• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@monika0001 a aky bol vlastne problem so stitkou? Neviem, ci som to sem uz pisala, mne asi pred mesiacom zistili miernu hypotyreozu, beriem 1x25 euthyrox
28. sep 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahoj aj ja Ti držím palce aby Vám to vyšlo :wink: No Samko sa podaril prirodzene, vtedy sme mali 2 mesiace pred svadbou, tak sme si povedali, že už môžeme začať skúšať a podarilo sa to na prvý krát a teraz už vyšše roka nič. Môj manžel má zlé morfológiu, tak uvidíme či to tento krát výjde...
28. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 - noja mám krv - hormóny v poriadku ale podľa sona povedala, že ju mám zväčšenú a zatiaľ beriem 1x25 L-Thyroxín
28. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 Beriem to v pohode, poznám štatistiky..takže ak sa podarí, budem rada..ale ak nie, tak to tak asi malo byť :grinning: Držíme si palčeky :wink:
28. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 Bolo to vidieť iba sonom? Voľným okom nič? Ja som na sone nebola, iba na krv. Ale poprosím ju, aby mi to pozrela, keď si pôjdem dať predpísať tabletky...
28. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 - hej iba sonom. z krvi by mi zasa nič nezistila...
29. sep 2010 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001
mocinky gratuluji k těhu. Dlouho jsem tu nebyla a když nahlédnu, tak co nevidím :grinning:
Jen dávej na sebe dost velký pozor, holka :wink:
29. sep 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag - Ďakujem zlatko... a vy sa máte ako? Malinký poslúcha? :wink:
29. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a kolky den cyklu ste zacali tusit, ze sa nieco deje? Ja zacinam byt trosku nervozna, pretoze zajtra to uz bude tyzden od IUI a ja stale necitim nic specialne... Ziadne podbrusko, ani prsia ani nic :confused: Kedy zacali priznaky u Vas?
29. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 niekto nemusí mať vôbec žiadne príznaky..tak skús na to nemyslieť :wink: Mňa tvoje pocity čakajú o týždeň :wink: Zatiaľ som hrdina.. :grinning:
30. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy, hlavku hore a trpezlivost :wink: bez toho to nejde... pekne si pockajte na krvicku :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 najradšej by som tých 13 dní prespala :grinning:
30. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa skus sa niecim zamestnat, aby si na to tolko nemyslela... neurychlis to bohuzial, treba len pockat, tazke ale da sa to :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 takto v domácom prostredí sa veru ťažko na to dá nemyslieť..zišiel by sa mi nejaký pobyť pri mori, alebo niekde na horách a najlepšie bez pripojenia na internet :grinning: ..lebo vždy keď mám čas, tak lúskam koníka a čítam a čítam a čítam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozmýšľam :unamused:
30. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa ale nieeee, da sa to :slight_smile: oskusane :wink: a nerozmyslaj, to co sa deje v brusku aj tak nedokazes ovplyvnit. drzim palce, nech ti to rychlo ubehne a nech je vysledok pozitivny :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra nas caka druhu iui...verim, ze bude uspesne... :wink: drzte mi palceky
1. okt 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
No čo, baby, nič nové na svete? Ja zatiaľ nič..som 6 DPO (teda po IUI) :grinning:
5. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa tak to my sme rovnaké čkateľky, ja som 7 deň po IUI a už neviem vydržať, v piatok skúsim testnúť.
5. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina a máš nejaké pocity? Lebo ja zatiaľ nič necítim, čo by mohlo niečo naznačovať :grinning:
5. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som 3 den po iui.. beriem to ako hotovu vec, som tehotna a basta. ziadna ina moznost nie je..

@bbtina na testiku moze byt este druha ciarka po pregnyle, ak si mala..ten to sem tam robieva..ale prajem ti, aby tam bola riadna tehu kolajnicka.. :wink:
5. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa ani ja.... si nahováram hocičo ale necítim nič a dneska ma dokonca začalo tak krámovo pobolievať podbruško....:frowning2:
6. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak dúfam, že ti to vyjde, ja som si ešte nerobila test, čakám na piatok, ale už mám pocit ako by mi mali aj krámy dôjsť a sem tam ma hrozne pichá v podbrušku. Druhá čiarka po Pregnyle býva do 10 dní, čo je vlastne dnes, takže ak by tam bola v piatok, určite nie je Pregnylová, ale ja už neviem,,,,,,:frowning2:((( :frowning2:
6. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina tak ti prajem,aby ti to vyslo,budem silno drzat palce,aby v piatok boli nadherne kolajnicky..
6. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina tak tie krámové bolesti by teoreticky mohli byť dobré znamenie :wink: Aj ja by som také bolesti prijala... :wink:
6. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž kiež by boli....stale tak jemne pretrvávajú a strašne sa v noci budím, že musím ísť cikať, a baby z centra hovoria, že to by aj mohol byť príznak, ale na čo sa dopredu tešiť....už len 1 deň a testnem a ak tam bude aj maličký duch tak sa budem tešiť :slight_smile:))) už som vyslovenen na prášky

A vy čo nové babule? Ako sa cítite?
7. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina júj, tak tie pocity ti normálne závidím..ja necítim nič.. Ale ja som celkovo tak málo senzitívna, nikdy som nemala ani bolesti pri menštruácii ani premenštruačné syndrómy, ani bolesť pŕs..to ozaj iba výnimočne.. V sobotu sa chystám ocikať testík a budem vedieť :slight_smile: Veľmi ti to prajem :wink:
7. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa nooo tak my sme také spolučakateľky s tým 1 dňovým rozdielom...ja som mavala v poslednej dobe stále bolesti, takže tomu nepripisujem žiaden význam, ale tajne dúfam :slight_smile: Tak ty ideš tiež testovať 10dní po IUI, ale sme nedočkavé však? Dúfam, že testíky niečo ukážu a budeme vzorné príklady, ale vôbec by mi nevadilo ak by teda až na 14 den niečo bolo vidieť, zicher je zicher
7. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina no, mám jeden testík z minulého cyklu, tak škoda ho nevyužiť..hlavne, keď stále na mňa kričí "ocikaj ma, ocikaj ma" :grinning: A hlavne ide víkend a my sa chystáme žúrovať, tak aby som vedela, či si môžem dať drinčoky :grinning:
7. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som celkom zvedava, dievcata, ako vam to dopadne..verim, ze na dve ciarky :wink:
7. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa veď toto je to, nás tiež čaká chata, tak aby som vedela na čom som,a le aj tak budem opatrná, nech si ukáže čo chce :slight_smile:
@oknosmas no my veríme, že aj tebe to dopadne na // :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok