• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee presne tak, pokud nedorazi ms sama, coz zatim vubec nevypada, zadne priznaky nic a mam zkusenosti, ze i kdyz jsem cekala cca 6-7 tydnu tak nic, takze pak jsem vetsinou sla na vyvolavacku, takze ted jsem se objednala rovnou na cca 36 den cyklu, takze to uz je tyden po tom co bych to " mela " dostat
jakmile vyvolavacka zabere, tak od 2-6 DC mam Clostik jiz doma 1-1-1 tablety, a pak 11-13 DC kontrola ultrazvukem, jestli to zabralo a je tam nejaky pokrok, ktery by mohl znamenat, ze muzeme jit na prvni IUI
30. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi asi je to fakt, ze reknu, ze jsem musela na kontrolu , jeste to zvazim, zatim jsem to nezrusila a nepreobjednala se, uvidim jak mi bude , abych je tam zase nenakazila.....
30. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, kdo jste po IUI??? A jaké jste měli kdy příznaky??? Já jsem 7 den po IUI, a 5den jsem špinila, a včera a dnes mám světlý výtok. Tak jestli to je normální?? A ještě je možný že po pregnylu se dostane menstruace dříve než normálně?? Jiné hormony jsem nebrala. Jsem po prvním IUI,tak se ptám. Jak jste to měli vy? díky za jakékoliv odpovědi.. :wink:
31. jan 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj, tak já ještě po IUI nemam, ale co tady bylo probíráno tak špinění je běžné a světlý výtok také, miminko za zahnízduje......., takže prý to není nic neobvyklého, přeju aby jsi za pár dnu nasla //
31. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešní IUI proběhlo prej byly spermie dost živé tak by se to mohlo už povést akorát mě zaskočilo že 4hod. po zavedení jsem slabě krvácela ale jen fakt slabě a jen chvilinkuv tak doufám že to nic není :wink:. Bylo by to fajn kdyby se to povedlo
31. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj, já měla po IUI nasazený utrogestan a 10. den sem na testu objevila //.....příznaky sem neměla žádné :grinning:, ale každé tělo je jiné, pokud se ti nerozjede MS, tak je to na dobré cestě :grinning:, to špinění může být opravdu uhnizďování. Tak přeju, aby to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face:
@ivavec to bylo určitě z podrážděného čípku, jak se zavádí do dělohy ta kanyla se spermíkama. Pokud tě bude bolet břicho, tak je dobré si nechat předepsat algifenové kapky, mně je doporučili v Caru, prý radši než ibuprofen. Mně ale nakonec nic nebolelo :grinning:, tak ať najdeš brzo // :dizzy_face: :wink:
31. jan 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ahojky a ty sis dělala test tak brzy??? si říkam jestli ještě 10 den po,, v tobě nekoluje pregnyl...
1. feb 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle díky, no uvidíme. jestli se nerozjedou krámíky. zatím to vypadá nadějně. :wink: a jestli ty se chystáš na svou první IUI tak se nemáš čeho bát, zákrok nebolí vůbec. Tak ať jsi brzy těhu :wink:
1. feb 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry nekoloval :grinning: :grinning: použila sem 10. mamatest a byli tam....před tím sem to blázen zkoušela asi 8 den a ještě tam nic nebylo :grinning:
1. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kontrola dnes dobrá, máme dva folíky, tak doufám, že aspoň v jednom bude vajucho a nějaká mrška ho najde :grinning: :dizzy_face: sice sem minule reagovala trošku líp, ale sme s doktorkou spokojené, na to že nemívám normálně nic, tak je to dobré :grinning: takže doberu ještě 2 dny injekcí a v pátek na to vletíme a celý víkend nepustím manžela z pelechu :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jsem zpátky od dr. Tak jsme dopadli dobře, mám 5 velkých folíků a spoustu malých, takže reakce dobrá, ty dvě injekci merionalu už píchat nemusím, ale dnes 23,20 pregnyl a IUI v pátek 11,20. Držte nám s clloi palce, jdeme spolu :slight_smile:
2. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cibka ahoj ahoj. Ja som spinila, resp. troska krvacala, ale iba v den zakroku, pretoze mi dr. muselprepichnut krcok maternice, nevedel sa do mna tym katetrom dostat. Moja skusenost
3. feb 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitrisek26 @clloi drzime palecky!!! p.s. spolu? a partnerov neberiete? :wink: zartujem, a este raz vela stasticka!! j
3. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ty necháme v čekárně :grinning: :grinning:
3. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ich duša, a nielen ta :wink: budu s vami aj v ordinacii
4. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už sme je tam šoupli :grinning: :grinning: jak řekl pan doktor :grinning: :grinning: tak uvidíme, jak to dopadne. Za 14 dní na krev, dostala sem utrogestan anopyrin a prednison, tak zobu. No většinou dostávám MS tak po 10 dnech braní utroše, tak se uvidí :grinning:
4. feb 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi já naprosto vše stejné. Držím palce oboum :slight_smile:
4. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.tak v nedelu o 21hod.si idem dat pichnut pregnyl do zadku a v utorok o 9:30 mam IUI. dnes na sone bol dominatny folikul o velkosti 15mm.este do utorka musi narast.
4. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,je tady nekdo komu vysli iui a na kolikaty pokus?Mam za sebou 2 iui neuspecne ted po tretim iu jsem 8 den a mam strasne bolave a citlive prsa:slight_smile: Muze to byt znamka tehu?Dekuji za odpoved
4. feb 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi @pitrisek26 @petuska123 @petrala tak sa to tu pekne rozbiehaaaaaaaa, prajem vsetkym plodne obdobieeeee :slight_smile:
4. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj, nám vyšlo 1.IUI v září, mimi to sice pak vzdalo, ale to s tím nemělo nic společného. Ty prsa možou byt známka že se to povedlo, já sem to tak taky měla, ale některé holky bolí i před MS, záleží jak je to u tebe. Test sem si ze zvědavosti tehdá dělala už 10 den a byli tam slabounké // :grinning: použila sem tehdá 10. mamatest
Tak přeju, ať na tebe brzo vykouknou // :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 neboj, to určitě naroste :grinning: :wink:
4. feb 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ja mam zitra taky v planu testovat budu 10den:slight_smile:))tak jsem zvedava...
4. feb 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala kdyby náhodou nic, tak nebuď zklamaná a zkus to třeba za 2 dny, u každého je to jiné :wink:
4. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechny snažilky zdravím...Mám dotaz-v pondělí a úterý jsem podstoupila první IUI.. za týden tj.8.2 mám jet do CARu na krev. Je možné aby tam něco bylo, není to brzo???
4. feb 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ja som bola na krvi po dvoch tyzdnoch presne... tak neviem... myslim ze je to velmi skoro
4. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě taky se mi to nějak nezdá :unamused: nasadil mi utrogestan a ten mám užívat 1Odnů tedy do příštího pátku, ale občas mám pocit takových tlaků jako před MS :frowning2:
4. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule to je opravdu nějak brzo, my byli na IUI dnes, a chtěla sem se objednat na 16.2, 12 dnu po IUI a sestřička mě řekla, že je to brzo, že na krev až tak po 14 dnech. Utrogestan mám taky, buď ti spustí MS, nebo udrží těhu :grinning:
4. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak slaba slaboulinka carka duch se objevil na testu:slight_smile:)) co myslite? jsem 10 den po iui :slight_smile:
5. feb 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ahoj tak slaba slaboulinka carka duch se objevil na testu...
5. feb 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok