• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby ten pregnyl to ako sa naplni do striekacky???ten prasok zmiesat s tou vodou co je v druhej ampulke??ci ako??
6. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 to urobia vsetko na pohotovosti,ale v podstate hej,do striekacky sa natiahne rozpustadlo vstrekne sa do prasku a zas sa natiahne a pichne
6. feb 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Dík já byla taky 31.1 na IUI já nic neberu po IUI. A ty jsi měla 2 IUI po sobě jo to nevím že to takhle dělají. Já když to nedostanu tak se mám objednat na krev
6. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec dr. v CARu to takhle dělá, dva dny po sobě ať je prý větší pravděpodobnost úspěchů, ale počítají to jako jeden pokus.
6. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Tak to máš dobré mi jsme druhý den snažilkovali doma :grinning: A ty máš výhodu když jdeš v útery na krev že už budeš něco vědět já už jsem napnutá jak prut :slight_smile:
6. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec my právě snažilkovat doma nemůžem :unamused: na imuno (v prosinci) zjistili mírně zvýšenou buněčnou iminitu, tak dlabu Prednison a přísný kondom sex. Čekali jsme na ovulaci ať můžeme zkusit IUI
6. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vím že mezi Vás nechodím - ale pokud mohu potřebovala bych trochu "nakopnout".

18.1. jsem v Iscare podstoupila své 1 IUI - bohužel bylo neúspěšné.
Manžel má norální spermiogram, mě nedozrávají vajíčka. Brala jsme 3-5 den Clostylbegyt.

Menstruaci jsem dostala i přes utrogestan, který jsem ihned vysadila. Nyni tu přemýšlím co dál, zda zkusit 2 IUI a při neúspěchu podstoupit laparoskopii. Nebo naopak. ???

Pokud můžete pomozte mi se rozhodnout - děkuji.
6. feb 2011 o 16:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule No to mi jsme oba v pořádku ale nejde to,ale už máme doma 6letého klučinu a ten se defakto udělal sám ubec jsme ho neplánovali a teď když už pomalu 3 roky plánujem tak nic ach jo je to všechno tak složité :unamused: .Tak přeju aby se ti to povedlo kolikáte IUI máš
6. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chersi laparoskopii mám za sebou, poslal mě dr po roce snažení, když nic nezjistili a stále těhu nebylo šli jsme do CARu tam následovalo vyšetření imuno, genetika, hysteroskopie, vše dopadlo OK (mírně zvýšená buněč.imunitu-spraví léky) Přítel spermio OK, nejdřív mě štvalo, že tolik vyšetření a nic se neděje- ale teď jsem za to ráda!!! Aspoň víme na čem jsme.
6. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec v CARu jsme od září 2010 jak jsem psala nejdřív veškerá vyšetření a teď to byla první akce IUI. Jak říkal dr. může se zadařit i napoprvé :wink:
6. feb 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to je super, potichounku ti gratuluji, ať je vše v pořádku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
6. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - ahojky, tak moc držím palečky ať je všechno v pořádku...
6. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chersi ahoj, já jsem první podstoupila laparku a pak teprve IUI
6. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc dekuji!
6. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala taky se přidávám ke gratulacím, snad tě budeme s clloi následovat :slight_smile:
6. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste nemam vyhrano,zitra testuji znova snad tam bude uz silnejsi a ve ctvrtek sup,sup na krev! :slight_smile:
6. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes rano na testu nic,az po limitu opet slabi duch,ja se s toho zblaznim
7. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala neboj, je to teprve krátce po IUI, jaký si měla test? 10. nebo 25 jednotkový?
7. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snazilky, hlasim, 10ty den MS mam 15.2. - ultrazvuk..pak pomalu IUI uiiiiiiii
7. feb 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ahoj, sme na tom rovnako, zvysena bunecna imunita - prednison, kondom sex..prve IUI koncom unora - injekcie Ovitrele (momentalne som 2 MS.) chcem sa prosim opytat: ani po IUI kvoli prednisonu nemozeme mat sex bez kondomu? mne spominala Dr., ze po IUI sa mame snazit aj doma. asi sa pomylila, chcem sa jej na to este opytat ked tam pojdem. dakujem a vela stastia! jana
7. feb 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, tak my v papírech měli, že od prosince (po zjištění BI) brát Prednison a po první ovulaci tj. v lednu v plodné dny se znažit doma, ale dr. v CARu rovnou udělal IUI. Taky tam bylo psáno pokud by se to nezdařilo, dále pokračovat v kondom.sexíku. Ale dnes jsem týden po IUI a cítím,že mě vše bolí jako ped MS :frowning2:
7. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ahoj, moju kamaratku tiez vsetko bolelo jako pred MS, taky brisko...a je z toho skoro dvojrocna Viktorka....
drzim palec..radesej obidva palce :wink:
7. feb 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 děkuju, tak mooooc bych chtěla-všichni okolo těhulí nebo už rodí :fearful: je to ubíjející...taky sleduju, že musím pořád na malou, jestli to něco znamená :dizzy_face: Každopádně přeju i tobě ať se brzy zadaří :wink:
7. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule tiez ma rovesnikov v mojom veku co uz planuju alebo maju dve deticky...a my se tady snazimeeee
porad na malou je dobry znameni :wink: len tak daleeeej
7. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ale z toho mě přepadnou bolesti co mívám před MS a jsem na nervy :fearful: zítra jedu do CARu tak uvidíme uvidíme
7. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já zjistila, že moje kamosky budou mit deti pomalu v puberte a my se porad snazime o prvni....no aspon ho pak bude mit kdo hlidat :grinning:
7. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to říkám sestrám taky, jejich dětičky jsem hlídavala (dnes už puboši) tak, že mi to jednou oplatí :grinning: :grinning:
7. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tiez mam znamu co ma 12rocneho syna, pomalu na maturak idu :slight_smile:
nas to teprve vsetko cekaaaaaa, holkyyyyyy :slight_smile:
@vanule zajtra na Teba budeme mysliet!
7. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule dnes..8.2. - myslimeeee na Tebeee!
8. feb 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule @cuddle tak kamoska co ma dvojrocnu Viktorku mi dnes oznamila,ze je zas tehu..moc preji :slight_smile: a moc zavidim :frowning2:
8. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok