• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 no jo kolem je to samej pupek.....vsechny moje kamosky uz maji taky pomalu po 2 detech....no tak snad letos :slight_smile:
8. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj janulko, tak krev mi odebrali, ale stejně nic se nedozvím. dr to chtěl jen kvůli hodnotám progesteronu. Teď musím stejně čekat jestli se mrcha dostaví nebo né. Konce týdne by to mělo dojít, ale v poslední době jsem měla dost problémy s pravidelností a bez vyvolávačky se nedočkala.... a s tím těhulením je to tak, kdo to nejmíň čeká tomu se zadaří viz. moje švagrová-neplánovali a za měsíc má termín mimochodem taky to bude Viktorka :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle cudlinko to jsem si říkala jaký si nadělíme dáreček k 30ti nám pěkně kulaťoučký pupík, za týden mám 32 a nic :unamused: jak říkáš třeba letos :wink:
8. feb 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo to je fakt se podivejte na Hanychovou, dnes zase ve vsech novinach ukazuje foto z utrazvuju, pritom jen pari, chlasta a huli a ze chtela zkusit jak to funguje a ejhle ono to hned vyslo......ach jo
8. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to mi povídej jen jak jsem ráno chystala noviny (dělám v obchodě) tak mi bylo zle! nemůžu jí ani cítit :angry: a takové to výjde...
8. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo ja mam 32 za mesic a to vis loni kdyz jsme planovali, ze vysadim HA, tak rikam, dobry posledni baleni v prosinci 09 a tak rikam, no dobre do pul roku a k 32 bude ditko na svete....a jak to tak sleduju v 32 se dostanu mozna k prvnimu pokusu IUI teda pokud se vubec zadari a prasky zaberou , nepravidelna MS to je boj, kazdy mesic doufam a verim, ze prijde snad sama a nakonec stejne utikam pro injekci a nebo tabletky, no zrovinka dojidam tabletky, jeste 3 dny a pak bude MS a sem zvedava jestli ty leky zaberou, spis jsem skepticka, protoze jsem na ne vubec nereagovala uz 4x, tak jen zvysena davka o 1 pilulku asi neudela zazrak....
8. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo a kdyz se ji ptaji na svatbu tak se nestydi rict, je my se moc nezname....to je traparna prvni kategorii, poridit si dite jako modni doplnek, aby ted mohla brat penize za to ze se stane znacnou nejakeho kocarku, postylky, nebo nevim ceho......:frowning2:
8. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle přesně tak, je to taková.... a s tím snažením ty jsi můj případ, a to jsem ještě uvažovala jestli vysadit HA koncem roku nebo počkat do února na ty narozky, nakonec jsem je vysadila v prosinci 09 nooo a výsledek... hned potom se mi cyklus rozházel tak mi dr předepsal utrogestan-to zabíralo 100% , v CARu to chtěli zkusit bez něj bezvýsledně! agolutin to vždy jistil. Nejhorší je, že jsme vždy doufali, že už třeba
8. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo to je hodne podobne, me doktorka dala vyvolavacku a ja zacala merit BT na jeji radu, at to urychlime a vime jak funguju a ouha ono uz za 3 mesice po mereni bylo jasne, ze se nic nedeje, proste bez ovulace a tim padem ani sance, ze by se to mohlo podarit jen tak....a ani ty první leky na podporu Clostik zatim nezabira, takze ted uvidime posledni pokus a pak uz neco silnejsiho, jen doufam, ze to ty vajecniky trosku rozhejbe a aspon s pomoci se zacnou snazit, protoze jinak vysledky v norme, stitna zlaza dobry, pruchodnost vejcovodu ukazkova, zadne cysty , jen ta hladina hormonu je v prubehu mesice skoro stejna...takze ja cekam a kdyztak si pripravim na pani doktorku dalsi dotazy...., nevim jakou mam hladinu FSH - hodně se to tady probírá, že když to máš vysoké je problém vůbec , aby si ovulovala ( predcasne selhani vajecniku ) - takze doufam, ze to tak hrozny neni, ze to by mi rekli rovnou , kdyby to videli ty vysledky, zajim mi rikala jen, ze mam byt uplne v klidu, ze je spousta moznosti jak ty vajecniky rozbehnout pomoci at uz slabsich nebo silnejsich leku..., jen aby uz to bylo - aspon prvni pokus IUI by to chtelo co nejdriv, to cekani kazdy mesic nez se zase muze zacit neco resit je hrozne dlouhy....
8. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to ti věřím, nejhorší je to čekání. My už máme po vše vyšetřeních a v závěru jsme oba zdraví (jen ta mírná buněč. imunita) ale jsou takoví, kterým se to upraví a podaří se přirozeně. Mě by před těmi 2lety tohle vůbec nenapadlo, že něco takového budu řešit :unamused:
8. feb 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak jak i dopadla? Doufám, že čárečka sílí :wink: :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak po přečtení zprávy - Hanychová těhotná je mi na nic :angry:
My se snažíme nepijeme,nehulíme a nedaří se a tahle pipina už neví co roupama jak být zajímavá tak zkusí " jestli to funguje " no a všichni se divíme zrovna jí to FUNGUJE !!!!

Tak dnes už jsem si píchla 4 injekci těším se na pátek na UTZ :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak ať jsou folíci pěkně narostlí :grinning: :wink:
8. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no jo ono to tak je, ten kdo ani nechce, tak otehotni hned a ten kdo chce, zase si to musi pekne zaslouzit...
8. feb 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - díky snad to dopadne a v neděli si uděláme krásného Valentýna :grinning: (IUI)
8. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - no to mě pěkně štve nebo když vidím v televizi jak někdo odloží narozené miminko někam k popelnici nebo týrájí dítě je mi z toho na nic !
To je nějaká spravedlnost
:angry:
8. feb 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak uz to mam za sebou.bolo to uplne v pohode len take tlaky som citila nic strasne som povedala dokimu ze kludne aj zajtra pridem.len ten dezinfekcny stipal.som cakala ze to bude ovela viac boliet.tak dnes vecer zacinam brat utrogestan a na 14 DC po iui som mam spravit test a bude nega tak sa to cele zopakuje.poobede som bola tak trosku vytreta tak som spala do 17 hod.a uz som hore nic ma neboli.ze folikul praskol na sone videlk zlte teliesko a potom po zakroku este raz spravil sono a tam sme videli spermie taka biela mechula a mm tam bol tiez somnou.a este mi doki napisal spravu neviem ci aj vy ste taku dostali takze len v skratke je tam napisane:motilita a+b=83% koncentracia 22,3mil/ml
8. feb 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jeee ty se mas, že už to mas za sebou - tak se drž!
8. feb 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle diky budem sa snazit
8. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 posílám hodně štěstíčka :slight_smile: já jsem dnes týden po IUI tak mě láka testnout, ale je brzy...
8. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule dakujem a citis aj dake zmeny???
9. feb 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi dnes jsem sla na krev protoze carka uz neni zadna:frowning2:
9. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: , na krvi zjistili co?
9. feb 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi krev je negativni,takze zase nic:frowning2:
9. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala neboj, ono to určitě příště vyjde :wink:
9. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi to doufam jinka uz s toho zesilim.....
9. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj, tak to mě hrozně mrzí :unamused: taky nějak propadám myšlenkám, že z toho nic nebude...bolesti na MS den ode dne sílí.
9. feb 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ještě se zeptám (možná už jsi to tady psala) kolikátý to byl pokus???
9. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule mam za sebou uz 3 iui neuspesne:frowning2:
9. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to je mi líto a půjdeš do dalšího IUI nebo už zkusíš IVF? co jsem tak četla , tak většina holek z IUI stejne skoncilo u IVF, bud se jim to IUI podarilo hned na poprve a nebo vubec....
9. feb 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok