• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
to by bol naozaj pekny darcek..

@erickaa drzim palce..na krvicku..
12. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá no čo novééé????? nič sa nevie? :slight_smile:
13. okt 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina @oknosmas baby, tak nič..výsledok negatívny. Ale ja som to cítila, takže som bola na to pripravená..a ideme ďalej :slight_smile:
14. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prepacte ze vam tu idem...ale ja som otehotnela pri druhom pokuse..prvy pokus nevysiel ale bola to aj moja vina..pretoze som ihned isla do prace..druhy pokus som mala v piatok, to som zobrala volno a lezala som este sobotu a nedelu aj pondelok...brala som velmi vysoke davky E vitaminu 400 asi dva mesiace predtym, denne priatel bral najprv detoxikaciu potom aloe vera Q10 tablety a bohvieco vsetko...samozrejme chodili sem sportovat behat na beziacom pase a ja som chodila na orientalne tance...po dvoch rokoch snazenia a po druhej IUI som otehotnela... a propo tehotenske testy...no mne neukazali nic ani nakrv som nechcela ist od zialu ze je to v prrrr len ma lekarka prehovorila, aby som prisla lebo potrebovala vediet ci vysadit dufason a utrogestan...a dalej by bola priprava na mraziaciky...takze hlavu hore...ozi..som v siedmom mesiaci z dvojcatami. jednovajecnymi...snad som vam vliala nadej do zil...no ale aj ked otehotniete dolezite je udrzat...mne zistili trombofiliu vrodenu poruchu zrazanlivost, ktora moze v tehotenstve zabit babetko aj matku, lebo sa robia zrazeniny...picham si injekcje.,a lezim..takze radsej potom hematologicke vysetrenie preventivne...
14. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 ďakujem za tvoj príbeh :slight_smile: E-čko beriem aj ja už skoro 2 mesiace 400-tovku a pre istotu aj kyselinu listovú. Aj aj som si kúpila gynex kvapky :slight_smile: Priateľ má spermiogram dobrý. Ale ináč teda v lete vôbec nešportujeme..iba v zime na svahu :slight_smile: Tak hádam sa aj to bude rátať za pohyb. A možno sa dám ešte aj na Pilates.. Po IUI som doma ležala 2 dni a aj potom som sa šetrila, nedvíhala som nič ťažké a neskákala.. :slight_smile: TAk hádam budeme aj my nabudúce úspešnejší.. No ešteže ti tú trombofíliu zistili, držím vám palčeky.. :wink:
14. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gynex je vyborny ten zrychlil u nas spermie uz som na neho aj zabudla...nie to je malo..ide o to aby sa prekrvili vnutorne organy..na to je vyborny orielntalne brusne tance, pre priatela beh asi v posilke, lebo setri klby..odporucam este mojzisovej ciky..ale orientalne tance brutalne prekrvuju vajecniky...potom je tu este jedno zmena stravy..aj to sme skusali vyhybanie sa eckam..a..trocha viac surovej stravy..pilates neviem ci je specifikovany na otehotnenie...
14. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja chodim na pilates, nie je specifikovany na otehotnenie, ale je tam vela cvikov, kde zapajate panvove dno a tym ho aj prekrvujete..je to prijemny sposob cvicenia...na pohlad jednoduchy, no ked ho robitre poriadne, da aj zabrat. chodim zatial len mesiac, ale som spokojna. a predtym som chodila na take cvicenia, kde sme mali vela cvikov od mojzisovej. to bolo vyslovene zamerane na panvove dno, len ta dievcina, ktora nam predcvicovala odcestovala do zahranicia :unamused: hm, dusika, je super, ze sa vam to podarilo,.. ze budete mat dve krasne babatka... blahozelam...dodavas tym nadej, ze to snad predsa len moze byt aj realne.
14. okt 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ako vam je ver ze nic nie je nemozne
@oknosmas
14. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 @oknosmas ten pilates ja chcem aj kvôli chrbtici, takže sa nechcem zamerať iba na mojžišku. A presne, sú tam tiež cviky zamerané ná panvové dno, tak by to mohlo aj otehotneniu pomôcť. A keby som nebola pohybový antitalent, tak by som sa hneď dala na orientálne tance, ale ja som totál DREVO. :slight_smile: Oknosmas, neviem odkiaľ si, ale ak z BA, tak kam chodíš na pilates?
15. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa ja som z bb, takze chodim tu.. a je to naozaj super aj na chrbticu, ved kvoli tomu som tam zacala chodit aj ja..dufam, ze najdes skoro dake centrum ci skupinu, ktora sa tomu venuje
15. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas hej, veď v BA ich je plno, len som chcela nejaké vyskúšané :slight_smile: A nechce sa mi chodiť samej...
15. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa chapem... :wink:
15. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je jedno, ci lezite po zakroku 2 alebo 3 dni alebo vobec..ked to nema prist, tak to nepride, ked to ma prist, tak to tu bude..mne zatial tam z hora nedali tu radost z fazulky..druhe iui neuspesne..definitivne.. :unamused:
17. okt 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ešte sa nič nedeje..čože sú to 2 pokusy? :slight_smile: Hlavu hore a ideme ďalej, nie? A tiež si myslím, ak to má prísť, tak to príde, aj keby si celý deň skackala na hlave a odrážala sa ušami.. :grinning:
18. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak sme dobačovali :slight_smile: ale nič ideme ďalej, ja verím že IVF už výjde
18. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina absolvovala si iui??a nic?? :frowning2: tak teraz ivf??
18. okt 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo nic, som sa len nádejala, ale pri teratozoospermii, čo má manžel (rozsah poškodených spermií 99%) to bol chabý pokus, IVF+ICSI nás jedine zachráni
@petuska123
18. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. neviete mi niekto pomoct? Mozem cvicit, alebo ist na aerobik ked som po IUI?
19. okt 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pripájam s ak IUI. Nám 1IUI nevyšlo, ideme do druhého kola! ( ak sa nám podarí vystimulovať vajíčka... uvidíme v nedeľu).

@dusika11 ja osobne ti dakujem za tvoj príbeh. Si neklamným dokazom toho, že zázraky sa dejú: Prajem všetko dobré tebe a sladkým dvojičkám :wink:
19. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ja si myslím, že ak sa to má stať stane sa bez ohľadu na to, či ležíš alebo normálne funguješ cez deň, ale aerobic by som predsa len vynechala, aby si to nevyskackala zo seba :slight_smile:
@fomarik držíme palce
20. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky snažilky:slight_smile: kolikrat si myslite ze je dobre zkusit iui nez jit na ivf?
my mame za sebou 2 x iui neuspeste dalsi nas ceka v listopadu,, :slight_smile:
20. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to je asi tazka otazka..my mame za sebou 2 neuspesne iui, prave to posledne stravujem..po tomto pokuse som sa rozhodla ist do centra, kedze iui mi robil primar nemocnice.. teraz chcem poriadne vysetrenia mna i manzela..a tak som nas objednala...uvidime, ci este budeme skusat iui, alebo uz radsej pojdeme na ivf.
20. okt 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky,ja by som skusila na vašom mieste ešte 2 krat ale určite v centre.Je dobre keď ste aj po laparke.ono sa to podarí ale musia byť v poriadku aj spermie.My sa tiež teraz chystame na druhé IUI.Prvé nevyšlo ale mam za sebou aj IVF.
20. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame pomalejsi spermijky:frowning2: ale iui bych klidne zkusila jeste aspon 4 x nebo myslite ze je to moc?verim ze se to povede!!!Nechci hned na ivf,mam stoho obavy a hlavne jen 3 pokusy od pojistovny:frowning2:
20. okt 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala,je to super ako si rozhodnutá,ja si píšem s jednou ktorej sa to podarilo na 8 krát,takže treba len veriť a ono to pôjde
20. okt 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 tak to je super slyset ze se to povedlo:slight_smile: Uz se nemuzu dockat listopadu az pujdu na iui :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa neviem dockat kedy ubehnu tie 2 tyzdne od IUI.....aaaaaa este vydrzat tyzden a pol. 2.11. idem na krv...ale dovtedy sa aj zblaznim. :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ahojte, ja vas tu obcas tajne citam :slight_smile: a aj ja som po druhom iui a na krv mam ist v 29.10. takze trosicku pred tebou... dufame verime, ale zatial nic necitim....
20. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok