• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
tak ja som sem prisla......modry konik... lebo potrebujem zohnat lieky na IVF....nakolko sme sa rozhodli skusit znova a opatovne, ale už sme ako samoplacovia....no a popri tom sa tu zapojila aj do dalsich tem...aj do IUI, lebo aj to nam lekar navrhoval, aj sanatorium Helios, pretože to navstevujem.....a tak....momentalne riesim , že ma poslali na genetiku a potom na hematologiu...ked budu vysledky z genetiky, tak pojdeme na IVF-ko.....na hematologiu cakat nebudeme, lebo to tu trva dlho.....takže pocitam že niekedy januari by sme mohli začat....a do vtedy potrebujem aj zohnat lieky....gonal, menopur a tak......

takže asi taaaaaaaaaaaaaaaak.......

hlavne davaj na seba pozor, po tom vcerajsku....teda neviem...je dobre, že si v praci?????
30. okt 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že kaje sme mi šikovne baby???? a este vsetky motorizovane!!!!!! .-))))))))

domcek...ja som v praci každy den len do 14...teda ked nepotrebujem byt dlhsie...ale zato som tu od 06,00 !!!!!! a to už peknych par rokov :slight_smile:
30. okt 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava...že jaké.....ihihihihihihihihihih
30. okt 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka - budu na tebe dnes myslet! a kdy pujdes po IUI na krev? me prave rekli za 14dni tehotensky test a pak se pripadne objednat na kontrolu (3tydny po IUI) a vemou i krev, jinak kontrolu po MS
jinak taky jsem se bala aby zase nebylo tak spatne spermio jako poprve, ale bylo dokonce lepsi nez to druhe a tak akorat odpovidajici na tu IUI ... jen tim chci rict ze te chapu , mela jsem stejny strach :-/

suvi - ahoj! a co jak jsi to zvladla druhou IUI ? :wink:
30. okt 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka..
moc moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: já sem tak ráda že jsem našla v týhle chvíli spřízněný duše..
zuzko jaký jste měli spermio? na IUI? My měli naposledy (tedy jinak jediný spermiogram co nám kdy dělali) 4mil spermoníků a 10% morfologie což je blbý.. ale aspoň jsou dobře pohyblivý..
A jinak mě tohle vlastně zatím neřekli ale myslela jsem že za 14 dní od úkonu na krev..
30. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka drzim palecky :dizzy_face:
30. okt 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka..kedy tam vlastne dnes ideš??????
30. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka - prvni spg byl rovnou na IVF+ICSI :unamused: , vsude jsem vycetla ze zlepseni na nejakou jakous takous normu je v podstate nemozne,i v CAR nam to tak naznacili, ale nakonec druhy spg dopadl celkem fajn , malo pohyblive tedy - progresivne 10procent , a morfologie hranicni. No a v pondeli na IUI byl jeste o fous lepsi , morfologie lepsi o 10procent a pohyblivost celkova take ...
tak uvidis co ti reknou , v kolik te to ceka ?
30. okt 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann :dizzy_face: :dizzy_face: díky moc :dizzy_face:
orsulka manža jde na spermio ve 12 h a já si pro spermoníky jdu ve 2h odpoledne..
orsulka takže máš "bohaté" zkušenosti, v caru mi řekli už poprvé, že se mám chovat normálně, jak jsem zvyklá a že mohu do práce, tak jsem tady :slight_smile:

zuzka 84 ahojky! Zmákla jsem to, snažím se na to moc nemyslet a vyhnat to z hlavy, nechtěla bych následujících 14 dní prožít jako minule-ve stresu a s myšlenkami jak všechno dopadne. Chci žít normálně!
zuzka tak nám doktor na ten první spg řekl to samý IVF +ICSI ale my chceme IUI
no vidíš když se zlepšil vám tak my máme taky šanci..
jen trochu toho štěstíčka ..
30. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka no ja som tiez tak za davnych cias pracovala. V dalsej praci tak od 7,00 do 17,00-18,00. tera som v praci okolo 6,50 do 16,00. dnes som tu bola uz o 6,30.
30. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi - tak to je dobre! neobj ono to nejak dopadne a mimi bude. drive nebo pozdeji

wrtulko , to se divim ze vam nedelali jeste kontrolni spg, to nam automaticky s tim ze nemuzou uplne soudit z jednoho spg ... tak na tebe ve 2h. budu myslet :slight_smile:
30. okt 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka doktora kontrolní spermio na první schůzce v CARu nezajímalo
no ale dneska nám ho udělají tak jsem zvědavá.. kéž by to bylo lepší a tamto byl jen úlet..
ale zase na druhou stranu problém tam je určitě.. mimi se nám nedaří..
ale kdyby tam tak chtěly být aspoň hodnoty vhodný na IUI a my měli šanci..
pak napíšu jak jsme dopadli!
30. okt 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka teda pripajam sa nech to dobre dopadne. :slight_smile:
30. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik...tak toto chvalujem....treba žiť normálne......čo má byť sa stane...... :slight_smile:
wrtulka...ved si aj pisala, že manžel berie aj vitaminy a tak...takže to bude určite lepšie a po 14,00 to tam už bude...:slight_smile:
30. okt 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, takže Ty jsi už využila všechny ivf hrazené pojišťovnou? A teď musíte sami platit? Jak to chodí v SR?
30. okt 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ano bere vitamíny Profertil a Selen a Zinek
když on ten doktor byl v tomhle takový pesimistický tak se bojím..
ale oni to nejsou ještě celé 3 měsíce co ty vitamíny bere.. ale 2 to jsou určitě.. tak snad..
holky já si fakt nepřeju ani aby to spermio bylo nějaký světoborný jen si přeju aby to bylo tak nějak.. aby nám to sestřička udělala a my měli šanci..
30. okt 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka pokial beriem vytamini pravidelne ovplyvnit to uz moze. Treba dufam ze to bude dobre.neboj...
30. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik..ano vyčerpala som vsetky 3 cykly od poistovne...teraz ak chceme...už len za vlastne korunky....
30. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka.....a jaký máte problém, co je příčinou, že se vám mimísek nedaří?
30. okt 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek bere je pravidelně..
Profertil by se mohl projevit už po vybrání jednoho balení říkala uroložka a to už má za sebou už má vybraný skoro 2 před tím bral taky nějaký vitamíny ale ne takovouhle kombinaci co doporučila doktorka..
No uvidíme ..
30. okt 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto keby mi niekto vedel povedat.....

vložia, ale nechyti sa......tot vsio..........
30. okt 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže po rokoch som prila na to, že je to pravdepodobne v hlave.......čo je..otázka psychiky.......takže pracujem na tom...snažim..robim čo sa da......takže uvidim...čo bude dalej....
30. okt 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka bych zkusila chtít nějaká ta vyšetření..
genetiku myslím že jsi psala žemáte, ale třeba imunologický vyšetření /protilátky proti spermiím, embriu nebo tak/
všechno tohle se dá léčit..
30. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka tak psychika do toho zasahuje taky to je jasný :frowning2:
30. okt 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka......takže ovulka je, vejcovody průchodné, imuno, genetika, spermíci...vše ok? Takže tzv. idiopatická sterilita?? Tak to si můžeme podat ruce. A proč jste prvně nezkusili iui??
mam pocit, že nam robili čokolvek z tychto vysetreni...a kedže sa mi podarilo otehotniet už 1x, hoci len na 15 dni...lekar aj tak pocita, že z genetiky nevyjde nic negativne....

ja mam za sebou 3x laparku, 2x hsg.....partner ma vynikajuci spg.....
wrtulka moj berie tiez vitaminy. Tak buducu sobotu uvidime.. :slight_smile:
30. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka............a proč jste se rovnou vrhli na ivf a nezkusili iui??
30. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok