• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
A vidim, ze sme vsetky rovnake - mame rovnake trapenia, pocity, depky a snahu uverit, ze to vyjde. Ja som sa pri prvom IUI tvarila, ze som urcite tehotna, pri druhom som bola skepticka a pri tretom som sa rozhodla, ze to vyjde. A ono nic. Tak si vyberte. Teraz som druhy mesiac po laparke a v sobotu ocakavam MS....A tiez by som rada verila, ze nepride a vsetky mozne aj nemozne priznaky (ze by to snad vyslo) sa snazim nevsimat si... a aby som nebola zase po prichode MS nestastna (a to budem aj tak), tak si uz dopredu hovorim, ze to zase nevyslo... slusna schizofrenia, co? :dizzy_face:
14. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie no tak sme na tom rovnako.. Moje o 10 rokov mladsie zname su tehotne a rodia vo velkom takze si pripadam uz ako stara koza :slight_smile: :slight_smile: aj ja mam depky z toho niekedy som zufala ale momentalne mam svetle obdobie lebo som sa znova pustila do stimulacii a verim ze to pride a dotiahneme to do uspesneho konca (kedze som uz 2x potratila).. Drzim vam vsetkym palce..
14. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte princezny, aká smutná nálada tu panuje :cry: to koľko máte všetky rokov, že takto tu smutníčkujete? :pensive: ja som mala 33 a tiež žiadne mimi na obzore... a ešte aj IUI mi zrušili, lebo vajká nedozreli, tak sme s drahým hneď podali žiadosť na IVF... :confounded: hej, finančne to asi bude náročné, ale nejako to zvládneme, len keby sa podarilo :pensive:

držím všetkým palčulky :wink:
15. júl 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 cakam, co sa bude diat dalej...testy kupene uz nemam, ak do vikendu nic nepride, tak pojdem kupit a urobim..potom...ale verim, ze uz som tehulka.. verim tomu, i ked je tu stale more pochybnosti, preco by sa to nemalo podarit...ono to vyslo... a bobi3, ja budem mat tento rok 30... :wink:
15. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas 30 je ešte v pohode, ja som to začala pociťovať asi pred rokom, že už je fak najvyšší čas :angry: a dosť ma to stresuje... či to vlastne vôbec stihnem... :unamused:
15. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 iste ano...stihnes...ani nebudes vediet ako .. a uz to tu bude... naozaj.. a teraz si vobec nevymyslam.. drzim palec..
15. júl 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa veku tyka, asi to naozaj citime rozne...ja po babatku tuzim uz hoooooooooooodne dlho, i ked sme to zacali riesit az neskor...lebo nebolo co riesit predtym..
15. júl 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas si zlatá, ďakujem :wink: tak ja bábätko riešim asi od mojej 28 - 29ky... no partner bol iného názoru, tak sme to po asi dvojročnom boji vzdali a rozišli sa :frowning2: intenzívnejšie však na tom pracujem až teraz s novým partnerom(už s manželom :wink: ) no stále sa nedarí... takže občas si aj vyčítam, že som to možno mala riešiť podstatne skôr... tak ale určite to poznáš, najprv škola, potom zamestnanie, potom bývanie... :unamused:
15. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 asi tak, vzdy je daco prednejsie..i ked u mna to bolo tiez jasne, proste som chcela babo a mm bol podobneho nazoru, ze je velmi skoro a este treba to a potom to... a tak sme najskor davali velky pozor, aby sa nic nestalo a teraz, ked uz by sme chceli,aby sa stalo, tak prisli problemy..a mozem si buchat hlavu o stenu.. no, nenarobim s tym nic a preto ostava len bojovat..a verit a tesit sa na to a z toho.. :wink:
15. júl 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ono asi všetko má svoj zmysel a tak to proste malo byť... aspoň ja sa tým tak ospravedlňujem... no vidím moju sestru, je 9 rokov mladšia, ešte ani nemajú poriadne bývanie, auto na leasing, nedokončila si ani školu a je tehotná... neviem čo je lepšie, no možno keby som to takto riešila v tom veku aj ja, tak možno by fakt nebol problém... neviem... no každopádne chcem traz bojovať a budem!!! :wink: aj tebe veľa šťastíčka :slight_smile:
15. júl 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 tak to ma byt... ideme do boja..a budeme bojovat co to da... a zvitazime :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :slight_smile:
15. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá presne ako píše Kači..do čerta s depkami...je to ťažké, ale čo je ľahké..nebojte, ak sa nevzdáme a budeme bojovať a pomáhať si tak mi to vyhráme :wink: treba veriť pretože raz sa šťastie unaví a sadne si aj na nás :slight_smile:
15. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko
ahoj kvetinka, ako sa mas dlho som ta tu necitala.... pozdravujem Ta :wink:
15. júl 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad ahoj moja..ja dobre..chodím trošku pomenej ale sem tam prebehnem čo sa tu deje..ako sa máš, ty mi povedz ako ste teda natom momentálne?
16. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, musim skonstatovat, ze nas pokus prvaho iui nevysiel..mrcha sice este neprisla, ale test je stale uplne biely.. (mama test, citlivost 10).. takze zrejme tie folikuly proste nepraskli, ovu vobec ani nebola, vsetko bolo zbytocne a teraz tam su z nich cysty, ktore sposobuju to pichanie na vajecniku...a cakaju, kedy prasknu...a mrcha nic, lebo mozog nedostal info, ze ovu uz davno mala byt...hm..to je moj nazor, pojdem v pondelok zistit, ci je to aj primarov nazor, snad tam este bude a nebude mat dovolenku :frowning2: :cry: :unamused:
ale uz som asi z toho najhorsieho vonku..dufam, moje tusenie tu uz bolo skor a preto ma to vlastne cele ani neprekvapilo..len to mrzi a boli, ale slzy uz vyschli..
snad dalsi pokus bude uspesnejsi... prajem vam viac stastia a uspesnosti...a krasne zdrave babatka v brusku :pensive:

17. júl 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas to ma mrzí... a ako vieš že folíky nepraskli? nepichala si pregnyl? nám to tiež teraz nevyšlo- to prirodzené snaženie čo nám dr naplánovala namiesto iui... tak teraz na to ideme v auguste... tento cyklus mi ide znížiť prolaktín a potom hupsneme na to...
tiež som si poplakala ale už to hádam bude dobre...
17. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne nedal lekar pregnyl...takze preto si to myslim... chcem za nim zajst a dohodnut sa, aby sme dalsi cyklus skusili aj s pregnylom a pripadne aj dake lieky po ako duphaston alebo nieco podobne...teraz totiz povedal, ze nic nie je treba..a foliky sa uz pred zakrokom nekontrolovali..tak preto si to myslim..aj ze ma picha vajecnik...no z coho by to bolo? tak ti prajem, nech uz to naozaj vyjde..aj vam...
17. júl 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no nám dr hneď na prvej návšteve dala pregnyl-vraj ho určite budeme potrebovať, už od druhého júna ho mám v chladničke a čaká ná použitie,... snáď v auguste sa dočká... :wink: a ani dufík si nemala... ?toho mám doma stádo.... hi hi to mi ho dr dala že keby náhodou sa podarilo, ale teda sa nie... a ešte aby som mala pravidelnú mrchu- pretože skrz ten prolaktín prirodzene neovulujem...a pokial nemám stimulku tak mávam megacykly... takže dufik musím keď nechcem byť bez mrchy aj 2-3 mesiace...
17. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu no, uz viem, co si vsetko budem pytat na najblizsej kontrole...
17. júl 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no ale to by mal dať doky automaticky nie že pacientka si to musí vypýtať aby to bolo tak ako má...nie?
17. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu no, uz je asi neskoro to riesit... zial.. uz sa len sustredit na nove
17. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas to máš pravdu... pekne sa budeme sústrediť na novú šancu... a vy idete hneď na ďalšie iui? aj si ste niečím stimulovali? my hej a dr. povedala že tento cyklus dáme pauzu od stimulky a potom v polovici augusta ideme na to...
17. júl 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mali sme clostyl...este neviem, ako budeme dalej, ci budeme znova stimulovat...ani netusim, ci bude mozne ist hned na dalsie kolo...velmi by som si to priala...ale vsetko rozhodne lekar
17. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no aj ja som mala clostil, no a mne dr povedala už pred touto stimulkou že bude určite jeden cyklus pauza že aby sme to telo nelumpovali tak... a nakoniec aj tak prišli výsledky z hp a ten môj prolaktín sa rozhodla teraz riešiť... takže možno ak ten zrazí vraj vajká budú rásť aj samé, pretože vraj kvôli tomu prolaktínu neovulujem... tak som sama zvedavá, ale teraz budem bez kontroly, pretože dr. má 2 týždne dovolenku... ale asi si budem tento cyklus merať bt, aby som vedela že čo a ako... aj keď mi to dr. zakázala...
17. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu preco ti zakazala merat bt? to je zvlastne...asi budem chciet, aby mi urobili hormonalny profil a vsetky tie veci..nech sa uz zisti, preco sa to stale nedari..mozno to bude tiez prolaktinom, kedze moje starsie sestry s tym mali trocha problem..no tak uvidime..
18. júl 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no my keď sme boli na prvej konzultácii v iscare tak som našej dr. vytasila moje prekrásne urobené grafy z ff síce boli anovulačné... hi a tolko sa nasmiala že to ešte nevidela... ale mi to zakázala, povedala že to teraz mám nechať na ňu a mojho dr. že ma to len zbytočne stresuje a aby som s tým prestala...že budem kontrolovaná nimi- a teda folikulometria a tak... takže z bt som prestala...
no a ty nemáš urobený hp a bola si už na iui... mne to dr. chcela ešte pred tým urobiť... a teda aj urobila...no ale možno to netreba... viem že niektoré centrá alebo lekári si dokonca vyžadujú pred iui aj laparku...
18. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na laparke som bola v januari..kvoli endometrioze..takze tu podmienku sme asi splnili :wink: asi sa budem viac pytat na tie veci a viac informovat o tom, co by sme mohli a mali este urobit
18. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no vidíš a ja som napr na laparke nebola... a ani to zatial nie je treba... dr. povedala že až keby sa nepodarili iui tak potom pred ivf mi to spravia... ale teda dúfam že až tak ďaleko sa nedostaneme :slight_smile:
18. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky IUIačky,
zdravím vás po dlouhé době, přišla jsem vás jen pozdravit a popřát hodně sil a štěstí :dizzy_face:
monika001, ell, cisielko, bobi3, marad atd. ahojte kočky! :wink:
posílám vám fotku dcerky a přeju krásné léto a hlavně vám ze srdce přeju... však vy víte co! :wink: :wink: :wink:
porod byl v pohodě a hned 3. den nás pustili, vše ok... myslím často i na @ell jak to zvládá se dvěma prckam, musíš být supermamča :sweat_smile: :dizzy_face: pozdravuj klučíky!
18. júl 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok