IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
oknosmas
8. júl 2010
@bobi3 no jasne a lekar ich uz len prepichne dakym spendlikom a vybehne natesene vajicko... 😃
bobi3
8. júl 2010
@oknosmas a o deväť mesiacov krásneho drobca 😃 😉
oknosmas
8. júl 2010
presne tak...vidim, ze si to pochopila, tak sup do toho...verim, ze vam to vyjde... 😉
bobi3
8. júl 2010
@oknosmas no bodaj by to bolo také ľahké 😃 ale ďakujem 😉
oknosmas
8. júl 2010
ale bude...len tomu verit... sa mi lahko hovori, viem...ale verim... 🙂
kaciatko81
8. júl 2010
bobi, nikdy nevies 😉
zuzuliatko12
8. júl 2010
ahojte, už dlhšie vás čítam ale len teraz sa pripájam ak môžem? Tento mesiac ma čaká 1 IUI v heliose a neviem čo mám od toho čakať. Doki mi nič bližšie nevysvetlil, len mi dal po ultrazvuku papierik s pokynmi a že potom sa máme objednať :-| Tak neviem čo mám od toho očakávať. Poradíte mi, prosím Vás? 😉
jonnie
8. júl 2010
@bobi3 u mna tiez nove len to,ze dalsi pokus o IUI, lebo mi nechcu narast vajicka,akoby mali, aj napriek clostilu. No uvidim...ja idem v utorok na kontrolu,a ak sa telo nerozhodne inak,tak IUI vraj streda-stvrtok.
jonnie
8. júl 2010
@zuzuliatko12 ahoj, ani ja neviem co od toho cakat, ale postup je asi taky, ze sa mas objednat na sono cca 10.-11.den cyklu - rano medzi 7-8 hod. , a dalej uvidis,co povie lekar. Ak dal lieky, tak uzivat podla predpisu pocas svojich dni, aby sa telo "zobudilo" a zacalo produkovat folikuly. U mna to ma asi opacky efekt. A mozno sa tam stretneme 🙂 Len Helios je uz pomaly ako autobus.zastavka, straaaasne vela ludi a pomaly niet nikde sukromia,ani casu na porozpravanie. To som si dnes tak vsimla...a to tam bolo celom zazracne malo ludi. Drzim paluchy. Kedy teda asi na sono? A este - malo by to stat 99,- €.
oknosmas
9. júl 2010
ja som bola na sone 8dc, nic nevyzeralo na to, ze by sa daco dalo...zacala som hned v ten den brat clostyl a po 5 dnoch som sla na kontrolne sono. foliky narastli a lekar povedal, ze dalsi den bude asi ovu, preto ma objednal na ten den potom...a to som rano prisla .. a nevedela, co bude... no dufam, ze to bude fazulka v brusku... uz coskoro viditelna 😉
bobi3
9. júl 2010
@jonnie tak to možno nám vyjde na rovnako 🙂 ja tiež asi v stredu - štvrtok, uvidíme =-) takže testujeme spolu? 😉

@oknosmas a kedy to asi budeš vedieť, či sa podarilo? 🙂
oknosmas
9. júl 2010
neviem, asi az buduci tyzden....mozno to nevydrzim a skusim testovat cez vikend...ale asi by som mala az buduci utorok alebo stredu
bobi3
9. júl 2010
a kedy ti to robili?
oknosmas
9. júl 2010
minuly stvrtok rano
bobi3
9. júl 2010
nomyslím, že pondelok by možno mohlo byť niečo vidieť... ale tá streda - štvrtok ako si napísala je asi najistejšia x-) určite daj potom vedieť, držím paľušky 😉
oknosmas
9. júl 2010
@bobi3 dakujem..dufam, ze to vyjde, i ked sa citim asi coraz viac mrchovo...
bobi3
9. júl 2010
na pocity kašli, aj pri tehu sú pocity ako pred mrchou... ak sa to podarilo, tak koľajničky budú, ak nie, ideme ďalej, nie? 😉 oni totižto raz budú!!! 😉 pfuj, pfuj
oknosmas
9. júl 2010
ved hej...raz urcite budu...a mozno uz skoro..verim .. |-|
bobi3
9. júl 2010
@oknosmas 😉 🙂 x-)
zuzuliatko12
9. júl 2010
@jonnie no tak na sono pôjdem buď v nedeľu alebo pondelok 🙂 No aj ja som z Heliosu mala tentokrát taký pocit, lebo som sa ani nič nestihla spýtať a už bolo dovidenia :-| A na koľký deň robia asi to IUI, lebo môj manžel chodí na kamione a nedá sa mu hned prísť. Ja som mala tento mesiac ovuláciu na 15 DC, tak môžem s tým tak rátať alebo všetko závisí od toho ako budem reagovať na lieky?
juliet2812
9. júl 2010
Ahojte dievčatá,
práve som volala dokimu, ale ešte nie sú výsledky z krvi. Každú chvíľu majú byť. Povedali mi, že mi zavolajú.
Ja to už nevydržím. Mám strach |-|
noe
9. júl 2010
@juliet2812 bude to na naj.... spravicka, neboj 😉 Raz k nam vsetkym prileti bociana tvoju adresu si vybral prave teraz 🙂 🙂 🙂
juliet2812
9. júl 2010
Už to vieeeeem 🙂
Som tehu 🙂
HCG 417 - vraj je to dosť 🙂
Som úplne mimo ...
Ale v utorok mám ísť na sono, aby sa pre istotu vylúčilo mimomaternicové.
No teraz sa strašne teším 🙂
zuzuliatko12
9. júl 2010
@juliet2812 gratulujem 🙂
bobi3
9. júl 2010
@juliet2812 bingoooooooo 🙂 tešíme sa s tebou, a mimomaternicové nepripúšťame 😉 držkaj sa!
juliet2812
9. júl 2010
Ďakujem vám 🙂
som z toho strašne mimo, chvíľu mi je do plaču a chvíľu sa smejem.
noe
9. júl 2010
@zuzuliatko12 zalezi v 11 dc na sone ake velke budes mat folikuly. Podla toho ti vyrata doktor, ze ktory den. Ja som bola 1x na 13 dc a teraz 2x na 14dc. Takze rataj tak 2,3 mozno aj 4 dni po sone. No a manzel si to bude musiet naplanovat presne, rano na odber, podla tvojej ovulky sa bude urcovat termin. Drzim palce, aby vam to vyslo 😉
A na IUI sa neboj, pridete do Heliosu, manzel odovzda kamosov a potom o 2 hodiny pridete obaja. Mala som aj Dr. Gatovu aj Dr. Krajkovica a obaja su skveli. Vsetko co robili mi hovorili, kedy to moze boliet, kedy stipat..... tam je to zrazu uplne ine ako vonku v cakarni. Tam si NO. 1 🙂

noe
9. júl 2010
@juliet2812 BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAM !!! bocian dostal spravnu adresu 😉 teraz uz sa len tesit z babatka, ziadne negativne myslienky 😉
zuzuliatko12
9. júl 2010
@noe ak sa smiem spýtať, vyšlo Vám to? Ja mám z toho také zmiešané pocity :-|
noe
9. júl 2010
@zuzuliatko12 ja este neviem. Prvy krat sme mali len jedno vajicko, a teraz 3, takze sance sa zvysili. Ale az v pondelok idem na krv. A testovat sa bojim. Ale u nas je to len skusanie, aby sme nieco robili, ale pravdepodobnost uspechu je velmi nizka, kedze manzel ma hodne zly SPG.
Ale uz som nabrala odvahu a ideme si dat ziadost na IVF.