• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
afrika, a ty bereš co za léky nebereš náhodou clostybegyt, já jen že já ho beru a pregnyl mi dr., pak píchne podle folikometrie, ale už musím mít měsíc pauzu v užívání a tak jen jestli tak také probíhá IUI,tak i tobě držím pěsti na zítřek a platíš za něco?
6. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka platím 100 eur. beriem clostil a potom mi pichajú pregnyl
6. dec 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestávky v užívaní nemávam.ale viem, že by mala byť
6. dec 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, tak to máme stejné, jen já jsem ještě u svého gynekologa, takže zatím nic neplatím, před prvním početí to trvalo 4 roky než se povedlo, tak jsem měla stejný postup a ještě profuky vejcovodů a ty byly ok.,
6. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, pregnyl picham dnes o 22:00, IUI bude v stredu o 11 hod.chodim do Antolskej k Mudr.Durechovej
6. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby neviete nahodou ake hor,ony sa beru na 3 DC??lebo ze ja mam daky hormon zvyseny ale neviem ako sa vola tak ci vy nahodou neviete ake sa hormony vtedy beru??
6. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska123 a není to ten clostylbegyt, ten jsem brala od 3DC po 5dní.
6. dec 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka prosim ta, to prve babo po 4 rokoch ste mali pomocou IUI alebo prirodzene sa podarilo?
6. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka4, nejdříve jsem musela po dvou letech změnit dr., a pak to bylo už super, naordinoval mi clostylbegyt a chodila jsem na folikometrii a pak mi píchl pregnyl na ovulku, po 3 cykles se to nepodařilo pak jsem měla pauzu a pak byla na laparoskopii průchodnost vejcovodů tak to bylo ok, a pak zase clostyl a pak do 3 týdnů po laparce jsme počali, takže jen clostyl...Já nemívám ms a ovulaci.A ty se jak dlouho snažíš otěhotnět?
6. dec 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby.som ja teda dopadla volala som ohladom vysledkou tej vysokej hodnoty hormony tak ze mam skrtatka FSH 12,72 to je ovarialne zlyhanie vajecnikou.....caka ma dalsi odber krvy na potvrdenie.a ak sa to potvrdi aj potom tak sa ide rovno na IVF.no a mozem citat o tejto problematike na nete
7. dec 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
ahoj nemko ako pokracujes?
Chodis do CAR na antolskej?
7. dec 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad ahoj, hej chodim a zajtra idem na prve IUI :grinning: tak som zvedava, ako sa mas?
7. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ďakujeeem:slight_smile: už som späť a naozaj snehu bolo požehnane, ale bolo super :wink:
8. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka no my sa snazime uz cez 4 roky, v lete som bola na hystoroskopii (prefuk vajecnikov) a po tom som 3x absolvovala IUI a neuspesne. S MM sme sa rozhodli ze na dalsie uz nepojdem, psychicky som to nezvladala a tie hormony co som brala so mnou robili co chceli. Takze to ideme skusat prirodzene. Verim ze sa to raz podari...Lebo po lekarskej stranke nam nenasli nic zavazne co by pocatiu branilo :unamused:
9. dec 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka4, já jsem také před prvním těhu měla profuky a byly ok., a pak jsem zopakovala closty tenkrát to byl clomhexal a za 3týdny po profuk., jsem byla těhule :dizzy_face: Jen teď, jak píšeš, že psychicky to bylo hrozné, to i u nás, ale to je doivné, proč se vám nedaří, když jste ok, a co reakce na spermie, nehubíš je, dělali i tohle vyšetření?
9. dec 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka reakciu na spermie mi robila moja gynda a povedala ze pravdepodobne ich zabijam, tak sme sli do Helliosu v Martine a sli sme na IUI , ale tam mi povedali ze to v tom nebude. tak neviem
9. dec 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka4, tak to je záhada, tak to chce jen čas :wink: a zaplatili jste moc peněz?
9. dec 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsem chtela jsem se zeptat zda muze mit injekce Otrivele v liv na tehu test?Jsem 8 den od zadelani na miminku a nevydrzela jsem a testovala a je tam slabi duch druhe carky!!!!!!! :slight_smile:
10. dec 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ano, mala som to v aprili
10. dec 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najde sa tu nejaka mamicka ktora ma dietatko po IUI a planuje druhe? Prirodzene alebo zase IUI?

Drzim palce vsetkym ktorych caka IUI aby sa to skoncilo // :dizzy_face:
10. dec 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, poradíte mi některá, které se povedla IUI, jak se mi to také má povést? IUI jsme zkoušeli 12-tý, 13-tý i 14-tý DC, a nikdy nic nevyšlo.... Podle výpočtu dr. a podle ms, bych se do těchto dní měla vejít a nikdy nic..... Brala jsem Duphaston i Utrogestan a nic...
12. dec 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa Ahojky IUI je mouze 12% uspesnost....ale jsou tady holciny kterym se to povedlo a maji s IUI i dvojcatka...Tak drzim palce a uvidis ze se i nam povede diky IUI otehotnet....musime verit!!!!
12. dec 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - já věřím, ale už nevím, co proto víc udělat, mám jich tolik za sebou a všechno bez úspěchu.... A to beru i listovku...
12. dec 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa Ja mam za sebou 2 iui a neuspesne Ted 2.12 jsem mela jit na treti a v den vykonu mi to sestricky zrusili...kvuli snehove kalamite:frowning2: takze braní clostilbegytu a injekce otrivele vse zbytecne:frowning2: Teda jeste nevim jeste jsem netestovala zadelali jsme doma ale pochybuji ze po 3 letech snazeni by se opravdu zadarilo prirozene...Myslim ze nic vic pro iui udelat nemuzes ja beru Babyplan od calibrum a Macu,manza selen,zinek a taky Macu pro zrychleni spermii:o)
Hlavne byt psichycky v klidu...A chce to trpelivost ....Protoze jednou to vyjit musi.....
12. dec 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - jo jo, jednou to vyjde určitě, jen vědět kdy, aby se člověk zbytečně netrápil.... Kam chodíš do centra? Moc moc držím palečky, aby se Vám to povedlo doma..
12. dec 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa my chodime do Iscare v Praze...A vy?Jake mate problemy??
12. dec 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - my jsme v Plzni.... Máme pomalejší potvůrky...
12. dec 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa my mame taky pomalejsi potvurky...a ja ted do toho uz dva mesice mam anovulacni cykli:frowning2: Takze musim stimulovat clostilbegytem...A zabira to ted jsem mela dva krasne uzrata vajicka:o)
12. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xena1
@l1u1c1i
@katkaajurko
@delf14
@hujer91
@monika0001
@garp776
Po dlouhé době tu nahlížím a co nevidím :grinning:, jupí. Mám z vás radost :wink: . Já už mám drobka u sebe a opravdu je to báječný pocit, fotky v albu :wink:
Porod byl procházka růžovým sadem :grinning:. Do 20min od příjezdu do porodnice už byl malý mezi náma.
A rodila jsem 2dny před termínem. Takže vám ze srdce blahopřeji.
A KDO NA TEN ZÁZRAK // DÁLNIC čeká nechť jej pod stromečkem najde :wink:
13. dec 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag - jeej ahooj :slight_smile:
Drobec je nádherný :slight_smile:
Ja keď vidím ako to letí tak viem, že o chvíľu držíme aj my toho nášho :slight_smile:
len teraz som sa dozvedela že som tehu a zajtra začíname už 5 mesiac. neuveriteľné :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Držkajte sa :slight_smile:
13. dec 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok