• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cleapatris My chodime do Iscaru v Praze 7,to je jasne ze vas doktori zenou hned na IVF protze maji s toho penize:frowning2:Je to smutne ale je to tak:frowning2:
Nenechte se odbit a pokracujte hned v IUI ....rozhodnuti je jen na Vas!!!Slysela jsem spousta pribehu ze ze vyslo IUI a byli s toho i dvojcatka:slight_smile:))))No neni to nadhera?
Nas taky doktorka zene porad na IVF,ale rekla jsem ji ze zatim nechceme....Opravdu verime ze IUI jednou vyjde:slight_smile:)
Tedy ted cekame jak nam dopadne imunologie...pak hned v prosinci supky,supky na IUI :slight_smile:)
6. nov 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje + blokace uživatelky na vl.žádost”
11. nov 2010 o 16:08 • cleapatris
@cleapatris manzel ma pomalejsi pohyblivost a ja ted posledny dva mesice mam anovulacni cykly:frowning2: nechapu jak jsem mohla stratit pravidelnou ovulaci:frowning2:To telo si semnou fakt hraje....Od pristiho cyklu zacnu stimulovat vajicko praskama Closrilbegt a jdeme na IUI :slight_smile:))) Moje dr.me porad nuti IVF ale sanci na zdarele IUI mame celkem velkou....A proc tak dlouho cekate?Vysvetlil Vam to nejak dr,? :unamused:
12. nov 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje + blokace uživatelky na vl.žádost”
13. nov 2010 o 12:09 • cleapatris
@cleapatris Ja prvni dve IUI mela bez stimulace jen injekce Ovitrile,stimulovat se nemusi pokud je dobra ovulace:slight_smile: Ted bohuzel stimulovat musim protoze zadna ovulace neni:frowning2: IUI ti udelaji i bez injekce proste jen tak bez jakych koli hormonu:slight_smile:))Ja zadne leky ani hormony uz rok neberu,takze ovulace se mi jen tak sama vytratila.....A kam chodite?To je zvlastni,ze na Vas nemaji misto v diari:frowning2: to jsem jeste neslysela.....Jednou chcete mimiska tak Vam maji pomahat a ne Vas zas nechavat cekat:frowning2: Ale kdyby jste se rozhodli pro IVF tak misto mit budou hned!!!To je fakt smutny!Byt na Vasem miste,vemu si vsechna potvrzeni o vaem zdravotnim stavu,pokud je tedy mate a jdu jinam...V Iscare jsme meli prvni konzultaci v unoru a hned v breznu mi delali IUI Tam fat na nic necekaji:slight_smile:))Proste jdou hned na vec....
13. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2010 o 17:39 • cleapatris
@petrala můžu se zeptat k jakému doktorovi či doktorce chodíš? Já teď byla prvně v ISCARU a máme zkusit příští měsíc IUI,ale ač jsem doktorce říkala, že mi bez clostilu nedorůstají folíky, tak se na to netvářila, že bych měla Clostil brát.A bez něj vím, že je to předem ztraceno.Ovulaci mám sledovanou přes rok pořád, tak je dost nepravděpodobné, že by vaječníky najednou se splašily a fungovaly samy.
13. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv my chodime k doktorce Anne P.je to ukrajinka :slight_smile:ale moc fajn :slight_smile:
13. nov 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv tak to asi chce zkusit i bez clostilu:slight_smile: a nevis jak dlouho se muze clostil uzivat?cetla jsem v letacku ze jen 3 mesice rocne...A co pak?
13. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala je fakt, že po takřka tříletém snažení už nemám náladu jen tak něco zkoušet. :unamused:
Ale je fakt, že u nás je s IUI minimální šance na úspěch, tak je to vlastně asi fuk,jestli to nemá dopadnout bez Clostilu či s ním. :wink:
Brala jsem ho několikrát a vždy jen 2-3 měsíce.Není vhodný na dlouhodobé užívání, dělají se z něj cysty, tak proto se musí vždy min. na 3 cykly vysadit.
Ale, co mi říkal můj gynekolog, tak jeho účinek právě ještě pár měsíců přetrvává i po dobrání.Asi na tom něco bude, protože jsem otěhotněla 3.měsíc po jeho dobrání.
Tak držím palce na IUI s clostíkem :slight_smile:
13. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv je to je hezky slyset ze jsi otehotnila diky clostilu:slight_smile:))jsem na to vazne zvedava...mam posledni dva cykli anovulacni a predtim normalne ovu byla...Nechapu proc ted neni!!!!! :frowning2:
13. nov 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala já bez něj měla anovulační cykly a s ním mi zase rostly obříci.Tak asi proto to dopadlo těhotenstvím až po dobrání clostíku, kdy už účinek nebyl takový.Že to pak nedopadlo,je věc jiná. :frowning2: No, uvidíme, jak teď po IVF... :wink:
13. nov 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv jeee,vy jdete na IVF ? :wink:
13. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala Možná jednou zkusíme to IUI v prosinci, i když fakt zatím nevím.
A pokud se rozhodneme, že ne, tak v lednu IVF.
13. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv tak hlavne at to vyjde!!!Nas ceka ted v prosinci treti IUI a poprve budu stimulovat tim clostilem :grinning:
13. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala teda Clostylbegyt :astonished:
13. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cleapatris no hlavne se zeptejte na to,pokud pujdete v lednu na IUI takpokud by to nevyslo aby jste pak nesli zas az nekdy v lete!!!Aby zas meli misto v diari:frowning2:Zkus se zeptat na to zda se uz nemuzete objdenat nejak dopredu treba na leden,unor i brezen!!!A pokud to nepujde prestoupila bych do gennetu!!!Pokud mate u sebe kopie vsech vysetrenich co vam kdy delalai tak by to v gennetu nemuselo trvat vse tak dlouho:slight_smile:)) :slight_smile:
13. nov 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mám dotaz, pokud jdu na IUI se stimulací musí se počkat až na schválení pojišťovny? Děkuji.
23. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka my sme na nic cakat nemuseli...pri iui je to myslim bez dakych schvalovani
23. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ale v čechách je to ináč, im to prepláca poisťovňa narozdiel od nás :confounded: :astonished:
24. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka miška my sme museli čakať, trvalo to asi mesiac :wink:
24. nov 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za info. Raději si vše ověřuji z několika zdrojů. Zatím mám pocit, že doktor nám může nakecat co chce :frowning2:
24. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka Ahoj ja byla uz 2 x na iui a nic nam pojistovna schvalovat nemusela:slight_smile: Ted jdu na treti iui a stimuluji a take jsem zadnou zadanku na pojistovnu neposilala....Pojistovna ti hradi 6 x IUI za rok pak to stoji myslim cca 1500kc
Takze bud bez obav.... :slight_smile:
24. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka já chodím do ISCARU a včera jsem se přesně na to ptala sestry.A tam to je prý tak, že bez stimulace na IUI nic nežádaj, ale když se stimulací, tak musej žádat pojišťovnu a platí to na 3 měsíce.
24. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv ja ted stimuluji na iui a pojistovnu jsme nezadali....a take chodim do Iscare
24. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtela jsem se zeptat zda je lepsi si utrogestan zavadet nebo polikat,kdyz jsem byla na dvouh iui tak jsem polikala ale ted premyslim zda neni lepsi si zavadet?? :slight_smile:
24. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ja som bola 2x na iui a stále kázali utrogestan zavádzať do pošvy. a potom aj v tehotenstve do konca 12.t.
24. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to nevím, sestra říkala, že je to tak automaticky.Tak možná, jestli to třeba nebude mým věkem,že už se musí žádat... :grinning: :grinning: nebo podle druhu stimulace?Mě s tím právě zarazila,že máme schválené IVF a tak jsem se jí ptala, že máme jít v prosinci na IUI.Šla se kouknout do karty a pak mi řekla, že nežádali proto, že nemáme stimulaci.
Teda asi Clostík se tam nepočítá.
25. nov 2010 o 03:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme museli žiadať lebo budem stimulovať menopurom a na ten sa dopláca inak za samotný "výkon" neplatíme nič :wink: na IUI pojdem do Pronatalu do Prahy
25. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok