• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petula22 tak to je fajn, ja zatim cekam, vcera jsem dobrala prasky a zatim nic, tak uvidime ...taky bych uz chtela at se to pohne a muzeme pokracovat....
13. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jinak kdyby jsi chtela mame uzavrene tema, urcite bereme nove cleny :slight_smile:))

Rok 2011 bude náš!! (Nová)

je tam par holek, kazda ma neco a tak jsme si dali heslo - ze na Vanoce uz budeme funet s pupiky :slight_smile: samo nejen vzhledem ke kilogramum :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby..a pekneho Valentina prajem
14. feb 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem si dneska pro jistotu dělala znova test ale opět negativní. Prsa mě bolej takhle mě nikdy neboleli :unamused: . MS taky nikde to budu muset zas na vyvolávačku ach jo já se z toho asi zcvoknu a ještě je venku tak škaredě mám depku všechno na mě tak nějak padá :confounded:
14. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec a kolky si den po iui??
15. feb 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...bola som mimo CR tak aj mimo tady :slight_smile: dnes som 10ty den MS, bola som na ultrazvuk...a nenasel nic :( tak tam pojdem zas v piatok...chjo
inak, dodatocne pekneho valentina prajem a nech sa rodííííí :slight_smile:
15. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak já si stále píchám a jsem dnes 13DC zítra opět na UTZ (už na třetí) tak doufám,že mi už vše narostlo tak jak má a v pátek nebo v sobotu na IUI

@petrala - to mě mrzí,že to nevyšlo :frowning2:
15. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dnes jsem zacala brat Clostik 3 tabletky denne, 12 den jdu na ultrazvuk, tak jsem zvedava, jestli to tentokrat bude mit nejaky efekt.....
15. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak už to je jasné dneska jsem dostala MS. Ale šíleně se divím že přišla sama bez pomoci to se mi snad ještě nikdy nestalo. No tak je vše v háji a mužu se připravovat na třetí IUI. Ostatním držím palce ať dopadnou mnohem líp :slight_smile:
15. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, holky, tak u nás to zatím vypadá nadějně, jsem 12 den po IUI a na testu jsou //, tak doufám, že tentokrát nám to dopadne dobře. V pondělí jdu na krev, tak uvidím, co nám řeknou.
@marlenee tak ať je tam dost folíků :grinning: :grinning: a v pátek se to všechno podaří. Nám teď stačili jen dva, ani sem v to nedoufala.
@ivavec neboj, ono se to určitě podaří, já teď s tím vůbec nepočítala, měla sem jen dva folíky a říkala sem si, že takové štěstí nemáme, aby se to podařilo dvakrát po sobě, no a zatím tam ty // jsou. Teď jen doufám, že bude vše v pořádku. Mám docela strach, aby to nedopadlo jak minule, ale zakázala sem si na to myslet, teď je hlavní, aby mně to v pondělí potvrdili na krvi. Tak se zatím raduju jen malinko. Moc ti držím palce.
15. feb 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi tak to je super ze su // a su rovnako tmave???ja som si robila tiez test ale to som bola len 8 den po pregnyle a tiez boli // aj ked ta druha bola slabulinka.od vtedy som netestla.este mam cas snes som 8 den po iui a bezalnu teploty si merias??
16. feb 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi a este nejake priznaky alebo nieco mas???ako tak citam tieto fora tak zatial u vas v Cechach sa dari z iui.
16. feb 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - moc ti to přeju :slight_smile: zatím ještě negratuluji abych ti to nezakřikla !!!
Máš už nějaké zvláštní pocity ?

Mě dnes čeká třetí UTZ tak jsem zvědavá co mi mudra řekne

@ivavec - to mě mrzí,že to nevyšlo :frowning2:
16. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 zatím nejsou stejně barevné, je ještě brzo, jsem 13 den po IUI, kromě toho že bych prospala celý den, tak žádné jiné příznaky nemám :grinning: No v pondělí jdu na krev, tak doufám, že mě to dr. potvrdí. Pregnylovou čárku sem měla slaboučkou ještě 9 den, na druhý den už nic a 11 den po IUI se objevila slabounká druhá, zatím sílí pomaloučku, tak doufám, že do pondělka bude už dálnice :grinning: :grinning: :grinning: a tentokrát do dopadne dobře.
@marlenee tak držím palce, ať to dnes dopadne na 1 :wink: :dizzy_face:
16. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Potichounku gratuluju :slight_smile:
16. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee držím palce :slight_smile:
16. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se vrátila z UTZ a vše je na dobré cestě a v pátek jdu na IUI :slight_smile: tak mi držte palečky!
16. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi taky potichounku gratuluji:slight_smile:
16. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee držím :slight_smile: :wink:
16. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee drzim palecky :slight_smile:
16. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi tak at sili !!!
16. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
@marlenee ať ti to v pátek dobře dopadne, pěkně si ten týden pak užij, než budeš testovat a moc na to nemysli :wink: a ono to určitě vyjde :wink: :slight_smile:
16. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby vcera robeny test po 8 dni od iui a bool negativny
17. feb 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj, 8 dní po IUI je ještě brzo, to sem měla ještě slabounkou pregnylovou čárku, 9 den žádnou a teprve až 11 den na mě vykoukla slabounká ta správná druhá čárka :grinning:
17. feb 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emanek Ahojky. Ja som bola včera na IUI, po zákroku som si tam poležala asi 20 min a išla som domkov. Žiadny zvláštny režim nemám dodržiavať, len nesmeiem dvíhať ťažké veci teraz, mám sa na chvilu vzdať tanečných treningov, inak všetko mám robiť tak, ako inokedy...a len čakať na 14. deň, ked pojdem na krv :slight_smile: Veľa šťastia :slight_smile:
17. feb 2011 o 09:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jsem tu nova, v cervnu mam jit na prvni IUI, a nechci se na to moc upinat. Mam alergii na spermie a k tomu ovuluju jen s clostilbegytem- pri IUI bych dokonce mela misto clostilu pichat injekce. Vite o nekom s podobnou diagnozou komu IUI vyslo? A jak jste na tom vy? Koukam, ze uspechy jsou :slight_smile:, drzim palce clloi.
17. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlásím,že jsem po IUI :slight_smile: a mám prima pocit.
Vůbec jsem nic necítila a během 10 minut i s konzultací jsem šla domů :grinning:
Od zítřka si budu zavádět ráno a večer tabletku Utrogestanu a doufat,že za tři týdny budu skákat radostí :slight_smile: :grinning:
18. feb 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak hlavne vela trpezlivosti a nech tych 14 dni ti rychlo ubehne.
18. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, našla jsem vaše téma, tak se přidávám... :slight_smile: , jestli to teda nevadí....já jdu na IUI v úterý! Mám dobrý pocit z toho,že mi narostli folíci :wink: .
Marlenee - držím moc pěsti, ať je vše v tom nejlepším pořádku !!! :slight_smile:
18. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - děkuji mooooc :slight_smile:
i tobě hodně štěstíčka ať se zadaří :slight_smile: a určitě napiš budem se navzájem povzbuzovat abychom nemyslely na ty testíky a přečkaly v klídku tři týdny :grinning:
18. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok