• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petrala aaach jo,to je teda...ale zkusit musíme všechno!!!
9. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle je pravda, že nám dr. rovnou řekl zkusíme IUI a pokud se nepovede přitvrdíme (myšleno IVF)
9. feb 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no me doktorka rika, ze zkusila by IUI , a dle toho uvidímě, jak budu reagovat a celkově, a že to je stejne na nas, ale ona by to doporucila max. 3 X za sebou a pak už IVF, at se zbytecne porad netrapis, kdyz to nevedlo k vysledku, u toho IVF, kdyz mas ty priplatkove kultivace a jine, ta sance je vetsi - tak uvidíme, zatím nejsem tak daleko, že bych mohla jít na první IUI...snad ty leky zaberou
9. feb 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já to stejně nechápu, nikde žádný problém- co můžeme podpoříme léky a výsledek se nedostaví :fearful:
9. feb 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo ja to rikam, je to proste nahoda, nekdo ma vic stesti nez rozumu, dite si nezaslouzi, nechce ho, nebo to ma jen jako formu obzivy diky davkam a prispevkum a ten kdy bych chtel si to musi pekne vytrpet a pockat jak na smilovani nekde zhora, jestli te jako vyzkouseli dost a opravdu si to zaslouzis..... :frowning2:
9. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle myslím, že všechny ženské, které musí tohle projít jsou dost "otestované" k tomu, že si mimi zaslouží... :wink:
9. feb 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle zitra jdu do caru naplanovat co dal...jeste bych chtela iui ale mam horsi sliznice takze ivf asi nebude mozne....no uvidime co mi poradi...
10. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak dneska jsem 10 den po IUI ráno jsem si dělala test a nic takže se to zase nepovedlo ach jo a tak jsem doufala MS stejne nedostanu takže si budu muset nechat píchnout vyvolávačku. Je mě hrozně :frowning2: :confounded:
10. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec je mi to líto, jsem ve stejné situaci-10tý den po IUI test nemám odvahu dělat, navíc do zítřka beru utroš a už mě pár dnů přepadají bolesti na MS, takže určo jen co doberu mám to tady :frowning2: :frowning2: aaach jooo
10. feb 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec ahoj, ještě je brzo, někomu se ukáže slabounká čárečka 11 den po IUI a někomu klidně až 14 den. Zkus to za 3 dny znova a zajdi si na krev, ta to ukáže na 100%. Mám známou, ta měla těhu testy negativní, slabou MS a doktor jí řekl, že je ve 2 měsíci :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Chystáme se na 1.IUI. Jsem po laparce a nedorazila mi MS, tak jsem včera dostala vyvolávačku. Za jak dlouho na ní reagujete? Četla jsem, že většinou máte všichni hormonální přípravu. Je tu někdo, kdo je na IUI bez hormonů ?
11. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj u vyvolavacky je to vetsinou dane tim, jak mas velkou sliznici - ja vetsinou malou tak 5mm a pak mi rika, ze tak do 14 ti dnu, nekdy je to tyden nekdy 10 dnu , nekdo treba i za 2 dny
minule kdyz jsem tam byla, ze MS zase nikde, tak rikala ze sliznice je jen 6mm a tak mi dala Norethisteron , ten mam ted 10 dnu 1 rano / 1 vecer a pak bude MS, pac rikala, ze s vyvolavackou by to bylo driv a ze toto je slabsi davka...
11. feb 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Dík, mě říkali do 10ti dnů, že jinak se mám ozvat, ale že to vidí, tak do 3 dnů, že je sliznice na 10 mm, což je u mě taky zázrak, já mám tak kole 6-7 mm. Já mám jinak cyklus pěkně pravidelný i s ovulací, ted se mi to stalo poprvé, tak jsem vykulená :sweat_smile: . Jinak můžu na tu sliznici doporučit mateří kašičku, u mě fakt nejspíš zabrala, já úplně koukala, když mi řekl, že je 10 mm :grinning:
11. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to mas dobre, to pujde pak to IUI hezky :slight_smile:
materi kasicku v jake forme? at vim co si mam koupit, no mi se zda, ze nezabira nic, dela si to proste co chce... :unamused:
11. feb 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle normálně kapsle, já si kupuji Bio mateří kašičku, používám jí druhý měsíc a mám těch 10 mm a ještě piju čaj Gynastan, ten mi doporučili přímo v Pronatalu. Taky už zkoušíme všechno možné i nemožné :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jen jsem hned napoprvé odmítla Clostyl, chci to zkusit bez něj.
11. feb 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jo tak pokud mas normalne ovulaci, tak to je mozne, u me to tak neni, u bazalky nemam zadny rozdil v prubehu mesice, MS bez vyvolavacky nedorazi, po vysazeni HA to telo vubec nespolupracuje....takze Clostik beru, ted me ceka posledni pokus 3 tablety denne - a kdyz ani to nezabere - protoze na nizsi davky sem nereagovala vubec, tak dostanu neco silnejsiho...
11. feb 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to je na prd. Já měla kdysi Clostyl, ale jen na 1 měsíc a reagovala jsem na něj až moc, proto ho nechci a měla jsem po něm 3 mm sliznici, takže sice hromada vajíček, ale kde by se uchytily, to nevím...
Jak dlouho se snažíte?
11. feb 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no tak tim, ze u me zatim nezabral, tak moje Dr. me odeslala do CAR - v rijnu , mezitim testy a prvni pokus chteli zkusit znovu Clostik, ted cekam na MS, abych mohla zacit znovu brat a pak ultrazvuk - no ja bych chtela , aby to zabralo, ale myslim, ze spis ne a budou muset dat neco uplne jineho - na sliznici pak daji taky hormony, aby porostla a bylo mozne, aby se to ujalo
no nakonec to asi stejne vidim na IVF - jen otazka kdy se k tomu dopracujeme, zatim spise porad cekame
snazime se asi 14 mesicu - cili relativne ne tak dlouho - ale zase uz po 3 mesicich se vedelo, ze je problem v tom, ze nemam ovulaci a i testy potvrdily, ze hladina hormonu se behem mesice vlastne nemeni...a od te doby byly 3 pokusy u gynekolozky a pak 1 v CAR
11. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle My se snažíme už skoro 4 roky a neví se, kde je problém, tak nejprve zkusíme IUI, pak by došlo taky na IVF. Včera jsem od doktora dostala přednášku, že mám zhubnout, že kvůli tomu ženská nedostává MS a neovuluje, tak jsem na něj chvíli koukala, já mám první vynechání v životě a to asi souvisí s laparkou.
11. feb 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to jako fakt? to je husty, ja nejsem teda zadna krehule, ale toto mi doktorka nikdy nerekla a i ted jsem se ji ptala, ze po roku co beru hormony mam 10 kilo nahore a ona mi rika, ano bohuzel je to vedlejsi ucinek hormonu, u nekoho se to projevi a u nekoho ne a ja pekne kynu.....a to same mi rikala i moje obvodacka kdyz jsem se ptala ji co mam delat , ona mi rika - ted se musite rohodnout jestli chcete vic miminko a nebo hubnout, ty hormony Vam to stejne moc neumozni, doporuceni je jist zdrave a pridat pohyb...
11. feb 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím vás. Vidím, že řešíte váhu- tak já zrovna nepatřím k ženštinám s ideálními mírami :dizzy_face: ale na druhou stranu "zatím" mi žádný dr neřekl-zhubni!
11. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule hele mam stejnou zkusenost, samo vim, ze by bylo dobre zhubnout, predevsim, kdyby se zadarilo, tak pak nabrat jeste dalsi kila navic se moc nehodi
ale ja zhubla skoro 15 kilo pred 2a pul lety a drzela jsem si to rok a pul bez problemu a pred 14 mesici vysazeni HA a pak hned davkovane hormony, abych dostala MS, pak abych ovulovala a tak porad dokola uz rok a no a dneska koukam jsem pomalu zase na puvodni hrozne vaze ....no mam spustu zeleniny, ovoce, bilkovin - snazim se uplne vynechavat smazene, mastne veci, sem tam si dam neco sladkeho, ale uz i to se snazim nahrazovat necim cerealnim nebo ovocem, ale vaha proste si toho nevsima a je porad tam kde je , a tim, ze jsem se ptala i gynekolozky i obvodni a obe mi rekly to same, navic se mi ted zase zvednul tlak a to me teda doktorka poslala na vysetreni, ze to budeme sledovat , protoze to se nam k tomu tehotenstvi nehodi, a v CAR taky nikdo o vaze nic nerekl...asi je to hodne individualni a recept zhubnete, pak to bude vsechno dobry a pujde samo je asi taky trochu zcestnej, znam holky co zase nemuzou pribrat a jsou z toho nestastne, pac maji ten stejny problem....
11. feb 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jojo určitě kdybych dala nějaké to kilo dolů jen líp, ale já vím, že u mě je to hodně těžké a další minimálně rok bych nedělala nic jiného než sledovala váhu-tak to né...navíc vidím i holky daleko víc při těle a těhu jsou
11. feb 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule samo ze jsou, taky vidim damy, ktere jsou skoro 2 x takove jako ja a deti kolem nich je kopa, ale tak vis, co toto je ta prvni rada co je napadne,kdyz vidi nekoho oplacanejsiho - ale to ze je to dane geneticky, ty informace mas uz pomalu od narozeni - treba pocet vajicek zeny je dan uz pri narozeni a s tim ti nejaky to kilo dolu asi v dospelosti fakt pomuze.....
no hlavni je to miminko a pak muzu pekne hubout jak nebudu spat, budu porad skakat kolem nej, pak chodit ven s kocarkem a tak - to pujde hned lip :slight_smile:
a navic jsem cetla ruzne info, ze silnejsi zeny mnohem mene v tehotenstvi priberou, treba jen kolem 8 kg, zatim co holky kolem 65 kg treba bezne i 25 kg maji nahoru ...takze zase je to asi individualni
11. feb 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle souhlasím :slight_smile: a jak říkáme s přítelem budeme rádi za všechno klidně i dvě mimi najednou a to by se to hublo :grinning: (možná)
11. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no jo ja nejdriv rikala, ty blaho , kdyby to fakt dopadlo a byly ty dvojcatka, pac jak u IUI podepisujeme, ze s tim pocitame, tak kdyby doslo na IVF chceme dat 2 kousky, pokud by se podarilo
no a ted uz by se mi to i libylo - kdovi jestli bych se pak odhodlala k dalsim pokusum a tomu kolotoci po doktorech atd...
11. feb 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to ti věřím!!! člověk by byl rád, že to vysněné mimi nebo klidně i dvě máme a pak se uvidí :wink: přítel má šefíka, který má přirozeně čtyřčata :astonished: to už musí být pořádný záhul...
11. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes beru poslední utroš a pak děj se vůle boží! Pokud MS nedorazí, jedu na krev, ale pokud dojde tak nervíky na pochodu :fearful:
11. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule tak přeju at nedorazi a vysledky jsou pozitivni!
11. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle No, to mě říkají všude, že bych měla zhubnout atd. Ale nikdy až tak v souvislosti s těhu, Hp mám v pořádku, tlouštka mi hormony neovlivnuje, tak nevím, proč to tak řešil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A hlavně, pořád si říkám, ted zhubnu, pak budu těhu a budu tam kde jsem, tak nevím... Jinak, dnes dorazila mMS, tak jdu zítra volat a objednat se na měření vajíček, už se to začíná hýbat.
13. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok