• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petrala kolik si měla jednotek pregnylu? Jinak potichounku gratuluju, zkus testovat ještě večer a pak zítra a v pondělí a doufám, že bude sílit :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi v úterý zajedu do CARu a uvidíme :unamused:
@petrala ať to výjde!!!! :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ja mela injekci Otriville:slight_smile: minuli mesic uz 8 den na test nemel zadny vliv :slight_smile:
jsem opravdu zvedava jak to dopadne....modlim se abych mela mimiska v brisku....uz 3,5 roku se beznadejne snazime!!!!
5. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule dekuji.ale nechci nic zakriknout:slight_smile:
5. feb 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala určitě se zadaří :slight_smile: my se snažíme přes dva roky, nejvíce ubíjející je, že letí i věk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule musi se zadarit i tobe!
5. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak pokud nemá ta injekce vliv na test, tak to vypadá velmi nadějně :grinning: :grinning: já vím, jaké to je, my se taky snažíme už přes 3 roky, sice se snažím si říkat, že je to ještě v pohodě, ale už bych taky toho prcka chtěla mět doma.
5. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ta injekce ma vliv na test jen 7 dni pak uz ne:slight_smile:))) v pondeli budu chytrejsi:slight_smile:
5. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no tak to bude určitě mimís :grinning: :grinning: tak držím palečky aťž to vyjde a je vše v pořádku. Na kolikáté IUI si byla?
5. feb 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi byla sem celkem na trech iui dve jsem podstoupila pred 1,5 roku pak me cekala laparka dali jsme si 6 mesicu oddych od vsech doktoru a sbazili se prirozene:slight_smile: pak jsem zmenila zamestnani a sup uteklo to jako voda...ted jsme opet v Iscare jako doma:slight_smile:
5. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak doufám ,že to tentokrát vyšlo, moc ti držím palce :wink: :wink:
5. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi dekuji ja tobe taky:slight_smile:
5. feb 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky celý týden jsem byla mimo Prahu a nedostala jsem se na net.
Koukám jak se to tu rozrostlo :slight_smile:
@pitrisek26,@clloi - holky držím palečky aby mimi dopadlo

Já dnes byla na první injekci Menopuru,v pátek 11 jdu na UTZ a podle toho jak mi vše naroste možná 13.2 IUI
tak jsem moc zvědavá

@petrala - držím palečky ať jsi těhu !!!

holky jak jste zvládly IUI - jaké pocity?co vás bolelo?

pitrisek26 - 13DC ,od 2DC 10 injekcí merionalu ,4.2 IUI
marlenee - 3 DC ,od 3DC Menopur ,11.2 UTZ podle výsledků možné IUI 13.2
janulka1980 - 26 DC ,bere Prednisom,koncem února IUI
cuddle - 39 DC ,koncem února IUI
clloi - 13DC, pichá si Merional,4.2 IUI
petrala - 10 den po IUI slaboulinká čárka

5. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Ahojky ja byla uz 3 krat na iui dvakrat jsem byla moc nervozni,napjata a po injekci me bolelo brisko:frowning2: a nevyslo to.Ted po tretim iui po injekci me vubec nic nebolelo citila jsem se skvele uplne jsem se na iui tesila zadna nervozita ani obavy a doufam te to vyslo!Drzim palce at iui snasis skvele!jen mysli na miminko a bud pozitivne naladena:slight_smile:))at telo vyciti ze ho ceka neco hezkeho:slight_smile:)
5. feb 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - já se těším na všecko i dneska na tu injekci ( i když je to děsná alchimie )
a na IUI se těším úplně nejvíc :slight_smile:
Píchala jsi si taky Menopur?Může se na to pít alkohol?NIkde jsem v příbalovém letáku nenašla žádný zákaz

Kdy jdeš na krev aby ti zjistili 100% těhu?
5. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahoj, IUI nebolí, jí to brala jako gynekologickou prohlídku, důležité je se uvolnit. Já si u toho pokecala s doktorem i sestřičkou a ani sem nevěděla, že už je hotovo, Jediné, co sem cítila bylo jak tam ty mršky šoupl :grinning: :grinning: ale to jen jen takový menší tlak, nebolí to. Při menopuru sem fungovala úplně normálně, takže si myslím, že jedna dvě sklenky nevadí :grinning: :grinning: Pak můžeš ještě chvilku špinit, ale to je normální, pokud by tě opravdu boleleo břicho, tak sou na to dobré algifenové kapky, ibuprofen moc nedoporučují.
5. feb 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi a pri tom zakroku to bude vydni na monitore??ci nie??
5. feb 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no nevím, jak je to u vás v Caru, ale my už na monitor nevidíme. Dělá se to jak na gyndě, zrcadla atd
5. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi aha tak budem cumiet do stropu :grinning:
5. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 neboj trvá to tak 3 min, pak si tam ještě chvilku poležíš a převezou tě na pokoj....alespoň u nás a tam si ještě půl hodiny a jdeš dom :grinning:
5. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee budu si delat jeste v pondeli test a pak ve stredu a kdyz tam budou dve carky objednam se hned na krev:slight_smile: Me to tam soupli a asi za 5 min jsem se oblekla a sla domu:slight_smile: na pokoj me nevezly.Pichala jsem si vzdy Otriville
5. feb 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky potichu Vas sleduju , já zatím čekám na MS ( jeste 7 dnu , nez zaberou tabletky ) a pak začnu s vyšší davkou Clostíku a sem zvědava na ultr. jestli neco ukaze...., pokud ano tak prvni IUI, nejradeji bych měla to první za sebou, takto mi to připadá hroooooooozně zdlouhave :frowning2:
5. feb 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj no zdlouhavé ja budu zítra týden po IUI a přijde mi zdlouhavé to čekání na testování jsem zvědavá jak to tentokrát dopadlo pár dní mě bolela levá strana břicha při prrvník IUI taky nevím co to je. No a asby toho nebylo málo tak mě dneska chytla krční páteř nemůžu se hejbal bolí to jak čert :angry: a nemůžu si vzít žádnej prášek aby se mi ulevilo to je fakt hrůza :confounded: , ale jestli se to IUI povedlo tak ta bolest za to stojí :wink:
6. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala držím palce :slight_smile:
6. feb 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec ahoj přeju hodně štěstíčka ať se zadaří. Já byla ni IUI 31.1 a 1.2 nic mě nebolelo a nebolí, tak nevím :unamused: v úterý jdu na krev (prý kvůli hladině progester.) a pak uvidíme jestli se povedlo! Jen se chci zeptat beru utrogestan, nezavádím, ale polykám má to stejný účinek-má někdo zkušenost??? :fearful:
6. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ahoj, ano účinek je stejný, ptala sem se na to svojí gyndařky. Zavádění doporučují holkám, kterým je po něm špatně, jsou unavené atd, já ho taky polykám a funguje na 100% :grinning:
6. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
polykání a zavádění utrogestanu by měl mít stejný účinek...u nás v Centru, ale doporučují zavádět...prý má lepší účinek když se zavádí..
osobně mi je po polknutí Utrogestanu zle...vždy ho polykám jen před ET a jemi zněj zle celý den...závádím 3x denně po 2 tabletách...ta představa, že polykám 6 utrogestanů děnně je hrozná...
každá holky to snáší jinak...a určitě se řiď tím co ti řekl tvůj gyndař...
6. feb 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi beru 3xdenně, vždy jsem ho polykala. Zle mi po něm není, jen když začne účinkovat pár minut cítim jak se mi točí hlava. Ale brzy to přejde :wink:
6. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak dnes 11 den od iui opet duch carky,tentokrat o neco silnejsi:slight_smile:
6. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala jéééé to je skvělé. Hodně hodně štěstíčka :slight_smile:
6. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok