• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@noe no u nás je to tiež nie moc priaznivé so spermiogramom, môj ma len 1% normálnych spermií, čiže bieda :frowning2: ale množstvo aj pohyblivosť má v poriadku, tak odporučili toto, ale neviem neviem, či to má vôbec zmysel, ale aspoň niečo robíme :slight_smile:
9. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 tak ked je dobre mnozstvo, tak sa to jedno percento k vajicku iste dostane.... neboj...
9. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no v kútiku duše dúfam, že sa to podarí. Ale najdôležitejšie je optimisticky myslieť tak sa idem snažiť :slight_smile: a vy ste ako na tom?
9. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim optimisticky mysliet... :wink: avsak navalom pochybnosti sa asi nevyhnem.. a tak mi podchvilou napadne, ci sa to podarilo alebo nie..no ved uz asi o styri dni sa dozviem :wink: mm ma pomalsie mrsky...preto aj iui, okrem toho ze ja mam endometriouzu.. ale jemu sa to po troch mesiacoch uzivania profertilu zlepsilo...aspon sa dostal do normalu, ked uz nevynikal... tak teraz ostava len cakat :wink:
9. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas to ti úplne rozumiem, aj ja mám stále pochybnosti. Jeden deň je to lepšie druhý horšie a mám aj také dni, ktoré preplačem a pritom už jedno dieťaťko máme :slight_smile: Neboj, len to pekne vydrž a netestuj a bude to dobré :slight_smile: Ja už som sa dostala do takého štádia, že už netestujem lebo som potom z toho zdrvená a potom mi trvá aj 3 dni kým sa z toho dostanem, takže som si povedala dosť :slight_smile: Ja som zase nemávala ovuláciu a uvidím ako to dopadne tento mesiac :slight_smile:
9. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 v podstate ovu museli u mna stimulovat...bo som tiez posledne mesiace asi velmi nemala...som totiz po hormonalnej liecbe, kedy ti navodia umely prechod..a moje telo sa z toho nevedelo spamatat... takze k ovulacii a mrche mu treba teraz vyslovene pomahat.. nechcem testovat, i ked som zvedava...radsej som si ani nekupila ziadne testy..a kedze nic teraz doma nemam, tak ma to az tak nelaka...i ked lekarne su pred oknami asi tri..
9. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas aj ja som od januára bola na hormonálnej liečbe ale bolo to o ničom, lebo moja doki mi dala len injekcie a dátum kedy si ich mám pichať a potom už nič. Ani na folikumetrii som nebola, či je alebo nieje ovulácia. čiže o ničom. Tak sme si s manželom povedali, že toto nemá význam a objednala som sa do Heliosu a uvidíme
9. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 a kedy zacinate s iui a pripravou?
9. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no práve dnes som dostala mrchu, takže 19.7. idem na ultrazvuk a potom uvidíme kedy povedia, že ideme na to. A tebe koľký den robili IUI
9. júl 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dnes som 26dc a iui mi robili 15dc...ovu mala vraj byt 14dc
9. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle som to napisala...dnes som 23dc
9. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 ja uz po liekoch nikdy neviem,ci mam ovu - lebo si myslim,ze ano - ale ked pridem na sono-tak ani zdaleka...ja napr. mam ist na dalsie vysetrenie na 16.den, co by teoreticky mohlo byt po nej, ale zas teoreticky folikuly narastu len na cca 18-20 -takze by to malo byt akurat.

Mne lekar povedal,ze ci dozreju zavisi odo mna - ale ja som sa v tej rychlosti a soku nestihla ani spytat,ze ako to mam ovplyvnit. Neviete? Myslim len ,ze pozitivnym zmyslanim.
9. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 ale ked ma tvoj taky zly spg, tak predtym to asi tak nebolo,ked uz mate dieta. cim to je? stresu privela?
9. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...tak to netusim, ako sa da ovplyvnit, aby si mala ovu... to je divne...ale tak aspon to pozitivne myslenie .. ked uz nic ine.. :wink:
9. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie neviem čím to je, ale doktor povedal že sa pri tom dá otehotnieť aj prirodzene len to môže dlhšie trvať :wink: pretože množstvo aj pohyb spermií má o.k.. No môže to byť aj stresom aj životosprávou, môj manžel začal chodiť pred rokom na kamióne, tak my si myslíme, že je to preto.
A k tomu dozretiu vajíčok, môžem ti povedať, že pozitívnym myslením a strašne veľa zeleniny a ovocia, mne to odporučil doktor, keď som nemala ovuláciu a ešte mi povedal, že aj trošku mám športovať. :slight_smile: No a po 3 mesiacoch športovania a zdravej životosprávy som mala ovuláciu sama od seba a všetko prasklo ako malo :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet, velikánská gratulace, krásné zprávy, drž se :slight_smile:

holky, já mám čím dál víc pocit, že se něco v mém těle po IUI přece jen dělo - mám strašně silnou menstruaci, ale opravdu hrozně, a - s prominutím, že to napíšu tak naturálně - lítají ze mě už třetí den veliké kusance krvavé sliznice, to asi není úplně normální......buď je to po těch stimulačních injekcích a utrogestanu, po kterých tak moc narostla sliznice, nebo se mi tam možná něco vyvíjelo a neuchytilo :confused: :confused: :cry:
9. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka Uff, ako sa ti dari prezit take dni a este taka spara vonku. Najlepsie asi lezat kdesi pokrčená v kútiku a nech daju vsetci pokoj. Kolko dni ti bezne trva?
9. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka asi to nie je vobec prijemne..budes aj volat dokimu? Drz sa a nech to mas skoro za sebou
9. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, jj, bylo to děsivý, ale mrcha dneska skončila, tak už jsem aspoň mohla do bazénu, v tom vedřinci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ty tři dny to stálo za to, fuuuuj, ta mi dala, mrcha mrchovatá :angry: :angry:
normálně mi trvá těch 5 dní a je celkem bolestivá, ale takhle moc silné to nebývá...ale zase to rychle skončilo :grinning:

oknosmas, přežila jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dokimu volat nebudu, přímé číslo nemám a na protivnou recepci nemám náladu :frowning2: , jsme objednaní až na konec července, tak jim to povím tam, co se dělo, ale prý je to po těch hormonech normální :unamused:
11. júl 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: tak ja hlásim, že naše ďalšie IUI bude v piatok alebo v sobotu, podľa folíkov, v stredu idem ešte na sono... moc tomu síce neverím,ale aspoň mám pocit, že niečo robíme, lebo ináč by som sa asi zbláznila :unamused: držte palčeky :wink:
12. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ty si bola aj dnes? ja idem zajtra na foliku... a mam taky ten mikroskopcek, a tam uz ukazuje ovu,tak dufam,ze to nepresvihneme....uz som chora z toho pozorovania.
12. júl 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie hej, ja som bola dnes na folíky, no ešte boli malé, v stredu idem zas... ja ten mikroskop mám tiež, no mne vždy ukazoval blbosti. A kedy ti budú robiť IUI? Už zajtra?
12. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,zajtra mam ist len na sono - teda myslim,ze nie zajtra - lekar hovoril,ze ak dozreju - tak prichadza do uvahy streda-stvrtok. Tak uvidime....snazim sa pozitivne mysliet,ale uz ma prepadaju zas divne nalady,ze sa zas cosi skomplikuje a telo zastrajkuje.
12. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to už si spozorovala ovu? koľký DPO si? zbytočne o tom neuvažuj a nestresuj sa, lebo to môže zapôsobiť aj kontraproduktívne... a kam chodievaš?
12. júl 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky prajem vam vsetkym vela stastia na ceste za babatkami :slight_smile: Nas druhy pokus skoncil negativne a podavame ziadost na IVF, takze do bude tazky dlhy boj :unamused:
Majte sa krasne nech su coskoro v tejto teme same tehulky a mamulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ja mam dnes 15.den - ale podla lekara mam ovu neskôr - nie tabulkovo. Kedysi,ked som nemavala lieky som ovu aj citila, teraz je to take divne. Uvidim zajtra.
12. júl 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som dnes 25dc,11 den po ovu a mam pocit,ze mi uz v noci zacne mrcha..uz ma intenzivnejsie boli brucho,bolia prsia a mam pocit,ze zacinam spinit..je to celkom sklamanie,ale to asi poznate..dost som sa na to upla.a aby toho nebolo malo,tak uz asi 4 den mam neprijemne palenie tam dole a hoci som zacala pouzivat canesten,akosi to neprechadza..budem musiet asi ist za dokim..
12. júl 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@bobi3 takže IUI držím palce :slight_smile:

@noe mrzí ma ako dopadlo IUI ale hlavu hore..ja som bola ťiež na IVF a nieje to až také strašné a dá sa to v pohode prežiť, takže hlavu hore, neboj bude dobre :wink: terazu si hlavne oddýchni, uži s i leto a neboj prehrala si len bitku, nie vojnu :wink:
12. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko dakujem za povzbudenie, jasne dnesok je najhorsi. Zajtra zas vyjde slnko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie tak to sme na tom asi podobne, mne budú IUI robiť asi v 17 alebo 18DC... keď som brala lieky na stimuláciu, tak ovu došla trochu skôr... držím ti dnes palčeky, určite daj vedieť :wink:

@oknosmas ešte nehádž flintu do žita, eštš nekrvácaš, takže ešte je všetko možné... držím paľušky :wink:

@noe tak čo, slniečko vyšlo? :slight_smile: mrzí ma to, ale jedna prehratá bitky ešte neznamená, že si prehrala vojnu... my to vyhráme :wink: držkaj sa!!
13. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok