IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
oknosmas
7. okt 2010
@bbtina 😃 😃 😃
inak jedna kamoska si tiez robila testik v den pred ocakavanou mrchou a bol bielucky ako sneh...tak sa zo zialu celkom opila na oslave, kam sla...a bola az tak, ze ju mm niesol domov..a o par dni mala na teste dve kolajnicky.. jej dokonca brali krv na hcg den pred mrskou, bo ma kamosku v nemocnici a tak ju porosila..a tie hodnoty boli upne nizke, tak bola zufala...a .. motyka vystrelila..tak opatrne so zurkami 🙂
bbtina
7. okt 2010
no tomu sa hovorí irónia, ale to je tým, že sme všetky také nedočkavé a darmo že nám doktori povedia, že si máme test robiť o 14 dní, skúšali by sme to hádam aj na druhý deň 🙂
oknosmas
7. okt 2010
asi tak...velmi sa na to tesime a mame pocit, ze tie dva tyzdne su snad dva mesiace...
erickaa
7. okt 2010
@bbtina ráno budem čakať na tvoj výsledok..tfuj tfuj tfuj pre šťastie 😉
oknosmas
8. okt 2010
Uz som zvedava,tak ako?
bbtina
8. okt 2010
@erickaa
@oknosmas
Dievčatá tak nič 😞 zase sa to nepodarilo, test ukážkový ale s jednou čiarkou bez akéhokolvek názanaku na druhú....takže sa pôjde na IVF

Dúfam, že aspon vám to výjde
oknosmas
8. okt 2010
@bbtina mozno je proste iba skoro..
bbtina
8. okt 2010
@oknosmas ja neviem....možno áno, možno nie, veď každý je iný a inakšie reaguje, ale mamtest bývy aj na 10DPO dosť spolahlivý....
oknosmas
8. okt 2010
@bbtina este naozaj nie je nic stratene, kym nepride mrcha,tak je stale najdej..ver tomu este..
bbtina
8. okt 2010
@oknosmas skúsim, aj keď presne tie krámové bolesti čo mám už 3 dni sú podľa mňa predzvesť, že príde a teraz ešte aj test bielučký. Tak uvidím v pondelok, ale určite príde, necítim sa tehotná 😞

Myslím na vás, nech to aspon vám výjde
erickaa
8. okt 2010
@bbtina júúj, to mi je ľúto..mňa asi čaká zajtra ten istý výsledok..
Ale hlavu hore, nevyšlo teraz, vyjde nabudúce.. a presne, ešte nič nie je stratené, naisto to ukáže až krv. Takže nádej umiera posledná 😉
oknosmas
8. okt 2010
@bbtina mozem sa spytat, kde si bola na iui? a kramove bolesti naozaj nie su priznakom len kramov, vela bab sa citilo riadne mrchovo a boli nakoniec tehu...tak snad to este nie je stratene, budem na teba mysliet.. 😉
bbtina
8. okt 2010
@oknosmas IUI som mala v Martine v Iscare pri doc. Tomášovi....len my máme problém s teratozoospermou, manžel má morfologiu 99 % zlých spermií, takže to bol len taký pokus...
nuž ako s ahovorí nádej zomiera posledná,a le bola som na to pripravená, že nevýjde ani toto, takže až tak to nebolí....my proste potrebujeme IVF+ICSI
oknosmas
8. okt 2010
@bbtina 😞
zuzuliatko12
8. okt 2010
ahojte, tak nás zajtra čaká 2 IUI ale tiež môj manžel má teratozoospermiu, tak tomu nedávam veľkú šancu ale v kútiku verím, že sa to podarí.
@bbtina to mi je ľúto, ale IVF sa podarí 😉
erickaa
9. okt 2010
@bbtina ahoj, tak ja som sa dnes tiež testla 10 DPO a vyšla mi iba 1 palička.. :-S Tak nič, a ideme ďalej...
oknosmas
10. okt 2010
@erickaa ja stale dufam,ze je len skoro,ze este netreba vesat hlavu..
erickaa
10. okt 2010
@oknosmas ďakujem, takéto slová vždy potešia 🙂 Začali ma včera dosť prsia bolieť, čo mňa nezvyknú... =-)
oknosmas
10. okt 2010
@erickaa to je dobre znamenie 😃
bbtina
11. okt 2010
ahojte 🙂 noooo testujeme skoro. ja som cez víkend už ptom na to ani veľmi nemyslela, ale dneska nejdem ani testovať ďalej určite mi prúdi maximálne do zajtra krámy, cítim to. S tými prsiami ani nehovor, mňa tiež tak boleli, mala som ich hrozne horúce, ale už to akosi prešlo.... ja už neviem, ale držím vám palčeky 🙂
erickaa
11. okt 2010
@bbtina Ja už tiež na to moc nemyslím...čo bude, bude. =-) Vo štvrtok by som chcela ísť na krv a potom to budem vedieť na isto 😉 Ty ideš kedy na krv?
@oknosmas alebo si už namýšľam...hihi. Ale som čítala, že to spôsobuje utrogestan, takže sa už nad tým nevzrušujem..
bbtina
11. okt 2010
taaaak kočky, mne dneska na deň presne ako vždy dorazili krámy....takže už nič - definitívne
erickaa
11. okt 2010
@bbtina 😞
a teraz idete na IVF?
oknosmas
11. okt 2010
@bbtina 😞
oknosmas
11. okt 2010
mna uz par dni boli brucho akona kramy..ale to si myslim, ze sposobuje duphaston..
erickaa
12. okt 2010
@oknosmas čo ja viem, podľa mňa duphaston to nespôsobuje..aspoň ja som nikdy nič také z neho necítila. Asi to bude niečo iné 😃 Mňa stále bolia tie utrogestanové prsia..ináč nič. Zajtra idem na krv, štvrtok výsledok...a koniec polemík 😃
bbtina
12. okt 2010
hej už len IVF, čakám na schválenie žiadosti, podali sme ju pred 2 týždňami....vlastne je to jediný spôsob ako otehotnieť
erickaa
12. okt 2010
@bbtina tak ešte pár týždňov počkajte a môžte začať 🙂 Možno na Vianoce už budete aj tehotní 😉
bbtina
12. okt 2010
no, aj ja som to tak vyšpekulovala, že kym schvalia žiadosť a potom šup ho na to a pod strormček bábo....to by bol ten najkrajší darček
erickaa
12. okt 2010
@bbtina súhlasím..to by bolo fakt úžasné 😉