• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@bobi3 no jasne a lekar ich uz len prepichne dakym spendlikom a vybehne natesene vajicko... :grinning:
8. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas a o deväť mesiacov krásneho drobca :grinning: :wink:
8. júl 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...vidim, ze si to pochopila, tak sup do toho...verim, ze vam to vyjde... :wink:
8. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no bodaj by to bolo také ľahké :grinning: ale ďakujem :wink:
8. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bude...len tomu verit... sa mi lahko hovori, viem...ale verim... :slight_smile:
8. júl 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nikdy nevies :wink:
8. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, už dlhšie vás čítam ale len teraz sa pripájam ak môžem? Tento mesiac ma čaká 1 IUI v heliose a neviem čo mám od toho čakať. Doki mi nič bližšie nevysvetlil, len mi dal po ultrazvuku papierik s pokynmi a že potom sa máme objednať :unamused: Tak neviem čo mám od toho očakávať. Poradíte mi, prosím Vás? :wink:
8. júl 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 u mna tiez nove len to,ze dalsi pokus o IUI, lebo mi nechcu narast vajicka,akoby mali, aj napriek clostilu. No uvidim...ja idem v utorok na kontrolu,a ak sa telo nerozhodne inak,tak IUI vraj streda-stvrtok.
8. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 ahoj, ani ja neviem co od toho cakat, ale postup je asi taky, ze sa mas objednat na sono cca 10.-11.den cyklu - rano medzi 7-8 hod. , a dalej uvidis,co povie lekar. Ak dal lieky, tak uzivat podla predpisu pocas svojich dni, aby sa telo "zobudilo" a zacalo produkovat folikuly. U mna to ma asi opacky efekt. A mozno sa tam stretneme :slight_smile: Len Helios je uz pomaly ako autobus.zastavka, straaaasne vela ludi a pomaly niet nikde sukromia,ani casu na porozpravanie. To som si dnes tak vsimla...a to tam bolo celom zazracne malo ludi. Drzim paluchy. Kedy teda asi na sono? A este - malo by to stat 99,- €.
8. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na sone 8dc, nic nevyzeralo na to, ze by sa daco dalo...zacala som hned v ten den brat clostyl a po 5 dnoch som sla na kontrolne sono. foliky narastli a lekar povedal, ze dalsi den bude asi ovu, preto ma objednal na ten den potom...a to som rano prisla .. a nevedela, co bude... no dufam, ze to bude fazulka v brusku... uz coskoro viditelna :wink:
9. júl 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie tak to možno nám vyjde na rovnako :slight_smile: ja tiež asi v stredu - štvrtok, uvidíme :confused: takže testujeme spolu? :wink:

@oknosmas a kedy to asi budeš vedieť, či sa podarilo? :slight_smile:
9. júl 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, asi az buduci tyzden....mozno to nevydrzim a skusim testovat cez vikend...ale asi by som mala az buduci utorok alebo stredu
9. júl 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ti to robili?
9. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly stvrtok rano
9. júl 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nomyslím, že pondelok by možno mohlo byť niečo vidieť... ale tá streda - štvrtok ako si napísala je asi najistejšia :dizzy_face: určite daj potom vedieť, držím paľušky :wink:
9. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 dakujem..dufam, ze to vyjde, i ked sa citim asi coraz viac mrchovo...
9. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pocity kašli, aj pri tehu sú pocity ako pred mrchou... ak sa to podarilo, tak koľajničky budú, ak nie, ideme ďalej, nie? :wink: oni totižto raz budú!!! :wink: pfuj, pfuj
9. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej...raz urcite budu...a mozno uz skoro..verim .. :pensive:
9. júl 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie no tak na sono pôjdem buď v nedeľu alebo pondelok :slight_smile: No aj ja som z Heliosu mala tentokrát taký pocit, lebo som sa ani nič nestihla spýtať a už bolo dovidenia :unamused: A na koľký deň robia asi to IUI, lebo môj manžel chodí na kamione a nedá sa mu hned prísť. Ja som mala tento mesiac ovuláciu na 15 DC, tak môžem s tým tak rátať alebo všetko závisí od toho ako budem reagovať na lieky?
9. júl 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
práve som volala dokimu, ale ešte nie sú výsledky z krvi. Každú chvíľu majú byť. Povedali mi, že mi zavolajú.
Ja to už nevydržím. Mám strach :pensive:
9. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 bude to na naj.... spravicka, neboj :wink: Raz k nam vsetkym prileti bociana tvoju adresu si vybral prave teraz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to vieeeeem :slight_smile:
Som tehu :slight_smile:
HCG 417 - vraj je to dosť :slight_smile:
Som úplne mimo ...
Ale v utorok mám ísť na sono, aby sa pre istotu vylúčilo mimomaternicové.
No teraz sa strašne teším :slight_smile:
9. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 bingoooooooo :slight_smile: tešíme sa s tebou, a mimomaternicové nepripúšťame :wink: držkaj sa!
9. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám :slight_smile:
som z toho strašne mimo, chvíľu mi je do plaču a chvíľu sa smejem.
9. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 zalezi v 11 dc na sone ake velke budes mat folikuly. Podla toho ti vyrata doktor, ze ktory den. Ja som bola 1x na 13 dc a teraz 2x na 14dc. Takze rataj tak 2,3 mozno aj 4 dni po sone. No a manzel si to bude musiet naplanovat presne, rano na odber, podla tvojej ovulky sa bude urcovat termin. Drzim palce, aby vam to vyslo :wink:
A na IUI sa neboj, pridete do Heliosu, manzel odovzda kamosov a potom o 2 hodiny pridete obaja. Mala som aj Dr. Gatovu aj Dr. Krajkovica a obaja su skveli. Vsetko co robili mi hovorili, kedy to moze boliet, kedy stipat..... tam je to zrazu uplne ine ako vonku v cakarni. Tam si NO. 1 :slight_smile:

9. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAM !!! bocian dostal spravnu adresu :wink: teraz uz sa len tesit z babatka, ziadne negativne myslienky :wink:
9. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe ak sa smiem spýtať, vyšlo Vám to? Ja mám z toho také zmiešané pocity :unamused:
9. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 ja este neviem. Prvy krat sme mali len jedno vajicko, a teraz 3, takze sance sa zvysili. Ale az v pondelok idem na krv. A testovat sa bojim. Ale u nas je to len skusanie, aby sme nieco robili, ale pravdepodobnost uspechu je velmi nizka, kedze manzel ma hodne zly SPG.
Ale uz som nabrala odvahu a ideme si dat ziadost na IVF.
9. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok