• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@andika10 díky za info, moc :slight_smile:
26. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sovicka_ :slight_smile: nie je zač
26. aug 2010 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Díky za radu, takže do toho pojdem :slight_smile:. V nedeľu ma čaká kontrolné sono, no a ak dopadne dobre, v útorok IUI :slight_smile:.
27. aug 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 no klasika Clostlom od 3 po 7 den, ale som sa z neho prestimulovala :slight_smile:
27. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 Držím palce,dúfam že to výjde, mne sa tiež snažíme. Teraz pôjdem na tretiu IUI, akosi sa nám nedarí. A potom už na IVF. Dávam žiadosť do poisťovne o preplatenie injekcií tak uvidím.
27. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Pozerala som, že si z TN a chodíš do BA? Nemala by si bližšie Martin? Ja som z PB a chodíme do Martina. Sú tam zlatí lekári, majú ku ženám dobrý prístup. Tiež som rozmýšľala, že ak nevyjde toto IUI, tak sa budem informovať o IVF. Ako dlho trvá, kým ti schváli poisťovňa žiadosť?
27. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita Ahoj, ty si podstúpila IVF s darovaným vajíčkom? Dlho si čakala na darkyňu? A prečo si chodila do Brna, Helios v MT nemá darkyne na vajíčka?
27. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj, keď chceš ísť ako samoplatca, myslím, že v MT bola uvedená cena za IVF 1500€. Je to dosť drahé, ja by som radšej počkala na poisťovňu, ako ti písala brita, ten mesiac vydržíš :slight_smile:...
27. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 Ahoj, ano ja mam IVF s darovanymi vajickami. V martine v Heliose by som na darkynu cakala 4 roky, preto sme isli do Brna do Reprofitu. Boli sme tam v aprili a uz v auguste sme isli na ET. Takze to islo dost rychlo. Ja mam 34 rokov a cakat 4 roky je pre mna uz neunosne, tak sme skusili to Brno. :wink:
27. aug 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita Ak to nie je pre teba moc súkromné, môžeš mi povedať, z akého dôvodu si si vybrala darcovské vajíčka? Nevytvárajú sa ti vlastné, či je v tom niečo iné? Ak nechceš, nemusíš odpovedať :wink: .
27. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - ktore mate skusenosti s IUI v Iscare - robili vam niekomu IUI aj hned dva cykly po sebe..ja to tak chcem-ale sestricka sa divila :sweat_smile:
27. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 Ja som mala predtym 3 IVF s vlastnymi, ale vzdy sa ich vystimulovalo hrozne malo, raz dve, raz jedno a raz nula. Potom sa zistilo, ze mam vysoke FSH - 29 (strop je tusim 10), co znamena, ze moje vajicka su uz nekvalitne, nedozrievaju, hovori sa tomu predcasne ovarialne zlyhanie a to mam "len" 34 rokov. Jedina moznost, ako teda otehotniet, pre mna zostalo tak prijat darovane vajicko, ked s vlastnymi nemam sancu. Takze preto. Nemala som an vyber. :wink:
27. aug 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko my sme mali isť na iui teraz v piatok ale nakoniec sme nemuseli :slight_smile:
ale čo mi dr. vravela tak je lepšie ak máš aj stimulku- medzi dvomi iui mať jeden cyklus čistý- vraj aby sa telo trošku spamätalo...ale ak nepotrebujete stimulku tak asi môžu byť aj dva za sebou...
29. aug 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko ...sice niee v iscare ale mne robili iui aj 2 cykly po sebe.tento rok som bola v marci a hne d na to v apríli a to vyslo.
29. aug 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko Ahoj, mne nerobili IUI v Iscare, ale idem dva cykly po sebe - v MT s tým nebol problém, tak kľudne choď. Na kedy ti vychádza druhé IUI? Prajem veľa šťastia :slight_smile:, nech sa podarí. :wink:
30. aug 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukor - to je super :dizzy_face:

@roja310 neviem na kedy mi vide IUI, ale ak mi zaberie rovnako clostyl tak buducu sobotu...
30. aug 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 Ahoj, IUI mi robia v TN, ale IVF by som asi šla do BA. Akosi som vôbec neuvazovala nad MT, ale skusit to mozem. Uvidim ako vyjde tretia IUI. Neviem presne kolko bude trvat schvalenie z poistovne, ale pocula som, ze sa to podarilo uz aj za 3 tyzdne. Uz som z toho akási zúfala :frowning2: , skusam uz aj Dr. Jonasa, kamaratka z jeho vypoctu 2x otehotnela a splnilo sa jej aj pohlavie. Vcera mi prisiel vypocet, na budúci tyzden mam 3 plodne dni tak uvidime. Budeme skusat. :slight_smile:
31. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Tak to ti držím palce, nech sa podarí :slight_smile:. Ja som bola v útorok na IUI, tak čakám :unamused: ...
2. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dne 16.8.2010 po 9 měsících jsem se rozhodl ukončit svou plaveckou kariéru a stal jsem se suchozemcem.
Jmenuji se Martínek a přesto, že měřím jen 50cm a vážím 2700g, jsem pro maminku a tatínka tím největším pokladem na světě. Foto v albu :wink:

@petronela82 Co se proboha stalo? Tak já ti chci gratulovat , a pak jak najedu na tvé foto, tak čtu o revizi. :cry:

@kajka39
Ahoj. Ta tvá slova, že jsem ti pomohla k fyzioterapeutce mě dojala. Je hezké, že si se o mě zmínila. Děkuji moc.
Jsem asi moc přecitlivělá a dost naměko. Bulím tu jak želva. Jsem moc ráda, že se to zase pohlo a ty se třeba už zanedlouho dočkáš svého snu. :wink:

Já se omlouvám, že jsem nedala vědět o narození malého dříve, ale měla jsem co dělat a k PC se nešlo dostat.
Malý je moc hodný. V noci se budí na kojení jen jednou. Tedy už jen jednou. Začátek byl těžký, to jsem jej měla u prsa co 3/4 hod. A přes den se budí co 2 a 1/2 hod. Porodní váhu měl 2700g, z porodnice jsme odcházeli s váhou 2610g a dnes už máme 3040g. A co se týče porodu, ten byl rychlý. Na klistýr už nebyl čas a na epidural také né. V 7:20 jsme přijeli k porodnici 7:25 jsem už leřela na porodním křesle a 7:42 se malý narodil. No málem jsem už porodila na vrátnici, ale 20min jsme čekaly, protože jsem měla nateklou branku, jak jsem cestou do porodnice tlačila, takže mi ji dr. rozmasírovala, aby mě malý neroztrhal.
3. sep 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag gratulujem ti k synčekovi, želám vám všetko dobré a hlavne veľa zdravia, to je dôležité :slight_smile:

@petronela82 myslíím na teba silno peti..som stebou..je mi to hrozne ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá Vám sa koľko folikov vytvorilo pri bežnej stimulácii Clostylom?
7. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Ahoj, prvýkrát 3, o mesiac iba 1, no a do tretice 2 . Tebe sa koľko?
7. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roja310 na jednej strane? či dokopy?
Mne sa prvykrat na lavom 4 a na pravom 1, tak mi to zrušili, že som prestimulovana a druhý krát 2 na jednej strane a 1 väčší a 1menší na druhej strane....
8. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cisielko
ahoj, děkuji ti za gratulaci. Doufám, že už se vám všem splní to nejtajnější přání. je to krásný pocit držet ten uzlíček v náručí, ale také je konec veškeré pohodě. Malý mi dá hodně zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem
14. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky je tu nekdo koho ceka v rijnu/listopadu IUI?Nebo komu IUI vyslo pozitivne?
14. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá, som tu nová, ale už dlho vás čítam. Chcem vás povzbudiť a povedať, že zázraky sa dejú. Bola som 4x na IUI a posledné vyšlo. Prvému IUI som moc neverila, od druhého som očakávala viac, tretiemu som verila úplne. Keď vyšlo aj tretie negatívne, tak som si chcela dať pauzu. Nepripúšťala som si možnosť, že pôjdem na IVF a rozhodla som sa, že vyskúšam ešte 4 IUI a to vyšlo. Len treba tomu veriť. Dnes som bola u doktora a videla som biť srdiečko, úžasný pocit.
Tak to nevzdávajte, raz sa to určite podarí.:slight_smile:
14. sep 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko118 ,

zavidim a blahozelam :slight_smile:
15. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko118 tak to si gratulujem, ja mam tiež ten pocit a to dúfanie ako si opisovala, idem zajtra na 1 IUI, a stráááášne tomu verím a dúfam že to pojde lebo folikulometria bola dobrá a všetko sa vyvíja tak ako má tak dufam že sa to niekde nepokazí a že o mesiac budem najšťastnejšia pod slnkom.
16. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzancek22- neboj, zajtra to dobre dopadne. Držím palce:slight_smile:
16. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok