• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dievcata, vedeli by ste mi povedat, ako dlho trva cely process IUI? Skusame to uz 2,5 roka a tak zvazujem aj tuto moznost. NO zijeme v zahranici a chcela by som to skusit na Slovensku. Potrebovala by som vsak vediet, na ako dlho by som mala prist domov, ak chcem absolvovat IUI. Dakujem za rady.
26. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka od začiatku menštruácie, približne od piateho dňa začínaš brať stimuláciu, či už tabletky alebo injekcie. Približne okolo 10teho dňa cyklu ideš na ultrazvuk, či narástli folikuly. No a podľa toho ti určia kedy príde k samotnej IUI, zvyčajne okolo 11-15 dňa cyklu, niekedy aj neskôr. Záleží ako budeš reagovať na stimulku. TAkže minimálne 2 týždne, a ešte musíš počítať s prvou konzultáciou v centre, kde ti všetko povysvetľujú a urobia potrebné vyšetrenia tebe aj partnerovi. Možno ti vyjde presne na začiatku cyklu, že rovno môžeš stimulovať...alebo budeš čakať na mrchu...
26. nov 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka no a ešte sa môže stať tooooho neskutočne veľa, mne raz IUI stopli lebo som mala na IUI vela vajičok (4), alebo nebudeš mať žiadne, alebo hocičo....Na IUI by som išla kludne aj v zahraničí, nie je to zložitý zákrok, predpíšu ti ´väčšinou na stimulku tabletky Clostylbegyt a potom Pregnyl na prasknutie foliku, toje všetko, nie je to také ako IVF, že musíš byť pravidelne sledovaná ako sa čo vyvíja
29. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsem,tak zitra nas cekam treti IUI tak snad to vyjde...MUSI!!!!Mam dva krasne folikuli .... :slight_smile:
1. dec 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala dufam ze o dva tyzdne napises ze to vyslo...
1. dec 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala držím ti palce :wink:
1. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 dekuji moc...moc bychom si to prali :slight_smile: takovi hezky darecek pod stromecek:slight_smile: urcite vas budu informovat
1. dec 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka4 dekuji.... :slight_smile:
1. dec 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsem,dnes jsem mela mit v Iscare mé treti iui krasne se mi nastimulovali folikoli a dnes rano mi volali sestricky ze se to musi zrusit z duvodu snehove kalamity se doktor nemuze dostat do Prahy...Ze mame zadelat na miminko doma....
Snad to vyjde prirozene
2. dec 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala To mi je ľúto, a to ti nemohol urobiť iný doktor? Však to je len 5 minutová záležitosť :confused: Ale držím palce a pekne snažilkujte :wink:
2. dec 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa prave ze ne:frowning2: moje dr.je nemocna a doktor ktery byl za ni tak nedojel .....to je fakt asi osud :grinning:
2. dec 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj sorry jedna mimo otázočka, zajtra cestujeme do prahy na 4 dni a je tam strašná kalamita??? boli sme tam aj minulý rok v zime a mali ste strašne veľa snehu a tento rok sa nám opätovne zopakuje :grinning:
3. dec 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ahoj,snad ti nepisu uz pozde...ano snehu je hodne ale silnice jsou uz uklizene:slight_smile:
5. dec 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, v stredu ma caka prve IUI, zajtra rano mam posledny ultrazvuk ci vajicko este je a ked ano tak v stredu o 11 ideme na vec :slight_smile: dufam, ze bude vsetko ok a ja sa konecne dockam drobca.
5. dec 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ahoj ako dlho ste cakali kam vam navrhol a spravil vsetky vysetrenia??mymame za sebou uz vsetky vesetrenia a teraz v piatok ideme po vsetky vysledky a asi uz sa nestihne v decembry prve iui??vsak???
6. dec 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, všem přeji brzské // :slight_smile: ,chtěla jsem se zeptat zda IUI je bolestivé a když přijdeme prvě do CAR tak jde to rychle? Nejdříve udělají testy a pak už se to řeší, že?
6. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ahoj ja ti neviem este odpovedat lebo ma to caka este len ale baby co to uz podstupili pisu ze to nieje velka bolest..tak neviem ale vsak sme zeny a vydrzime akukolvek bolest.po prichode prvy krat do caru sa urobia muzove vysetrenia spermii a aj teba hned pozru zoberu ti rozne stery a potom sa urcuje datum na krv teda na horm.profily.a potom ked vsetky vysetrenia budete mat za sebou tak sa objednate na vysledky vysetreni a na konzultacii ze co dalej sa bude podstupovat..my sme zacali chodit do caru v oktobry a teraz tento tyzden si ideme po vsetky vysledky a dohadovat sa ze co dalej ide pokracovat ale pravdepodobne IUI.
6. dec 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja som po 2 ivf, iui mam len tak ze skusime
6. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko vy ste isli najprv na IVF???
6. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 hej my sme taky zvlastny pripad :grinning: :grinning: ja uz mam za sebou toho vela, toto IUIcko mam len tak nechcem napisat, ze z nudy alebo zo srandy,ale proste len tak, ze skusim to.
6. dec 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska123, díky, a na IUI jsi stimulována jakými léky, jelikož já beru clostylbegyt a pak pregnyl na ovulku.
nemko,tak vy jste šli hned na IVF, no já pokud seberu odvahu a objednám se do Caru, tak si myslím, že je lepší jít do IVF, jelikož IUI, když nebudou průchozí vejcovody tak je to k ničemu, že?
6. dec 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja mam jeden priechodny a sme si mysleli, ue ivf vyjde hned no nestalo sa a teraz kym pojdeme ne tretie idem skusit len tak zo zvedavosti iui aj ked sanca je mala
6. dec 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra ma čaká IUI 4x. mám dva folíky, včera bol pichnutý pregnyl o 21,00 hod. koľko máte vy folikulov?
6. dec 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko, to mě mrzí, vidíš a já si myslela, že IVF bude na 100% úspěsný.A nevíš je lepší si nechat zamrazit vajíčka a pak až ten další cyklus jít na IVF? Slyšela jsem právě o tom, že to je více úspěšné, když se rozmrazí, tak já nevím, neumím v tom chodit, teprve jsem začátečnice :slight_smile:
6. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika ja mam vysnivany jeden konecne :slight_smile:)) vzdy som mala 20 a viac
6. dec 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja si nedavam mrazit lebo nie je zarucene, ze sa rozmrazia a ja som nazoru, ze cerstve je cerstve :grinning:
6. dec 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ja mám PCO, takže je ich tiež veľa, ale dva sú dominantné. to ja mám vždy po clostile len jedno. pri IVF som mala 8
6. dec 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika aj ja mam PCO a chceli sme len jedno :slight_smile: aby bolo kvalitne a dnes som ostala prekvapena, ze nerachlo tak dufam, ze je to spravne vajko a dockame sa uz konecne
6. dec 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko, ok, to jsem jen slyšela, no jsem zvědavá, jak na tom budu po novém roce, tak držím pěsti ať to vyjde!!!!
6. dec 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam chodíš do centra? máš pichnutý pregnyl?držkám pršteky
6. dec 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok