• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@emers ahoooj! Gratulujem k babtku, krasna je! Boze, ani sa mi to verit nechce ze uz mame deticky :grinning: ja to zvladam zatial v pohode, mali su dobri, neplacu vela a uz sa zacali usmievat a vydavat take rozne hlasky a su straaasne zlati :dizzy_face: takze si to uzivam! KOlko vazila malinka ked sa narodila? este raz gratulujem a tesim sa s tebou!!! :wink:
Posielam fotecku malych v ich "leteckych" ciapockach :sunglasses:
25. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @ell :slight_smile:
chlapci sú prekrásny, rastú ako z vody :slight_smile: Ako sa Vám darí?
25. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 Kenya, mame sa super. Mai rastu a papaju a uz naozaj zacinaju byt komunikativni, aj o hracky uz maju zaujem - take hrkatka co sa nad nich zavesia :sunglasses: papaju kaze 3-4h takze toho vela nenaspimw, ale uz sme si asi zvykli. ja zatal este kojim, teda kojim maxim a odsavam mliecko pre timura
:wink: na slovensku budem do novembra tak ak by bolo nejake stretko dajte vediet!!!!
A ty ako pokracujes? nestiham vas citat dozadu...sorry :sweat_smile: drzim palceky!
25. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell to som rada, že sa máte skvele :slight_smile: Nás čaká o chvíľu IVF - veríme, že naše prvé a posledné. Začala som už pichať injekcie do bruška tak sa nám to už blíži :slight_smile: Určite sa ozveme, keď bude nejaké stretko :slight_smile: Posielam objatie :slight_smile:
25. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell krásni chlapčekovia!!! opatrujte sa :slight_smile:
26. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell sú úplne rozkošní a ako už narástli, to je neskutočné..vidím, že si to riadne užívaš, však tak to má byť..držím place a teším sa na dalšie fotečky..ani prvda nieje ako to letí, ešte nedávno boli v brušku :slight_smile:
26. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko čo v brušku, ešte nedávno boli len na pláne, že ell? :wink:
26. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
@ell : jé to jsou frajeři!!! :dizzy_face: super, že to tak krásně zvládáte!
malá vážila 2700g, ale v 5 týdnech už měla teď přes 4 kila :grinning: je velký jedlík
no stejně tě obdivuju :wink: tento týden se uvidím s kamoškou, která čeká taky dvojčátka :slight_smile:

holky IUIačky, tak ať se daří :wink: :wink: :wink: a ono to neuvěřitelně letí a uvidíte, taky sem budete dávat fotečky dětí jako my :wink:
myslím, že zrovna v toto období před rokem jsem do tohoto tématu začala nakukovat! :sweat_smile:

Pozdrav z kočárku posíláme...
26. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emers je rozkošná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emers je krásna, musíš byť šťastnučjá ako blška, že ju už máš konečne pri sebe :slight_smile:
26. júl 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa Vás opýtať, kedy sa oplatí urobiť test po IUI. ďakujem
27. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 - väčšinou hovoria dr že na 14 deň...
27. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 to áno, ale ukázalo niekedy aj skôr? ja by som chcela robiť 11 dní po, ale neviem :wink: Na druhej strane som strašne zvedavá a už by som to chcela vedieť
27. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ZUZULIATKO12 myslím, že baby si zvyknú robiť ja na 11 deň, záleží to však hlavne od teba :wink:
27. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 - hej myslím, že boli kočky ktoré robili skôr :wink: ale zasa každá sme iná. Keď niekomu ukázalo na 11 deň tebe nemusí.. ale zasa môže...
27. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak zuzi môže ukázať ale ešte aj nemusí... a potom sa budeš zbytočne stresovať že ešte nič a možno tam už dačo bude len to ešte test nezachytí...ja by som počkala...
27. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu no asi máte pravdu, ale neviem či to vydržím :wink: Prvé 4 dni ma bolelo pri vaječníkoch a teraz už nič, tak neviem, ale asi z toho nebude nič aj keď v kútiku duše strašne dúfam, že sa to podarilo :slight_smile:
27. júl 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neboj podarí... musí sa to podariť...
27. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu bodaj by si mala pravdu, ale raz sa určite dočkáme, len tomu treba veriť :wink:
27. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata, chcela by som Vás povzbudiť, už dlhšie čítam Vašu diskusiu, tiež som absolvovala iui, a dnes mi vyšiel pozitívny test, bola to naša 2 iui, zajtra idem na krv. tak sa držte, my sme sa dočkali takmer po troch rokoch :slight_smile:
28. júl 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka12 ...tak Ti srdečne gratulujem :slight_smile: , ja chcem robiť test v nedeľu :slight_smile:
28. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianka gratulujem a držím palce :slight_smile:
29. júl 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...moj doktor ma tiez chce poslat na IUI...vy baby mate ake problemy ze sa vam nepodarilo prirodzene otehotniet???my sme podla lekarov obidvaja v poriadku ale rok sa nam nedari :frowning2:
29. júl 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a máte už všetky testy za sebou? Ja som bola tiež na tom, že sme v poriadku, 1 dieťatko už mám a mužov spermiogram dobrý, dokonca vraj vysoké množstvo spermii, ja mávam pravidelný menzes aj ovulácia aj všetko, keďze som to chcela unáhliť neváhala som ani nad laparoskopiou, kde mi teda veľa nezistili len male zrasty na pravej strane, ktkoré rozrušili. Už som si nahovárala také že jedine nepriechodný hlien a išli sme do CAR, kde robia spermiogram rozšírený a zrazu bác, teratozoospermia. Morfológia 1%. No a už sme skončili, takže ideme skúsiť IUI, čomu ale pri takejto morfologii šancu nedávam a ptom zrejme IVF
29. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina testy mame za sebou len tie bezne moj doky mi robil cytologiu kt.je ok a chodila som knemu v obdobi ovulky ci ovulujem aj to je ok a muz bol na vysetreni je tiez ok..ine vysetrenia sme neabsolvovali........niv somnou gynekol.nerobi ani lieky mi nedal ziadne napr.ten clostyl a povedal ze este 3 mesiace mame cakat a ze ked nic tak nas posle na IUI....ale na nete pisu ze je malo percentna uspesnost toho tak dako nechcem nato ist.......tak neviem co mam robit
29. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina a ty si z BB??ja tiez
29. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej z BB :slight_smile:. Mne tiež nedával žiadne lieky, keď videl že všetko je v poriadku. A na IUI ťa nemusí posielať on, stačí ak pôjdeš do centra sama, tam nepotrebuješ žiadne doporučenie, proste si len zavoláš a objednáš sa. A tvojmu mužovi už robili spermiogram?
@petuska123
29. júl 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina hej robili mu doki kubis ma ho v poriadku........takze aj vy ste ok a nedari sa??chodite do toho martina???kolko sa snazite???a ty mas koho gynekologa???uz si mala aj ten IUI???
29. júl 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 zavisi od toho, co beries ako malu uspesnost... ak ste obaja ok, treba skusit, je tu dost kociek, ktore otehotneli po iui :wink:
29. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok