• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petrala - já měla taky clostylbegyt, už třikrát, pokaždé bylo jedno veliké, 22 mm a jedno menší a teď naposled jsem měla 19 a 21 a nic z toho nebylo, ... i když pořád doufáme.... Jsem dneska 31DC, mrška nikde a test bílý jako padlý sníh....
13. dec 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa no tak vidis treba uz to vyslo....testuj jeste zitra:slight_smile:))A manza bere nejake vitaminky na spermijky?
13. dec 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - já nevím, zkusím testnout, ale moc tomu nevěřím.... Nebere, měl by? Nikdo nám nic nedoporučil.... :unamused: :frowning2:
13. dec 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa nam taky nikdo nic nedoporucil nasla jsem si vse na netu nebo mi poradili holky s konika:slight_smile:
Na zrychleni spermijku je dobry selen,zinek a Maca selen a zinek sezenes v lekarne stoji par korun a Maca se da sehnat na netu ja mam tuto bereme ji oba http://www.zdrava-mrkvicka.cz/maca-500-mg-90-kapsli-p-883.html
:slight_smile:
13. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa MACA účinky:

Snižuje krevní tlak, zlepšuje stav mysli, napomáhá zbavovat úzkosti, podněcuje spalování tuků, zlepšuje tonus ochablého svalstva, omezuje možnost vzniku osteoporozy, pomáhá při hojení kostí, reguluje nepravidelnou menstruaci. Doporučuje se jako podpůrný přírodní prostředek při frigiditě, neplodnosti, impotenci či pro zvyšení počtu spermií. Také dochází k navýšení energie, zlepšuje vitalitu, odolnost a výkonnost organismu. Napomáhá řešit „krizi“ středního věku a manželský syndrom v sexuální oblasti - zvýšením libida a výraznou podporou erekce. Zlepšuje záněty prostaty a její nezhoubné zvětšení. Zvyšuje pohodu, snižuje stres a působí antidepresivně. Podtrženo sečteno - Pozitivně ovlivňuje sexuální touhu i aktivitu u obou pohlaví - aniž by ovlivňovala hladiny hormonu...
13. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag gratulujem k drobcovi,tak porod v dobrom zavidim....:slight_smile:
13. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - ty jo, to je úplný všelék, asi to vyzkouším.... Tohle nám nikdo neřekl...
14. dec 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa ahoj,tak uz jsi testovala?A proc vlastne nechcete jit na ivf?My uz o tom premyslime:slight_smile:)Kazdopadne jsem to jeste nedostala dnes bych mela mit vysledky krve...
18. dec 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - ahojky, sněhobílo a dorazila mrška.... Jedno IVF už máme za sebou, bez úspěchu, takže teď se domlouváme co dál.... Asi do dalšího půjdeme, mám nějaké depky, protože se IUI asi nikdy nezadaří... :frowning2: :frowning2: Je tam fakt malá pravděpodobnost..
18. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa aha,my premyslime o ivf na leden unor... :slight_smile:
18. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - ahojky, my bysme kdyžtak další IVF chtěli v dubnu, květnu, uvidíme, dle výsledků...
19. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa tosku se bojim ivf protoze toto uz je posledni moznost jak mit mimiska....
19. dec 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - neboj se, je to sice složitější, ale zato účinnější. Jen ta narkoza je nepříjemná.. :frowning2:
19. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ivf se neboj, narkóza je podle mě v pohodě :grinning: Já si lehla do křesla, napíchli žílu a za chvíli jsem nevěděla o světě :astonished: a ani pak mi nic nebylo :wink:
19. dec 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baronek - tak to jsi měla štěstí, já s prominutím problila celou tu dobu, co jsem tam ležela... Navíc mi nějak blbě napíchli žílu, tak jsem měla celou ruku dřevěnou... Jen teda první pocit z toho než jsem šla na křeslo mě překvapil. První, co jsem viděla, byl kýbl pod křeslem...
19. dec 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa tak to je mi líto, u mě to proběhlo úplně v pohodě :wink: a toho kýblu jsem si vůbec nevšimla :astonished:
19. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xena1
také to vytlačíš ani nebudeš vědět jak. :sunglasses: vždy´t to bude po třetí :wink:
21. dec 2010 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesele Vianoce a drzim vsetkym snazilka m palce :dizzy_face:
21. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag len aby moja,uz teraz sme o tyzden vacsi :slight_smile:
21. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell
krásní kluci. Jak vidím, nikdo neodolá a své drobečky fotí ve vánočním. I já mám pár v albu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@xena1
také jsme byli....,ale o týden starší. :grinning: Jinak Martínek se narodil s porodní váhou 2700g
21. dec 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky příští měsíc jdu na první IUI je tu na tom někdo podobně?
Budu si píchat něco na 8 dní a stojí to 1000,- nejspíš hormony máte s tím někdo zkušenosti?Jak jste se po těch hormonech cítily?Díky
10. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahoj, idem o mesiac na prve IUI..ma dojst v 10ty den cyklu na ultrazvuk a pichnu mi injekciu, podla velkosti vajicka IUI. CAR motol
18. jan 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - tak to jsme na tom podobně já chodím do Pronatalu čekám na MS a třetí den jdu si k dr a ta mi poví instrukce a začnu si píchat injekce pak taky kontrolní ultrzvuk a pak IUI.
Také má partner horší SPG ?
18. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee v podoli povedali ze mirne horsi linearny pohyb spermii, a v motole, ze je na tom super
18. jan 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee pichat si budem OVITRELLE za par kacek, tak neviem...
18. jan 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - já ještě nevím co si budu píchat dozvím se to až 3 den MS ale budu si to píchat 8 dní
já jsem dnes 14 DC tak mě čeká IUI někdy mezi 13 - 18.2 (záleží na MS)
a kdy to čeká tebe?
18. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 8DC , takze po tebe, ale zacinam brat Prednisom proti alergii na sperma...takze IUI az po dalsej MS...po 18.2. snad
18. jan 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, já si jedu zítra pro injekce, nevím co budu píchat, je to naše první IUI :unamused:
19. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitrisek26 tak potom daj prosim vediet, nase prve IUI v unoru, dikyyyy
19. jan 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, tak od včera mám inejkce meionalu, píchám jednou denně jednu injekci. Za 10 dní UTZ a pak domluva na inseminaci
21. jan 2011 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok