• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@bbtina :grinning: :grinning: :grinning:
inak jedna kamoska si tiez robila testik v den pred ocakavanou mrchou a bol bielucky ako sneh...tak sa zo zialu celkom opila na oslave, kam sla...a bola az tak, ze ju mm niesol domov..a o par dni mala na teste dve kolajnicky.. jej dokonca brali krv na hcg den pred mrskou, bo ma kamosku v nemocnici a tak ju porosila..a tie hodnoty boli upne nizke, tak bola zufala...a .. motyka vystrelila..tak opatrne so zurkami :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tomu sa hovorí irónia, ale to je tým, že sme všetky také nedočkavé a darmo že nám doktori povedia, že si máme test robiť o 14 dní, skúšali by sme to hádam aj na druhý deň :slight_smile:
7. okt 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak...velmi sa na to tesime a mame pocit, ze tie dva tyzdne su snad dva mesiace...
7. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ráno budem čakať na tvoj výsledok..tfuj tfuj tfuj pre šťastie :wink:
7. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som zvedava,tak ako?
8. okt 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa
@oknosmas
Dievčatá tak nič :frowning2: zase sa to nepodarilo, test ukážkový ale s jednou čiarkou bez akéhokolvek názanaku na druhú....takže sa pôjde na IVF

Dúfam, že aspon vám to výjde
8. okt 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina mozno je proste iba skoro..
8. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ja neviem....možno áno, možno nie, veď každý je iný a inakšie reaguje, ale mamtest bývy aj na 10DPO dosť spolahlivý....
8. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina este naozaj nie je nic stratene, kym nepride mrcha,tak je stale najdej..ver tomu este..
8. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas skúsim, aj keď presne tie krámové bolesti čo mám už 3 dni sú podľa mňa predzvesť, že príde a teraz ešte aj test bielučký. Tak uvidím v pondelok, ale určite príde, necítim sa tehotná :frowning2:

Myslím na vás, nech to aspon vám výjde
8. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina júúj, to mi je ľúto..mňa asi čaká zajtra ten istý výsledok..
Ale hlavu hore, nevyšlo teraz, vyjde nabudúce.. a presne, ešte nič nie je stratené, naisto to ukáže až krv. Takže nádej umiera posledná :wink:
8. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina mozem sa spytat, kde si bola na iui? a kramove bolesti naozaj nie su priznakom len kramov, vela bab sa citilo riadne mrchovo a boli nakoniec tehu...tak snad to este nie je stratene, budem na teba mysliet.. :wink:
8. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas IUI som mala v Martine v Iscare pri doc. Tomášovi....len my máme problém s teratozoospermou, manžel má morfologiu 99 % zlých spermií, takže to bol len taký pokus...
nuž ako s ahovorí nádej zomiera posledná,a le bola som na to pripravená, že nevýjde ani toto, takže až tak to nebolí....my proste potrebujeme IVF+ICSI
8. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nás zajtra čaká 2 IUI ale tiež môj manžel má teratozoospermiu, tak tomu nedávam veľkú šancu ale v kútiku verím, že sa to podarí.
@bbtina to mi je ľúto, ale IVF sa podarí :wink:
8. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ahoj, tak ja som sa dnes tiež testla 10 DPO a vyšla mi iba 1 palička.. :confounded: Tak nič, a ideme ďalej...
9. okt 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa ja stale dufam,ze je len skoro,ze este netreba vesat hlavu..
10. okt 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ďakujem, takéto slová vždy potešia :slight_smile: Začali ma včera dosť prsia bolieť, čo mňa nezvyknú... :confused:
10. okt 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa to je dobre znamenie :grinning:
10. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: noooo testujeme skoro. ja som cez víkend už ptom na to ani veľmi nemyslela, ale dneska nejdem ani testovať ďalej určite mi prúdi maximálne do zajtra krámy, cítim to. S tými prsiami ani nehovor, mňa tiež tak boleli, mala som ich hrozne horúce, ale už to akosi prešlo.... ja už neviem, ale držím vám palčeky :slight_smile:
11. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Ja už tiež na to moc nemyslím...čo bude, bude. :confused: Vo štvrtok by som chcela ísť na krv a potom to budem vedieť na isto :wink: Ty ideš kedy na krv?
@oknosmas alebo si už namýšľam...hihi. Ale som čítala, že to spôsobuje utrogestan, takže sa už nad tým nevzrušujem..
11. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak kočky, mne dneska na deň presne ako vždy dorazili krámy....takže už nič - definitívne
11. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina :frowning2:
a teraz idete na IVF?
11. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz par dni boli brucho akona kramy..ale to si myslim, ze sposobuje duphaston..
11. okt 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas čo ja viem, podľa mňa duphaston to nespôsobuje..aspoň ja som nikdy nič také z neho necítila. Asi to bude niečo iné :grinning: Mňa stále bolia tie utrogestanové prsia..ináč nič. Zajtra idem na krv, štvrtok výsledok...a koniec polemík :grinning:
12. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej už len IVF, čakám na schválenie žiadosti, podali sme ju pred 2 týždňami....vlastne je to jediný spôsob ako otehotnieť
12. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina tak ešte pár týždňov počkajte a môžte začať :slight_smile: Možno na Vianoce už budete aj tehotní :wink:
12. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aj ja som to tak vyšpekulovala, že kym schvalia žiadosť a potom šup ho na to a pod strormček bábo....to by bol ten najkrajší darček
12. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina súhlasím..to by bolo fakt úžasné :wink:
12. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok