• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
pretože pred tym ako sme isli do Heliosu...tak sme skusali niečo podobne ako IUI, len prirodzenou cestou, akože stimulacia a potom časovany styk...dokonca odporučene polohy.....bolo to hned po laparke a HSG, takže bola velka nadej, ale ani par mesiacoch toto nevyslo....takže na IUI...je to v podstate o tom istom....preto sme isli hned na IVF...odporucil mi to vlastne aj obdodak....
30. okt 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik..tak tomuto sa vravi idopaticka sterilita?????? tak aspon sa nemusim pytat co to je .-))))))))))))))))))))))))))))))))
30. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka...aha, a tu imunologii máte hotovou??
30. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek tak pak písni jak jste dopadli na spermiogramu :dizzy_face:
orsulka možná je to jen o štěstí a o psychice ale možná vám ještě neudělali některé vyšetření a na něco nepřišli :frowning2:
30. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka .....sterilita bez zjištěné příčiny se nazýva idiopatická, tak nám to řekli v caru při první návštěvě
30. okt 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka no najskor ty. a hlavne moj neberie profertil podla mna je to zbytocne predrazene na to co obsahuje.
30. okt 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dalsim kriteriom celkommmbol aj vek....preto sme sli na IVF.... musim zistit tu imunologiu...to neviem na isto, či mame...ale pokial sa to teda ujalo.....tak myslite, že to treba robit?????

volakedy davnejsie mi robili test, či nemam tle prostredie, kysle a tak, že by to spermie odpudzovalo, ale nenasli nic...vsetko bolo ok....
30. okt 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka aha :frowning2:
30. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...a to je tá príroda .-)))) všade pritomna......
30. okt 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik tak treba dufat hadam to uz tentoraz dobre vypali. :wink:
30. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek ano je to drahé..
hodně :confounded: ale uroložka říkala že je to nejlepší věc co je na trhu.. že nic lepšího brát nemůžeme.. tak do toho jdeme.. pro mimi všechno :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano domcek.......................ja už ani nedufam...ja jednoducho verim!!!!! aj tak mi nič ine neostava a negativnym myslenim si moc nepomožem......... ja som rada, že som Vas tu nasla.....nevedela som do teraz o tejto diskusii....
30. okt 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte,
chcela by som opýtať, či pred samotným IUI/myslím v ten deň, pred tým ako urobia IUI/ urobia UTZ, či skontroluju folíky, či už praslkli alebo nie.
30. okt 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry...neviem odpovedať...ale babeny sa ti určite ozvu......
30. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina mě to tak nedělali, mám za sebou 2 iui,
ale vzhledem k tomu, že když Ti píchnou Pregnyl, měl by folík prasknout za 24-36h, tak to nejspíš není nutné
při nejhorším tam spermíci na vajíčko počkají
30. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina já myslím že málo kde dělají před IUI ultrazvuk..
spíš to dělají dle výpočtů od injekce..Pregnylu
30. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S iui NEMAM SKUSENOSTI.... ALE PRED ODBEROM VAJICOK...MI VžDY ROBIA KONTROLNY ultrazvuk......tak neviem.....
30. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jiné orsulka
30. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som si myslela......
30. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja nebudem mať pichnutý pregnyl.idu mi to urobiť v prirodzenom cykle. a dr. hovorila, že nebude treba ani pregnyl. ale aj tak díki :wink:
30. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina a víš kdy přesně ovuluješ? Možná teď chodíš na kontrolní utz a sledují jak folík-folíci rostou. Na základě těchto udajů načasují iui.
30. okt 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno viem.včera som bola na UTZ a mám ísť aj zajtra,že ako to vyzerá. ja mám len takú mini :grinning: obavu, že či mi nepraskne folik skôr ako bude IUI.asi stresujem, čo? :sweat_smile:
30. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina to já znám...tyhle stresíky, pořád svojí hlavu něčím, možná zbytečným zaměstnávám. Řeším neřešitelné :slight_smile:

Vajíčko má životnost tuším 12-18 hodin. Životnost spermie v těle ženy je tři až čtyři dny (vyjímečně i pět nebo dokonce šest). Ovšem schopnost oplodnit vajíčko si spermie uchovávají jen cca 48 hodin. Mimo ženské tělo spermie umírají v řádu hodin.

Tak to by v tom byl čert, aby se mimísek npovedl, ne? :slight_smile:
30. okt 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako hovoríš, riešim neriešiteľné :grinning:
už mám niekedy pocit, že mi z toho zahrabáva. :grinning:
no veru, už by sa to mohlo podariť, už by mohla "motyka vystreliť".
a koľko sa snažíte o mimi? my cca rok a 3/4. :confounded: ........ bóže, mi to príde celá večnosť.
30. okt 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina ...hlavu vzhůru! Já Ti budu o věčnosti vykládat......snažíme se skoro 3 roky! a to je věčnost!! :frowning2:
30. okt 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že už máš jedno IUI za sebou. plánuješ ďalšie?
30. okt 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera jsem byla na druhém, jsem 24h po
30. okt 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale já stimulovala clostíkem, pak pregnyl, teď duphaston (i poprvé to tak bylo)
30. okt 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi teba odporucili po 3/4 roka snazenai na IUI?
30. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bude úspešne.určite.
budem ti držať palce. :wink:
30. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok