• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte dievčatá,
práve som prišla od lekára a je to v poriadkuuuuu :slight_smile: Je to dnu v maternici! :slight_smile:
Strašne sa teším, veľmi, je to pre mňa doslova neuveriteľné.
Vraj je to len začiatok 5. týždňa, lebo ja mám predĺžený cyklus, ale zatiaľ to videl dobré. O 2 týždne zase sono kontrola, bože, veľmi dúfam, že to bude ok aj o 2 týždne.
13. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@juliet2812 super správy..tai si to len pekne užívaj a teš sa, žiadny stres a posielaj tehu bacile nech sa na nás nalepia :wink:

@noe presne tak...život je sviňa ale treba ho vybojovať a dotiajhnuť tam kam my chceme držím palce :slight_smile:

@oknosmas pokial nejrvácaš tak nádej tu stále je..držím palce :slight_smile:
13. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 takze IUI sa zas nekona...uz som zufala zo seba,dnes ma chytila taka depka po tom.... zas nedozreli foliky...iba jeden a to uz aj prezrety vraj,tak ze to nejde riskovat. U mna lieky nezaberaju. Hovoril,ze budeme stimulovat injekciami asi, neviete akymi?
Bobi3 - tebe zelam,nech to vyjde.
13. júl 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie to ma mrzí :pensive: ja som zatiaľ injekciami nestimulovala, takže neviem... a ďakujem :wink: dúfam, že naše IUI sa konať bude...
13. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna ako zakliate,nevieme sa pohnut z jedneho miesta. Akurat ma mrzi,ze som si mala tie injekcie vypytat hned...otazka do plena: nevie niekto od ktoreho dna sa to picha a zvacsa ake?
13. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 to je skvele,uz sa len setri a oddychuj
@jonnie mrzi ma to,snad injekcie zaberu a budes sa skoro radovat z fazulky v brusku
@noe ani neviem co povedat,je tazke utesit v takychto chvilach.snad len..prajem ti vela sily a trpezlivosti
13. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby - musim sa naucit byt presvedcena,ze to vyjde...teraz v okoli bola jedna baba na umelom, ale myslim asi na IUI a ta bola od zaciatku presvedcena,ze to vyjde, este ja som hovorila,ze ako si moze byt taka ista...a vraj je fakt tehotna. U nej asi psychika....ja si stale myslim a vymyslim nieco negativne a tak sa to tiahne cely zivot. Kde sa da naucit inak pozerat na svet?
13. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie ahoj, neviem kde sa dá naučit pozarať na svet optimisticky ale ak to budeš vedieť tak daj vedieť, pretože ja som presné taká ako ty :wink: Vždy si nájdem prečo by to nemalo podariť a vždy tvrdím, že nemám v živote toľko šťastia aby to vyšlo :frowning2: Ale musíme to nejako spracovať a postaviť sa k tomu, ako tu už písali baby že je to len prehratá bitka, nie vojna a ja dúfam že raz to všetko vyhráme :wink:
13. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak ste citali alchymistu,bol tam jeden dobry postreh..vraj ak si nieco naozaj velmi zelas a samozrejme tomu musis aj verit,spoji sa cely vesmir,aby ti to dal..nieco v tom zmysle..ak sa naucime mysliet pozitivne a verit veciam,ony sa stanu.. Jedna pani mi vravela,ze ked nieco chcem,tak si nemam vraviet ze sa mi to stane alebo budem napr.tehotna,ale mam mysliet v pritomnom case..ze sa mi to stalo,som tehotna a podobne..a neriesit kedy to bude.proste verit a brat to tak,ze uz to je.. Nieco na tom asi bude..
13. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak si realne pozeram kociky...:slight_smile:)) ale fakt na pripade tej baby, s akympresvedcenim hovorila aj v praci,ze ona uz nepride,ze bude tehotna - este som si ja pomyslela-a potukala po cele,ze to by chcela nejako rychlo....a je to pravda-je tehotna
13. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: myslim,ze aj ja som,len test to este nestihol zaznamenat :D ale co ma po teste..no nie?
13. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to gratulujeeeeem

u nas lekar nevylucil,ze tento mesiac nic - ale prirodzene snazenie uz zavrhujem zdialky...lebo tolke roky a figu z toho - tolke pokusy lekarov,co som pojedla kadeco
13. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, naozaj nevies, kedy motyka vystreli a mozno prave ked to budes najmenej cakat... len tomu ver,...vsetko je mozne... ber to ako hotovu vec a nezatazuj viac svoju mysel tym.. proste to tak je a basta... a uzivaj si leto.. a bud rada, ze budes s velkym bruskom v zime a na jar...cize nie cez tieto horucavy :wink:
14. júl 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave vcera, ked som sla pozriet jednu znamu do prace...videli sme sa sice len 3x, ale myslim, ze sa s nou da dobre pokecat a tak ju smelo mozem nazvat znama, sme rozoberali tuto temu..pozitivne myslenie, ako je to dolezite v zivote, aby clovek mohol byt uspesny... a je to tak, bo ked si zacnes uz vopred vymyslat preco by sa nieco nemalo podarit, tak sa vlastne podvedome naprogramujes na prehru..moj sef je idealny priklad pozitivneho myslenia, ten si nikdy neuspech nepripusta a dari sa mu... naozaj.. do coho sa pusti, to mu vyjde...a ked nahodou nie, tak je ho heslo je: neuspech neexistuje, len uspech, ktory meska... alebo druhe jeho oblubene: nehladajte pekazky, ale riesenia.. a u neho to funguje...takze to musi fungovat
14. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas inak ako hovoris o tom pozitivnom mysleni asi to ma nieco do seba.. Ja ked som bola na IUI-čkach tak az pri poslednom som si povedala ze nedam sancu mojmu mozgu aby si myslel ze to nevyslo.. a kupodivu to vyslo :slight_smile: i ked pravda je taka ze ked to ma vyjst tak to vyjde ci myslis pozitivne alebo negativne :slight_smile: podla mna..

A chcela som sa este spytat myslite si ze na 12 DC je skoro na IUI?
14. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som mala 15dc iui, tak mne to pride skoro, ale ono to zavisi od folikulov, kedze my sme zacali stimulovat az 8dc, ked lekar zistil, ze u mna asi ovu len tak sama nebude..takze mozno to nie je az tak skoro
14. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas aha tak to nie je az tak skoro lebo ja som zacala uz 3 den stimulovat. Tak som zvedava ze ako to dopadne :slight_smile:
14. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, modra nie je to skoro... mala som jedno iui myslim 12dc a dalsie az 17 (?) sa mi zda... a naozaj tomu treba verit.. je to samozrejme aj o stasti, dobrom nacasovani a kadecom inom, ale bez tej viery by to asi vobec neslo :slight_smile:
14. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 tak dufam ze to vyjde aj na ten 12 den :wink:
14. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliet2812 gratulujem! drzim palce, aby to tak pekne aj pokracovalo... prepac, ze az teraz, skor som si nevsimla...
@jonnie ja som stimulovala merionalom, prvy krat od 3dc, dalsi krat od 5dc
@modra ja hovorim, ze nikdy nevies...
14. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81
ďakujem, veľmi dúfam, že to všetko bude v poriadku a bude pekne rásť
14. júl 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 a po stimulacii injekciami nic? mna stala nahana do IVF, aby sme asi ani na IUI neskusali. Len zial, blba doba, niet prace,niet penazi. Ako to robia ti Romovia - ze ich nic take netrapi a maju v tych osadach po kolko deti... a ja zial na to prachy nemam,aby som mohla mat dieta - aspon zatial nie.
14. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie ale ano... bola som tehotna po druhom iui s injekciami.. ale bohuzial mimomaternicove :pensive:
14. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je luto,ze to tak dopadlo.... co robime v zivote zle,ze nemame tolko praobycajneho stastia? asi ma chyta panika,depresia a vsetko dokopy...a pocit,ze nic neviem,nemam,nemozem nic....len cakat...a budem mat 60. a hlavu si budem tlct,ze preco som sama.
14. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, tak toto hned nechaj niekde v skrini a ani to odtial nevyberaj... depky ti nepomozu :wink: drz sa :slight_smile:
14. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie presne tak ako povedala kaciatko.. depku nechaj tak.. a kolko sa snazite? My uz 7 rokov a vidis som tu aj ked aj mna prepadaju depky ale co narobim.. :slight_smile: :wink:
14. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze depky su normalne... uprimne, asi by nebolo normalne keby sme boli v jednom kuse vysmiate a maximalne spokojne... ale treba ju poslat prec, vsak cisielko :wink:
14. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@modra my tiez 7 rokov...roky idu, a sance sa minimalizuju. Aj ja starnem,aj partner...a nepredstavovala som si to tak,ze dieta bude mat dedkovcov rodicov... a mozno riesim zbytocnost,ze ziadne nebude. Inak,neviem ako u vas, ale u mna je to des-aj vo vztahu,potom viem byt neznesitelna, uz mi to asi udiera na mozog. Nemam ani sil odpisat kamaratke na SMS,ze sa jej narodilo dietatko...ved prajem vsetkym, ale preco vsade dookola sa rodia? Logicky vsetko chapem, ale...zostava len dufat.
14. júl 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne, kači, s depkami het niekam do čerta :grinning:

14. júl 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk baby, dlho som tu nebola :grinning: kedze posledne (tretie) IUI sme riesili tusim v marci a nist...tak si vas iba precitam
14. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok