• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@emers no krása :slight_smile: zlatučký pokladík, moc moc blahoželám!!! tak u nás zatiaľ nič nové, laparka za mnou, aj 3IUI neúspešne, najnovšie sme už podali žiadosť na IVF :unamused: takže to čo som si ani nepripúšťala, že budeme raz potrebovať, bude asi skutočnosťou... predpokladám, že stimulovať budem niekedy na prelome augusta - septembra...
prajem moc radosti z malej, som rada, že pôrod bol ok, aj všetko okolo, tak teraz si to už len užívajte :wink: a aké meno ste jej dali?
19. júl 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emers no krása :slight_smile: zlatučký pokladík, moc moc blahoželám!!! tak u nás zatiaľ nič nové, laparka za mnou, aj 3IUI neúspešne, najnovšie sme už podali žiadosť na IVF :unamused: takže to čo som si ani nepripúšťala, že budeme raz potrebovať, bude asi skutočnosťou... predpokladám, že stimulovať budem niekedy na prelome augusta - septembra...
prajem moc radosti z malej, som rada, že pôrod bol ok, aj všetko okolo, tak teraz si to už len užívajte :wink: a aké meno ste jej dali?
19. júl 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja som akurát prišla z heliosu a v stredu ideme na 1 IUI. Bojím, bojím :frowning2: , mám len 2 folikuli na pravej strane a na ľavom nieje nič, vraj sa mu nechce nič produkovať :slight_smile:, takže šance sa znížili no ale musíme bojovať a pripraviť si pozitívne myslenie :wink:
19. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emers ahoj dievča..malá je krásne, a ekdy že sa to stalo???????????? gratulujem tži a želám vám zdravíčko a šťastíčko, elbo to vám je treba..napíš nám viac ako to celé prebehlo ako sa máte a podobne

:grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 a veď dva folíky je dosť- nie? ja som mala len jeden a mala som ísť na iui...
19. júl 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu no mne povedal doktor, že na pravej strane je to o.k ale ten ľavý vaječník neprodukuje nič, tak preto :frowning2:
19. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 no ja mám na pravom pco takže od tial sa toho asi vela tiež nedočkám... ja sa spolieham na ten lavý... tej je ok...
19. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu no ja vôbec neviem, či mám priechodný ten pravý vajíčkovod, takže mám z toho strach ale doki mi povedal, že keď už mám jedno dieťa, že aspoň jeden budem mať priechodný, tak ja len dúfam, že je to z tej pravej strany keď ten ľavý sa ulieva :unamused:
19. júl 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš tak to teda nie je také zlé... ja neviem či ich mám priechodné ale dr. vravela že pokial som nemala žiadne zápaly anii nič také tak by mali byť vpoho...
20. júl 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moje 1 IUI je za mnou, dnes som bola v Heliose a teraz mi zostáva len čakať. Včera ma začali boleť zuby, tak som celé poobedie hľadala nejakého zubára samozrajme nič a aby toho nebolo málo tak večer sme museli ešte utekať so synom na pohotovosť lebo mal vysokú horúčku, tak si myslím že z toho asi nič nebude pretože som bola v strese a ešte ma aj tie zuby ukrutne boleli :frowning2: Ale tieto 2 dni budem oddychovať aby som mala lepší pocit, že som preto urobila všetko :slight_smile:
21. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky prosím o radu: včera jsem byla poprvé na IUI a dnes jsem slabě krvácela. Stalo se to někomu z vás taky? Může to být ještě z toho zákroku? Jsem trošku vyplašená...
21. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 čo ty vieš... možno práve preto sa to podarí, moja kámoška otehotnela vtedy keď si myslela že v žiadnom prípade nemohla bo mala také brutál stresy...

@dyny neporadím bo mňa to ešte len čaká... ale čo som si čítala tak a čo mi aj nejaké babenky písali tak sa to môže stať že po zákroku trošku špiníš...
21. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dyny ahoj, aj ja som bola včera na 1 IUI a doktor mi povedal, že špinenie je 2-3 dni úplne normálne, tak sa neboj a len pekne oddychuj :slight_smile:
22. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Zuzuliatko držím palce aby všetko doapdlo..a nehádž flintu do žita, to že ti nebolo najlepšie neznamená že to nevýde...držím palce :wink:

Dyny...špinenie je úplne normálne, takže žiadny stres a užívaj si to :wink:
22. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko ďakujem pekne. Uvidíme o 2 týždne :slight_smile:
22. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 to nie mne sa vytvoril len jeden minule aj teraz
22. júl 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kolko ste boli doma po iui hovoril vam doktor že mate byť doma alebo možte chodit do práce????? dakujem
22. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin mne povedal doki, že také 2 dni kľudový režim a potom všetko normálne ak nebudem mať bolesti
22. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 hm mne nepovedali vobec nič v den zákroku som ostala doma ale na druhý den som musela do roboty to iste aj minulí pokus. ale brala som to lazo plažo nestresovať nenaťahovať sa to urobím až do 30.7 teda do testu :slight_smile: na druhý den ma bolela tá strana vaječníku kde bola ovulka až do chrbta aj ma pichá sem tam v podbrušku ale nenahováram si že to niečo znamená lebo prví krát som to tak prežívala že pri oznamení výsledku som strašne plakala
22. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin neboj, bude dobre:slight_smile:)) Ja si to tiež nejako nepripúšťam, lebo by som sa zbláznila ale keď sa dozviem správu, tak určite budem plakať, či už od radosti alebo sklamania. Ja som taký citlivko
22. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 no to aj ja tak nech nám to víde :slight_smile: a čo sexovanie počas čakania na výsledok??
22. júl 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin no my to máme troška zložitejšie, lebo môj manžel chodí na kamióne ale určite by mi to pomohlo :slight_smile:
22. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin aj tebe držím prsty :slight_smile:
22. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 jjaj my sme včera sexovali ale nebolo to ono
22. júl 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin ja si myslím, že keď čakáš na výsledok, tak to nikdy nebude ono :unamused: Ja sa teraz neviem až tak uvolniť aby som si to užila ale zase také mazlenie s mojím mužíčkom, hneď by som utekal za ním :slight_smile:
22. júl 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky za odpověd - tak už jsem klidnější, když vím, že se to může stát :slight_smile:
držím palce ať se všechny brzo dočkáme :slight_smile:
22. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak ja mám tiež odložené iUI, lebo minulý mesiac mi dozreli 4 vajíčka a to je vraj dosť velké riziko štvorčiat, tak sa nič nedialo a stopli to, teraz mi ovulácia vychádza presne na dni, keď je v centre dovča, takže najbližší pokus o IUI mi vychádza tak koncom augusta a ak nič tak rovno na IVF
23. júl 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ahoj, tak to už nie je tak ďaleko a určite Ti to rýchlo ubehne :wink: A kde chodíš do centra? Mne teraz dozreli 2 folikuli, tak uvidíme či z toho niečo bude :slight_smile:
23. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina aj nám to vychádza na koniec augusta, v júli sme ho mali tiež odložené skrz štátny sviatok a teraz pre dovolenku našej dr... tak koniec augusta to istí :slight_smile:
23. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 2du tak akurát super. Chodím do Iscare Martin

@kitu to fak ako naschvál, že? :slight_smile:

Juuuj baby ale sa už teším keď to výjde, konečne nebudem musieť robiť ako spalšená testy každý mesiac, že čo ak náhodou :grinning:
23. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to tu už písala nám to vychádzalo na 5.7. takže smola a tenot mesiac pre dokynkynu dovolenku a moj vysoký prolaktín pauza a potom nám to vychádza na koniec augusta- ale zas na 29. tak si to sam atrošku posuniem o dva dni skor vysadím dufík a bude to na 27. tak asi tak :grinning:
23. júl 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok