• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje + blokace uživatelky na vl.žádost”
25. okt 2010 o 13:20 • cleapatris
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje + blokace uživatelky na vl.žádost”
25. okt 2010 o 13:22 • cleapatris
@cleapatris mne prave dnes povedali v car ze ci MS pride, alebo nie, do dvoch tyzdnov kym nepridem na krv nemam vobec vysadit utrogestan. pretoze ak by aj prisla, este kludne mozem byt v tom co by ukazali az krvne testy. aaaaah nech uz to je. v piatok mam 11. den po a urcite si urobim test....len ako to este vydrzat do piatku...mmmm
25. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cleapatris toto som nasla na stranke jedneho car:
Neúspech IUI stanovuje len negatívny výsledok tehotenského testu. Až vtedy sa pacientke odporučí vysadenie lieku obsahujúceho progesterón. Slabé špinenie, alebo krvácanie neznamená, že pacientka nie je tehotná.
25. okt 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vsem! :slight_smile:
25. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cleapatris já nevím, myslím si, že by ti měli dát zprávu s dosavadní léčbou, mě jí Dr. dává i tak, abych to měla shrnutý na jednom papíře - výsledky vyšetření, léčba, diagnoza. Podle mě se normálně pokračuje. Ono se to jmenuje léčba - ale je to IUI nebo IVF + teda léky, pokud máš špatně hormony atd.....a to by ti určitě měli dát, máš na to nárok, mít výsledky všeho.Vidím to každý den, když jedu autem okolo do práce, že tam stojí dost Němců na parkovišti, pro ně mají jistojistě jiný ceník...takže se musí náležitě leštit kliky :grinning: S tim čekánim to bývá i v Gennetu, někdy má Dr. prostě skluz - i hodinu klidně, jak kdy.
Jinak po IUI, když máš negativní test, tak vysadit Utroš, ten brzdí MS, takže to dýl trvá, než se rozjede. Na krev nechodím, to je zbytečný.
25. okt 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. okt 2010 o 12:30 • cleapatris
26. okt 2010 o 12:34 • cleapatris
@cleapatris tak to je zaujimave, ako sa lisia nazory lekarov. mne povedali, ze ak dostanem MS, tak mam pokracovat v brani utrogestanu peroralne a znizit davku na 3x1 ... :fearful:
26. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cleapatris ale ked tak nad tym premyslam, aj ked zatial MS neprisla (som 8.den po), tak nemam absolutne ziadne zvlastne pocity, pichanie, zavrate ani nic podobne. no mala by prist o dva dni, tak uvidim. bo mne doteraz vzdy chodila ako hodinky.
26. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. okt 2010 o 12:43 • cleapatris
26. okt 2010 o 12:46 • cleapatris
@cleapatris moze to byt tak. ja som od prirody pesimista a ani velmi nepocitam s tolkym stastim, ze hned na prvy krat to vyjde....len tak...z nicoho nic. no len cim viac sa blizi kontrola, tak na to viac myslim a pohravam sa s tym, ze mozno vyslo..
26. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. okt 2010 o 13:04 • cleapatris
27. okt 2010 o 15:01 • cleapatris
@cleapatris nevadi, hod to za hlavu a ide sa dalej. nemysli na to co bolo, ale tes sa na dalsie IUI, pretoze dalsie uz ma aj vyssiu sancu :slight_smile:
27. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby tak prve dojmy na Iscare su dobre.bolo tam pekne cisto ,boli mili a aj lekar nam vsetko vysvetlil co sa teraz v najblisej dobe ide diat s nami povedal nam mozne priciny preco sa nam nedari otehu a aky postup ide nasledovta takze presne o tyzden tam idem zas no vyzera to tak ze tam idem chodit ako na klavir spg mal muz v poriadku mne povedal ze z praveho vajec.ovulujem dnes alebo zajtra.spravili mi steri zobrali krv a konzultovali takze zatial sme spokojny uz len keby to tak daleko nebolo nabuduce idem sama tam dufam ze tam potrafim
28. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 jaaaj petus, to sa ešte nachodíš kým sa to rozhýbe......
29. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 som rada, ze sa ti pacilo...a verim, ze mozno ani nebude treba daco riesit :grinning: a vsetko sa vyriesi same a skoro :wink:
29. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. okt 2010 o 10:33 • cleapatris
@strelicia Dovol mi prosím dotaz. Proč by měla být u 2. IUI větší šance ?
30. okt 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v piatok rano na 2 testoch nic...no ked som prisla z prace, boli tam // na oboch tych testoch.... :fearful:
31. okt 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cincinnati napisala som to blbo. myslela som to ze vyssia sanca na zaklade statistiky. mnohym vyslo druhe IUI nameisto prveho...nikto nevie preco.
31. okt 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strelicia Takže ti to vyšlo ?
31. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
31. okt 2010 o 09:50 • cleapatris
@cincinnati
@cleapatris
tak dnes rano na 14. den po IUI posledny testik. Na nom slabulinka druha ciarocka, skoro neviditelna, ale ked sa nastvem tak ju tam dokreslim fixkou a bude. Ale nie, vazne. MS stale neprisla a testiky vysli vsetky pozitivne. sice slabulinko, ale predsa. Stale verim, ze to este nie je nasledok pregnylu a dufam ze v utorok /som sa sekla s tou krvou/, teda zajtra mi vezmu krv a oznamia stastnu spravicku. ale kusok neistoty tam stale je, pokial mi to nepovedia z krvi. :wink:
1. nov 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. nov 2010 o 10:41 • cleapatris
ahoj holky, můžu vám sem zase vlézt a zeptat se na jednu věc - stalo se vám některé, že byste byla těhotná i když test (mamatest) ukazoval jen růžovou čárku? už týden mám dvě čárky, ale ta druhá pořád není stejně ilná jako ta kontrolní, pořád je jen růžová a ne tmavě červená (jsem 17 den po ET),...zítra budou výsledky krve, tak bude jasno, ale stejně jsem v nervech :frowning2:
1. nov 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sedmitecka to je jedno akej je farby, hlavne že tam je...Ja som tiež nemala rovnako silné a teraz som v 5 tt. :slight_smile:
1. nov 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cleapatris mmm nie som lekar, ale podla mna bez clostylu ist na IUI.....neviem no. mensia sanca. nema ti ho kto predpisat? ja by som asi neodisla kym mi ho nepredpisu. :slight_smile: drzim palce, moznoze sa zadari aj same od seba, bo budu vianoce-veeeelmi plodny cas. kamoske sa podarilo 2x cez vianoce. bo je pokoj a cas na snazenie. :wink:
1. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok