
Aj Tebe Bobi to veľmi prajem.
Aj samozrejme všetkým vám , dievčatá, želám, aby ste boli už čoskoro tehuľky :slight_smile:
8. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ahoj, ako sa mas? co nove? ja skusam tento mesiac IUI,ale moje telo ma chce zas sklamat, ale povedala som si,ze psychicky sa nedam a vajicka dorastu. Dalsia kontrola v pondelok, tak dufam,ze mi nikto nepokazi naladu :slight_smile:
8. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte princezny, aj ja ďakujem :slight_smile: no my skúsime teno mesiac 4 IUI... uvidím ako na tom budú folíky v pondelok, čaká ma sono... ak by boli k svetu, tak to skúsime... v auguste ma čaká ešte odber krvi na endokrinológii, že či na niečo neprídu tam... a ak by IUI nevyšlo a žiadny problém sa nenašiel, tak na jeseň asi IVF :confounded:

@jonnie a u teba čo nové???

@juliet2812 bude to dobré, nebojkaj, moc moc držím palčeky!!!
8. júl 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 nuz, dufam ze budu velke ako balony a iui bude uspesne...
8. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :grinning: že balóny
no dúfam :wink:
8. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok